Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali sam pristup LVG tera na povracanje. Pa ni SAF ne bi izveo ovako dronjav sastav sa 3 debitanta (plus cetvrti sa klupe), sa Andersonom, Cicaritom i Velbekom na koje ne racuna, a bez ozbiljnijih igraca na klupi za backup. Idealna tekma za RVP da malo potrci i on posle najduzeg letovanja i da utrpa 2-3 komada buraniji iz trece lige. Mislim da bi PPP fudbaleri tukli vecerasnji Mancester i siguran sam da bi bolje prosao da je izveo U21 tim od prvog do poslednjeg.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Utakmica je bila idealna za RvP-a samo da slomi nogu - treceligasi revnosno shvataju ovakve utakmice, a ipak su ovi potomci rahmetli Wimbledona. Van Gaal je uradio pametnu stvar sto je odmarao RvP-a i poslao 2.tim. U minusu je vec 5 bodova od planiranog na laganom startu prvenstva, svjestan je ekspresni povratak u Ligu prvaka predstavlja jedini spas za Unitedovih narednih 5 sezona i tome ce posvetiti sve svoje snage.

 

@Praslin - spominjao se Reid u par navrata, ali svaku vezu Wengera sa igracima Stokea, West Hama i sl.timova valja zaboraviti. On je kao jedan moj rodjak koji u firmu zaposljava samo radnike koji su mu ili rodjaci ili ga ne mogu fizicki istuci.

Link to comment

Utakmica je bila idealna za RvP-a samo da slomi nogu - treceligasi revnosno shvataju ovakve utakmice, a ipak su ovi potomci rahmetli Wimbledona. Van Gaal je uradio pametnu stvar sto je odmarao RvP-a i poslao 2.tim. U minusu je vec 5 bodova od planiranog na laganom startu prvenstva, svjestan je ekspresni povratak u Ligu prvaka predstavlja jedini spas za Unitedovih narednih 5 sezona i tome ce posvetiti sve svoje snage.

 

Ma mani me tih predrasuda o mesarima iz trece lige, ti isti mesari su dovoljno "sofisticirani" da uguraju 4 gola. Vise faulova je napravio Katermol za vikend od celog MKDonsa. LVG drzi RVP k'o malo vode na dlanu, videcemo sta ce dobiti za uzvrat.

LVG nije poslao ni drugi tim, ono sinoc je bio peti tim sa debitantima i ponavljam sa igracima na koje je rekao da ne racuna, dakle bilo je u fazonu "daj boze da ispadnemo, samo da ne razmisljam o jos jednom glupom kupu". Doduse mozda je mislio da ce Chicharito dati 3 gola na 3 asist Andersona pa ih to proda :ph34r: . Nov trener, sa par novih igraca, sa premalo vremena za uigravanje i sa dovodjenjem jos novih igraca- jbt uigracemo™ se do januara nadam se.

 

edit: Sinoc je Makeda zabio 2 komada za Oleov Kardif.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Bv_jMVwIIAIO4ya.jpg

 

Да имам времеплов вратио бох се у Стари Рим, најуспешнијем трговцу робљем показао ову слику, онда рекао колико килограма злата ће такав вредети у 21. веку, снимио му реакцију мобилним, вратио се у садашњост, аплоудовао клип на јутјуб и онда од вјуова купио нову Шкоду Октавију.

Link to comment

Ziga u arsenalu :ziga:

 

Ne vjerujem. To bi bio baš onako Kallstrom-esque potez, doduše. Spominje se mogućnost da kupimo™ Welbecka, United traži 16 miliona funti. Ne bih se začudio da ne dovedemo™ nikog nego da se Podolski, Sanogo, Alexis, Walcott i Campbell, možda i Akpom, izmjenjuju u raznim formacijama na "devetki". Postoji priča o posudbi Falcaa no od toga nema ništa (mada ni njega ne bi ubio Bog da nastavi putem, kako je i sam rekao, svog uzora Henryja, uz preskakanje besmislene šestomjesečne epizode Juventus, i da u Arsenalu zabode dvjestotinjak golova). Lovci na klikove pričaju i o Cavaniju iako je Ibrahimović ozlijeđen. Mene ne bi iznenadilo da Wenger, ako se baš usudi kupiti napadača, kupi Aboubakara iz Lorienta ili ga uzme na posudbu na 6 mjeseci čisto na konto povezanosti Arsenala i Lorienta.

