Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

oslone se na jaju, onda jaja jebe keve. ne racunajuci brutalne a nenamerne faulove koje povremeno pravi, retko vidjen gotivac, zbog njega na prvom mestu sam zgotivio ovaj siti. njega i zabalete.

 

 

ne znam da li ste primetili, koriscena je konstrukcija "ovaj siti".

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije normalan. ali ozbiljno. 

 

Ne brini, unormaliće ga Balotelli. Poznat je po smirujućem uticaju na lude trenere. Evo i Mancini i Mourinho su nekako odmereniji i ozbiljniji pošto su radili sa njim. Slučajnost? Naravno da ne.

Link to comment

Gazza je u pravu, Siti je isuvise ozbiljna ekipa za ovaj Liverpul. Pelegrini je jos prosle godine sklopio kockice samo su ga jebuckale povrede cele sezone, a u medjuvremenu nije nista znacajno kupovao i menjao u timu. Sad je to stabilna, iskusna i dobro popunjena ekipa, sa odlicnim trenerom na klupi u kojoj se igraci jako dobro poznaju i "vide" na terenu. Verovatno prvi favorit za titulu i pored toga sto Murinjov Celsi takodje izgleda stravicno.

 

Liverpul veoma dobar prvih pola sata ali nije bilo realno da taj ritam zadrze celu utakmicu. Cim su pustili Siti da spusti i zadrzi loptu ispred njihovog gola ugasili su ga jer je tu Siti ubedljivo najjaci. Dobar posao Rodzers radi sa ovom ekipom ali tu realno ima isuvise poluigraca za nivo borbe za titulu u Premijer ligi. Ne znam da li bi jedan jedini igrac Liverpula bio u startnoj postavi Sitija, mozda Skrtel umesto one rupe De Mikelisa.

Газа је човек великих речи што не значи да је у криву. Сити је од Ливерпула значајно бољи у средини у којој је најбољи Ливерпулов играч човек који можда има још највише две сезоне (укључујући и ову) професионалног фудбала. мошда се ситуација поправи са Лаланом и са постављањем Кутиња на његову природну позицију у средину а не на крило. Какогод тиму фали један дефанзивни везни  јер овај Чан то није, Ален би можда могао да то одигра за тим осмог разреда неке наше основне школе Лукас оде у Наполи. Ливерпул је у обе сезоне дизао форму током првенства и то значајно те ћемо да видимо на шта ће ово да личи. Онолико пара за Ловрена је по мени бесмислица а мислим да он није никакаво побољшање у односу на оно што је већ било у клубу. Шпанци као бекови су забавни.

Link to comment

Ali dive Emre Cana :rolf: sa sve Viskom koji prica kako je ostavio trag u Bajernu :wacko:  kada su uzeli triplu krunu i kako je bio standardan u Leveru prosle sezone :isuse: .

 

Odgledao sam samo drugo poluvreme, ali po pisanju ovde dojma sam da je City ljudski ugazio Live u svakom pogledu. Sta je Live radio na 0:1, jel bar bilo nekih sansi?

Link to comment

Ali dive Emre Cana :rolf: sa sve Viskom koji prica kako je ostavio trag u Bajernu :wacko: kada su uzeli triplu krunu i kako je bio standardan u Leveru prosle sezone :isuse: .

 

Odgledao sam samo drugo poluvreme, ali po pisanju ovde dojma sam da je City ljudski ugazio Live u svakom pogledu. Sta je Live radio na 0:1, jel bar bilo nekih sansi?

U prvih pola sata, Liverpul je bio u najmanju ruku ravnopravan. Onda je Siti uzeo da izigrava Barselonu - 184 uzastopna dodavanja od 38. do 41. minuta bez da se priđe Džo Alenu i pade kiks gol debitantu na savest. Drugo je bilo rutina, ali dosta zanimljivije.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Dzabe smo krecili tj. menjali kondicionog.

 

Jbg mislim da kondicioni nema velikog udela u ovoj povredi, ako je pauza zbog onog clanka s kraja utakmice...

