Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

oslone se na jaju, onda jaja jebe keve. ne racunajuci brutalne a nenamerne faulove koje povremeno pravi, retko vidjen gotivac, zbog njega na prvom mestu sam zgotivio ovaj siti. njega i zabalete.

Edited by gazza1
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

oslone se na jaju, onda jaja jebe keve. ne racunajuci brutalne a nenamerne faulove koje povremeno pravi, retko vidjen gotivac, zbog njega na prvom mestu sam zgotivio ovaj siti.

 

I ja, Meni omiljen igrač uopšte.

Link to comment

Pa to je i Škrtel. Izvadiće ne znam šta, ludila i onda kiksirati za poraz. 6 golova i 4 autogola, taj rad.

 

Pa, rekao sam mozda. Ni jedan ni drugi ne spadaju u stopere koje bih voleo da imam u timu, samo imam manje poverenja u De Mikelisa. On je, inace, veoma dobar igrac ali ima takve padove kocentracije da je to neverovatno.

Link to comment

oslone se na jaju, onda jaja jebe keve. ne racunajuci brutalne a nenamerne faulove koje povremeno pravi, retko vidjen gotivac, zbog njega na prvom mestu sam zgotivio ovaj siti. njega i zabalete.

 

Prejeben igrac, sve zna.

Link to comment

Pa, rekao sam mozda. Ni jedan ni drugi ne spadaju u stopere koje bih voleo da imam u timu, samo imam manje poverenja u De Mikelisa. On je, inace, veoma dobar igrac ali ima takve padove kocentracije da je to neverovatno.

džaba pričamo, de mikelis je startni štoper finaliste mundijala koj nije primio gol u 1/8, 1/4 i polufinalu WCa. primio je gol u 119 minutu finala . jebi ga, nije se to desilo nikad nikom.

Link to comment

džaba pričamo, de mikelis je startni štoper finaliste mundijala koj nije primio gol u 1/8, 1/4 i polufinalu WCa. primio je gol u 119 minutu finala . jebi ga, nije se to desilo nikad nikom.

 

Ali je ipak upravo on kiksirao i to mu nije prvi put, a danas smo videli da nije i poslednji. Nije ni bitno za celu sliku vezanu za ovu utakmicu, to je periferija.

Link to comment

zbog njega na prvom mestu sam zgotivio ovaj siti. njega i zabalete.

 

Ja zbog Bartona, Irelanda, Richardsa i Dariusa Vassella... Šta ti je život.

Link to comment

Ali je ipak upravo on kiksirao i to mu nije prvi put, a danas smo videli da nije i poslednji. Nije ni bitno za celu sliku vezanu za ovu utakmicu, to je periferija.

ok nije bekenbauer (a nisma ni rekao da jeste) ali za škrtela je tata. ovaj je bre divljak, ne zna gde udara, dal u svoj gol ili u protivnički.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

jbt ko nije zavoleo city zbog shauna goatera zvanog "the goat", tja neće nikad voleti siti kako dolikuje. i zbog štikle denisa loa koja je poslla united direkt u drugu ligu.

 

ilustracija

 

 

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Goater i Jihai su mitologija, temelji, ivičnjaci puta ka uspehu, zašto naglašavati... i naravno nezaobilazne duhovne tate - Dietmar Hamman i pre njega Antoine Sibierski. edit: City je bio sto puta dopadljiviji pre naftaških milijardi. -_-

Edited by Töölönlahti
Link to comment

https://v.cdn.vine.co/r/videos/A5B45D0A591115754082884571136_28fda1cd29f.2.1.4138772714919681435.mp4?versionId=8yufRGab2CyAvq8orjyxayI3Eq6kVfmh

 

:lolol:

 

Nije mi dobro koliko nas je ugazio City, jbg malo do glupo primljenih golova, malo do razlike u kvalitetu, videcemo sta sezona nosi. Strah me samo da se na reprezentativnu pauzu ne ode sa nekih mrljavih 4 ili ne daj Fowlere 3 boda.

Edited by Aleksandar88
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...