 

jel ima neki online izvor koji ima liste vrednosti rostera top klubova, tj koliko su tacno placeni

 

zivo me zanima chelsea vs city vs MUFC vs liverpool vs arsenal

 

tj da li ova supremacija chelsea i citija spram pre svega MUFC i liverpoola potice od gasnih i naftaskih para ili od pametne kupovine

 

znaci cene, ne procenjene vrednosti posle kupovine

 

I jedno i drugo. Jebiga, Chelsea je maltene oteo Matu sa ljekarskog pregleda Arsenalu, Williana Tottenhamu i Salaha Liverpoolu. Desetak godina ranije su produžili Giggsu karijeru tako što su Fergusonu ispred nosa pokupili Robbena. Za Hazarda Arsenal nije mogao dati onolike pare Lilleu. City je uzeo Nasrija i zato što ga je Ferguson htio dovesti po istom principu po kojem je godinu dana kasnije uzeo Van Persieja. Yaya Toure je bio valjda najplaćeniji igrač svijeta kad je potpisao za City.

 

S druge strane, Arsenal je popušio za Garyja Cahilla jer je Wenger ponudio čitavih 6 miliona funti za njega, a za Schwarzera nije bio voljan dati 400.000 funti više i ispušio bar jednu titulu (2010-11) zbog grešaka golmana. Liverpool je na Downinga i Carrolla potrošio 50+ miliona funti. United je za Nanija i Andersona platio cifru vrijednu jednog vrhunskog igrača, za Berbatova - koji se donekle isplatio - isto tako. Tu su stvar izvadili Wenger, koji im je poklonio RvP-a za 24 miliona funti, i Ferguson koji je bio najveći razlog zašto je RvP otišao u United, a ne u City.

 

Tu je i priča o planskim kupovinama. United je godine dominacije imao onda kad je imao vrhunske golmane koji su 1 produžena ruka trenera™ na terenu - Schmeichela i Van der Sara. Arsenal je osvajao naslove kad je mjerna jedinica u SI sistemu za zastrašujuću ružnoću bila 1 odbrambeniigračarsenala. Liverpool je osvajao naslove kad je 286-ica koštala 5.000 DEM.

Edited by ArleKino
Link to comment

Cavani u Arsenal samo ako se oslobode Ozila sto bi bio podvig neslucenih razmera. Inace bi bilo dojajno, mada bih ga ja najradio video u Cityju, ako moze da se bira.

Link to comment

chelsea i milan se dogovorili oko loana.

 

ali pegavi hoce 5.5 miliona godisnje ugovor od milana a oni nude oko 3. tako da, za sada nista od deal-a.

Edited by 189-
Link to comment

Cavani u Arsenal samo ako se oslobode Ozila sto bi bio podvig neslucenih razmera. Inace bi bilo dojajno, mada bih ga ja najradio video u Cityju, ako moze da se bira.

 

Ibrahimović je ozlijeđen tako da ne vjerujem da su u Parizu toliki luđaci da se riješe Cavanija.

 

Mada, platili su Davida Luiza 50 miliona. :D

 

Ne bih ja dao Özila. Walcott se vraća poslije reprezentativne pauze, Alexis na ono drugo krilo, Campbell u sredinu napada (može i neki miks) i seks može da počne.

Link to comment

chelsea i milan se dogovorili oko loana.

 

ali pegavi hoce 5.5 miliona godisnje ugovor od milana a oni nude oko 3. tako da, za sada nista od deal-a.

 

Za sta jbt?! Da zabavlja navijace promasajima za 2m?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...