Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

dublji problem je formacija, ova trojica pozadi, to je komedija, totalna. I samopouzdanje je dublji problem. Ne postoji. Nemoguce je da su neki igraci ovako zaboravili da igraju fudbal. 

 

@Lancia, uglavnom sa drugim timom, ali sa 2 prvotimca i trojicom rezervi za prvi  tim. Kad je Kagawa izasao bukvalno se sve raspalo. 

 

Ma OK, na to sam upravo i ciljao. Za očekivati je da čak i kompletno rezervni sastav TOP4 tima iz najjačih evropskih liga otrese trećeligaša pa makar igrao u WM formaciji (pritom ne mislim da formacija nije problem, samo ne znam koliko može da se iskoristi kao opravdanje kod takvog poraza).

Link to comment

dublji problem je formacija, ova trojica pozadi, to je komedija, totalna. I samopouzdanje je dublji problem. Ne postoji. Nemoguce je da su neki igraci ovako zaboravili da igraju fudbal. 

 

@Lancia, uglavnom sa drugim timom, ali sa 2 prvotimca i trojicom rezervi za prvi  tim. Kad je Kagawa izasao bukvalno se sve raspalo. 

znaš o Mančesteru mnogo više nego ja, ali kad se izgubi 4-0 od MK Donsa, čisto sumnjam da je glavni problem formacija. uostalom, da je to bio problem, sumnjam da Van Gal ne bi primetio i nešto korigovao, valjda nije toliki tvrdoglavi buzdovan.

Link to comment

valjda nije toliki tvrdoglavi buzdovan.

 

bogami...ja se samo nadam da kad dobije sve igrace (ili skoro sve) koje yeli da se nece vise ovo igrati. Najveci problem, igracki, je sredina. I 3-4-1-2 i 4-4-2 imaju dvojicu CM-a. Mi nemamo sredinu za to, moraju trojica. 

 

@Deco - Najveci problem je, ocigledno, psiholoski, jer da Evans u svom 16rcu doda loptu direktno protivniku u noge...nije bio pod pritiskom Dzeka ili Aguera pa da se useprtlja. Znaci - koncentracija, stabilnost, stagod. Ali bez svicovanja na 4-3-3 necemo videti belog dana. Tu ni Di Maria nece pomoci. 

Link to comment

bogami...ja se samo nadam da kad dobije sve igrace (ili skoro sve) koje yeli da se nece vise ovo igrati. Najveci problem, igracki, je sredina. I 3-4-1-2 i 4-4-2 imaju dvojicu CM-a. Mi nemamo sredinu za to, moraju trojica. 

 

@Deco - Najveci problem je, ocigledno, psiholoski, jer da Evans u svom 16rcu doda loptu direktno protivniku u noge...nije bio pod pritiskom Dzeka ili Aguera pa da se useprtlja. Znaci - koncentracija, stabilnost, stagod. Ali bez svicovanja na 4-3-3 necemo videti belog dana. Tu ni Di Maria nece pomoci. 

 

4-3-3 je danas manje-više standardna formacija, ali i kod nje postoji problem kad je Junajted u pitanju. Ili će Runi da startuje na centarforu a da Van Persi popije klupu, ili će Van Gal Runija da tera da igra 10ku ili krilo sa svim posledicama koje to može da izazove. Dali su mu ogromnu platu sa dugoročnim ugovorom i sad su im realno vezane ruke, čovek mora da igra. Kako to uklopiti u 4-3-3?

Link to comment

meni malo glupo proseravanje profi igraca preko tnjitera dok traju utakmice

 

 

izbrisao post  :unsure:

 

ma da. tajming tvita nema veze sa utakmicom. ovi sa mozzarta objavljuju gluposti a ja budala kopiram.

Link to comment

"No need to panic. City at home are outstanding. A lot of teams will go there this season, compete less gamely than us, and be completely destroyed. I can't see many teams getting much at the Etihad, and all our rivals still have to go there. We don't."

 

Jedan dobar koment jučerašnje tekme.

Link to comment

4-3-3 je danas manje-više standardna formacija, ali i kod nje postoji problem kad je Junajted u pitanju. Ili će Runi da startuje na centarforu a da Van Persi popije klupu, ili će Van Gal Runija da tera da igra 10ku ili krilo sa svim posledicama koje to može da izazove. Dali su mu ogromnu platu sa dugoročnim ugovorom i sad su im realno vezane ruke, čovek mora da igra. Kako to uklopiti u 4-3-3?

 

Najveca posledica koja moze da se desi je ne pobediti Burnley i onda tako otici na dvonedeljni odmor. Ronney ce igrati svakako, pa ako treba levo - levo. Inace, gde ce da stavi ADM-a u 3-4-1-2? Onda tek mora nekog da izbaci, a odbrana i centar midfielda ce ponovo da budu totalni raspad. Doduse, dok se ne oporavi bar jedan od Herrere i Carricka sve je ovo alhemija. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...