Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Jbg, jel bi radije nosio dres i broj koji su nosili Best, Cantona, Beckham i Ronaldo (dobro i Owen i Valencia, aj sad) ili dres koji je nosilo nn lice iz Divison 2 krajem devedesetih  -_-

 

Niz sugeriše da je sedmica studiozno, temeljno i konstantno trasirala put od panka do turbo-folka. :)

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Di Marija i r'n'b? Lakše ga je zamisliti kako tancuje u kakvom južnjačkom kolu ili razvlači dugmetaru. Prva reč mu je bila 'Ojsa'.

 

Mislio sam na Ronalda. Ovaj mi ne ide ni uz sta u tom smsilu, ali ko zna, mozda ga prevaspitaju gore na severu i cudnije stvari su se desavale...

Link to comment

Gazza je u pravu, Siti je isuvise ozbiljna ekipa za ovaj Liverpul. Pelegrini je jos prosle godine sklopio kockice samo su ga jebuckale povrede cele sezone, a u medjuvremenu nije nista znacajno kupovao i menjao u timu. Sad je to stabilna, iskusna i dobro popunjena ekipa, sa odlicnim trenerom na klupi u kojoj se igraci jako dobro poznaju i "vide" na terenu. Verovatno prvi favorit za titulu i pored toga sto Murinjov Celsi takodje izgleda stravicno.

 

Liverpul veoma dobar prvih pola sata ali nije bilo realno da taj ritam zadrze celu utakmicu. Cim su pustili Siti da spusti i zadrzi loptu ispred njihovog gola ugasili su ga jer je tu Siti ubedljivo najjaci. Dobar posao Rodzers radi sa ovom ekipom ali tu realno ima isuvise poluigraca za nivo borbe za titulu u Premijer ligi. Ne znam da li bi jedan jedini igrac Liverpula bio u startnoj postavi Sitija, mozda Skrtel umesto one rupe De Mikelisa.

Link to comment

e svašta. de mikelis je odigrao danas doktorski, a i inače je doktor za skrtela.

 

Odigrao doktorski i kiksirao kod gola Liverpula. Story of his life, celu karijeru je "igrao doktorski ali jebi ga". I u finalu SP je on kiksirao kod gola Gecea. On i Van Bujten su dva najprecenjenija stopera u istoriji fudbala.

Link to comment

Igrao bi i Sterling umesto Nasrija. De Mikelis je bolji bre od Skrtela, otkud ti to? Zapravo, jedini problem Sitija je kad neka disciplinovana ekipa odigra presing bez lopte na Nasriju i Silvi. Onda se bukvalno oslone na Jaju, verovatno više nego što se u današnjem fudbalu ijedna vrhunska ekipa osloni na jednog igrača (možda Ibrahimović, ali to je neki drugi zakon mehanike).

 

I ja mislim da je Siti prvi kandidat za titulu.

Link to comment

Odigrao doktorski i kiksirao kod gola Liverpula. Story of his life, celu karijeru je "igrao doktorski ali jebi ga". I u finalu SP je on kiksirao kod gola Gecea. On i Van Bujten su dva najprecenjenija stopera u istoriji fudbala.

 

Pa to je i Škrtel. Izvadiće ne znam šta, ludila i onda kiksirati za poraz. 6 golova i 4 autogola, taj rad.

Link to comment

Igrao bi i Sterling umesto Nasrija. De Mikelis je bolji bre od Skrtela, otkud ti to? Zapravo, jedini problem Sitija je kad neka disciplinovana ekipa odigra presing bez lopte na Nasriju i Silvi. Onda se bukvalno oslone na Jaju, verovatno više nego što se u današnjem fudbalu ijedna vrhunska ekipa osloni na jednog igrača (možda Ibrahimović, ali to je neki drugi zakon mehanike).

 

I ja mislim da je Siti prvi kandidat za titulu.

 

Meni bi i Navas igrao umesto Nasrija ali sta da se radi kad je covek danas resio utakmicu sa dve asistencije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...