Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najveca posledica koja moze da se desi je ne pobediti Burnley i onda tako otici na dvonedeljni odmor. Ronney ce igrati svakako, pa ako treba levo - levo. Inace, gde ce da stavi ADM-a u 3-4-1-2? Onda tek mora nekog da izbaci, a odbrana i centar midfielda ce ponovo da budu totalni raspad. Doduse, dok se ne oporavi bar jedan od Herrere i Carricka sve je ovo alhemija. 

 

Ja sam više mislio na duže staze, Di Maria može desno u napadu u 433 a može donekle i u sredini kao u Realu (ne verujem da će mu toliko odgovarati postava doduše). Cenim ipak da je ovo sa Runijem veći problem nego što se misli. Koliko se sećam on se počesto bunio kad je morao da igra krilo, ako bi mu se dalo do znanja da će se to očekivati u kontinuitetu ne verujem da bi previše pozitivno reagovao. Naravno, da bi se uklopili on i Van Persi mora da se igra sa dva klasična špica što povlači sve one nedostatke široko pretresene unazad na forumu (slaba sredina bilo u 442 ilu u 352).

Link to comment

Runi se vazda nešto kao buni, drka se oko ugovora, pozicije, štampaju mu se dresovi rivala, trtlja sa Specijalnim telefonom, ali na terenu gine kao da je na frontu. I kad je igrao krilo bio je lojalan kao pedigrirani Vučjak. Jedino čega mogu da se setim, a što bi makar delimično delovalo neobično je ono prošlogodišnje bojkotovanje kolektivnih radovanja.

 

Runi-Mata mora da se istrpi. Ta osovina ima bruka potencijal.

Link to comment

Ali sam pristup LVG tera na povracanje. Pa ni SAF ne bi izveo ovako dronjav sastav sa 3 debitanta (plus cetvrti sa klupe), sa Andersonom, Cicaritom i Velbekom na koje ne racuna, a bez ozbiljnijih igraca na klupi za backup. Idealna tekma za RVP da malo potrci i on posle najduzeg letovanja i da utrpa 2-3 komada buraniji iz trece lige. Mislim da bi PPP fudbaleri tukli vecerasnji Mancester i siguran sam da bi bolje prosao da je izveo U21 tim od prvog do poslednjeg.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Van gaal je vjerovatno trebalo da izvede jači tim, s obzirom da nema za šta da ih čuva, al i ovakav tim je morao da rutinski dobije treceligaša.

Link to comment

Morao je da izvede najslabiji mogući tim u nadi da će ih autsajder naguziti, da bi se Glejzeri najzad otvorili i dali mu neku crkavicu za transfere. Zna Luj -_-

Link to comment

Runi se vazda nešto kao buni, drka se oko ugovora, pozicije, štampaju mu se dresovi rivala, trtlja sa Specijalnim telefonom, ali na terenu gine kao da je na frontu. I kad je igrao krilo bio je lojalan kao pedigrirani Vučjak. Jedino čega mogu da se setim, a što bi makar delimično delovalo neobično je ono prošlogodišnje bojkotovanje kolektivnih radovanja.

 

Runi-Mata mora da se istrpi. Ta osovina ima bruka potencijal.

 

Ali i Di Maria - RVP ima isti takav. Ako ta dva seta ukopi nekako (ne znam kako, ali ja ni ne moram da znam) mozda i bude srece neke. 

 

Realno, super je sto se Dzeko smejao na tviteru. Mislim, jbg, svaki podstrek dobro dodje. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Da je imao nešto duhovito da doda, meni ne bi smetalo - zašto ne bi šiljio patku. Ali "HAHAHAHAHA" je prilično jadnjikav komentar.

 

upravo sam ovo hteo da dodam u editu.

Link to comment

Ja sam više mislio na duže staze, Di Maria može desno u napadu u 433 a može donekle i u sredini kao u Realu (ne verujem da će mu toliko odgovarati postava doduše). Cenim ipak da je ovo sa Runijem veći problem nego što se misli. Koliko se sećam on se počesto bunio kad je morao da igra krilo, ako bi mu se dalo do znanja da će se to očekivati u kontinuitetu ne verujem da bi previše pozitivno reagovao. Naravno, da bi se uklopili on i Van Persi mora da se igra sa dva klasična špica što povlači sve one nedostatke široko pretresene unazad na forumu (slaba sredina bilo u 442 ilu u 352).

 

Njih dvojica funkcionisu dobro ako je Rooney 10tka, a RVP spic. Previse su slicni u igri da bi bili komplementarni obojica na spicu. A obzirom da imamo dve desetke pored Rooneyja, ne verujem da ce to igrati. Ne znam, ali, kao sto rekoh, LVG mora da zna. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...