Link to comment

 

Odgledao sam samo drugo poluvreme, ali po pisanju ovde dojma sam da je City ljudski ugazio Live u svakom pogledu. Sta je Live radio na 0:1, jel bar bilo nekih sansi?

 

bilo je dosta poradjanja™ na sredini, pool je delovao solidno postavljen, ali je granica njihove kreativnosti bila 16-20m. sad je lako biti pametan ali bi neke stvari drugacije izgledale da je lazara krenuo od pocetka (decko je realno zakon za sve koji tamo startuju pre njega). sterling je imao jedno dobro lomljenje kicme kompaniju u 16m sa sutem pravo u harta, da je potkopao metar vise moguce je da bi neke stvari drugacije izgledale. do 35min otprilike tako i onda je krenuo raspad.

 

mislim da je prilicno ocigledno da se desilo ono cega su se svi bojali: da su potrosili pare kao totenhem prosle godine na gomilu prosecnih ili potpuno pogresno procenjenih igraca. tim realno vrvi od mediokriteta na svim zivim pozicijama - sinoc su i reprezentativci bili prilicno nesnosni (bio jedan spektakularno glup pokusaj driblinga dzonsona koje se kao vo zabio pravo u (valjda) fernandinja i odbio od njega kao od zida. muceni moreno je jos tu i najmanji problem, zajebo se kod gola ali sigurno nije bio najgrdji. pravice rodgers aggera od blata sa onakvim lovrenom koji je potpuno pogubljen u prostoru, njegovo genericki lose postavljanje je too much cak i za standarde poolove odbrane. kapitena necu ni da pominjem, ne mogu vise da ga gledam njegovo mucenje. 

 

ne znam, mozda preterujem i da je problem sinoc bila razlika u klasi. izvesno je da nemaju kapacitet da igraju protiv sitija i celzija, verovatno ni protiv arsenala. ostatak PL ne bi trebalo da bude problem. to je negde domet, borice se za 4. mesto, sa ili bez budalotelija. trebalo bi da se desi opasno raskurcavanje pa da mogu da urade nesto vise. realno subota ce pokazati vise od sinocnje tekme.

Edited by gazza1
Link to comment

sterling je imao jedno dobro lomljenje kicme kompaniju u 16m sa sutem pravo u harta, da je potkopao metar vise moguce je da bi neke stvari drugacije izgledale. do 35min otprilike tako i onda je krenuo raspad.

Sturridge. I to im je bila najbolja šansa za 90 minuta, ne računajući ono Lambertovo useravanje pri kraju. 

 

mislim da je prilicno ocigledno da se desilo ono cega su se svi bojali: da su potrosili pare kao totenhem prosle godine na gomilu prosecnih ili potpuno pogresno procenjenih igraca. tim realno vrvi od mediokriteta na svim zivim pozicijama

Naravno da su potrošili pare kao Tottenham, ali to ne može da se sa sigurnošću zaključi iz te jedne utakmice. Ili imaš takav subjektivan utisak od kako su doveena tzv. pojačanja ili nemaš, ali ne može to da se proda kao neka argumentovana i objektivna procena samo na osnovu toga što ih je šampion Engleske odvalio i iz 4 šuta on target dao 3 gola.

 

Inače, LFC je prošle godine sa sve Suarezom odigrao isto ovako kod kuće protiv Čelsija: muljali i muljali bezidejno, onda poklonili gol protivniku, onda se kao malo otvorili i primili još jedan za laku noć. Meni deluje da ih Rodgers posebno priprema za te tzv. velike utakmice, onako kompleksaški, da budu od starta zadovoljni sa 0-0 ako ikako može. Sinoć jedno deset puta igrač sa loptom nije pod pritiskom, vidi da mu saigrač utrčava iza zadnje linije, onda ipak razmisli i doda u stranu :isuse: Tako može da se igra kad imaš dva gola prednosti, ali ne možeš da ne rizikuješ ništa i očekuješ da ni protivnik neće krenuti na pobedu kad vidi da ne pretiš.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...