Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

e to si 100% u pravu za rodzersa, o tome sam sinoc jos dok je bilo 0:0 onoliko razmisljao kada sam video koliko igraju skolski a ziheraski, tacno kao da je postavio tim za neku nulu. da svi lepo istrce sta imaju, postave se gde treba, da se odigra neka lepa kombina do 20m ali ako moze bez rizika da se izgura do kraja i da svi kazu da su se trudili ali jbga. i onda ih ovi nakantaju iz 3-4 suta na gol, kao sto kazes.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno da su potrošili pare kao Tottenham, ali to ne može da se sa sigurnošću zaključi iz te jedne utakmice. Ili imaš takav subjektivan utisak od kako su doveena tzv. pojačanja ili nemaš, ali ne može to da se proda kao neka argumentovana i objektivna procena samo na osnovu toga što ih je šampion Engleske odvalio i iz 4 šuta on target dao 3 gola.

 

Inače, LFC je prošle godine sa sve Suarezom odigrao isto ovako kod kuće protiv Čelsija: muljali i muljali bezidejno, onda poklonili gol protivniku, onda se kao malo otvorili i primili još jedan za laku noć. Meni deluje da ih Rodgers posebno priprema za te tzv. velike utakmice, onako kompleksaški, da budu od starta zadovoljni sa 0-0 ako ikako može. Sinoć jedno deset puta igrač sa loptom nije pod pritiskom, vidi da mu saigrač utrčava iza zadnje linije, onda ipak razmisli i doda u stranu :isuse: Tako može da se igra kad imaš dva gola prednosti, ali ne možeš da ne rizikuješ ništa i očekuješ da ni protivnik neće krenuti na pobedu kad vidi da ne pretiš.

 

L'pool ne mozhe da se poredi sa Tottenham-om od proshle godine jer, za razliku od Spursa, tu je dobar trener. Tottenham nije loshe kupovao proshle godine ali AVB se raspao. Manje vishe isti tim pod Pochetinom izgleda dosta pristojno, mada ce bash utakmica u nedelju pokazati kakva ce ova sezona biti. L'pool, sa druge strane, je prelazni rok loshe odradio. Preplaceni Lovren, bespotrebna gomila napadacha sa sve Balotelijem koji u paru sa presebichnim Sturridge-om teshko da mozhe da se unormali... Takodje tu Rodgers ima problema sa Sterlingom koji posle 15 minuta, tri sprinta i dva duela ne mozhe vishe da dishe, a deluje da mu je on bash bitan igrach.

Link to comment

preteruje se malo i sa velicanjem sitija i sa plljuvanjem liverpula. no dobro, taki smo mi. na osnovu jedne utakmice odmah crtamo krajnje granice :D

siti solidan ali nista nesto preterano dobro sinoc nisam video. izdvojio bih mozda onaj majstoski pas jovetica za nasrija i drugi pogodak.

liverpul ko liverpul... svojim greskama uspeli su da izvedu siti na put za pobedu. odbrana stvarno losa i to uglavnom ona leva na kojoj se jos uigravaju novajlije.

konkretno moreno sjebo prvi a lovrene druga dva. neki vec pljuju morena koji nije jos ni naucio da se predstavi na engleskom, pljuju hendersona koji je odigrao losu utakmicu posle mozda godinu dana  :isuse: klendza je takodje bio los, koutinjo se nije video po krilu, kapiten tuzan... nema se ko pohvaliti u liverpulu za sinocnu utakmicu.

mozda onih lazareviv briljantnih, prvih, nekoliko kontakata sa loptom, posle je i on siroma bezao od lopte, zabijao se u sredinu i skrivao po najvecim guzvama.

sve u svemu na losu odbranu sam se minulih godina navikao tako da mi ovi kiksevi ne padaju toliko tesko ali sva ova indolentnost citavog napada na celu sa sebicnim staridzem, e to je ono sto me plasi.

nadam se samo da je sve ovo samo pocetna faza, uigravanje i da ce stvari vremenom doci na svoje mesto

Link to comment

Meni je stvar koja najvise bode oci kod ovog Liverpoola Joe Allen. Koja ideja stoji iza konstantnih minuta ovog coveka? Ne pamtim da sam video nesto opipljivo korisno od njega ikad.

Drugo, ne treba biti genije pa zakljuciti da je Lovren apsolutno besmislena kupovina. Nije mi bilo jasno kada su ga kupovali, nije mi jasno danas. Zacudjujuce je kako ponekad, ma sta ponekad, cesto, ljudi koji primaju kamaru miliona godisnje ne umeju da vide poprilicno jednostavne stvari.

Link to comment

Joe Fucking Allen je juče bio sasvim pristojan, nije grešio u dodavanju, nije se odbijao od Jaje i ostalih, nije ništa zajebao... nije ništa ni uradio, ali pozitivna nula je za njega odličan učinak.

 

L'pool ne mozhe da se poredi sa Tottenham-om od proshle godine jer, za razliku od Spursa, tu je dobar trener.

Može da bude najbolji trener na svetu, ako ovako protraći transfer window i nikad veći budžet koji mu je na raspolaganju, onda je pokopao svoj tim gore nego što bi Levy i AVB ikad mogli da urae. Koliko slep/tvrdoglav moraš da budeš da ne pojačaš sredinu terena skoro uopšte? Dovodiš tamo nekog Cana da zameni Lucasa i postane nova rezerva za Hendersona, Allena, i Gerrarda istovremeno! Posle će u tu okruglu rupu da gura Lallanu, Coutinha, i ostale square pegs... ako ga neki novi Suarez bude nekako iščupao i ove godine, ispašće opet da je genijalna strategija bila u pitanju <_<

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Meni je stvar koja najvise bode oci kod ovog Liverpoola Joe Allen. Koja ideja stoji iza konstantnih minuta ovog coveka? Ne pamtim da sam video nesto opipljivo korisno od njega ikad.

Drugo, ne treba biti genije pa zakljuciti da je Lovren apsolutno besmislena kupovina. Nije mi bilo jasno kada su ga kupovali, nije mi jasno danas. Zacudjujuce je kako ponekad, ma sta ponekad, cesto, ljudi koji primaju kamaru miliona godisnje ne umeju da vide poprilicno jednostavne stvari.

 

Džo Alen je po svemu sudeći, jedan od tih Henderson, Šelvi, Keli likova.

 

Ume da zablista, ali razmak između blistanja i lošeg izdanja je velika.

Link to comment

Džo Alen je po svemu sudeći, jedan od tih Henderson, Šelvi, Keli likova.

 

Ume da zablista, ali razmak između blistanja i lošeg izdanja je velika.

 

wat  :mellow:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...