Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Što volim ovakve detaljne analize situacije na papiru posle utakmice :D Zašto rizikovati, bolje da se lepo sačeka ubedljivo razvaljivanje pa onda da krenem sa "naravno, znao sam".

 

Sve si u pravu, ali majku mu ljudi, skupite malo muda pa mračite unapred a ne da čekate poraz. Zar ja moram da budem jedini surovi realista među nama™?

pa zato što se nadam da će nešto ipak da urade, da ne može baš toliko suarezov odlazak da utiče, ali igleda da je potpuno poremetio ekipu odlazak samo jednog igrača ej, samo jednog, i to iz napada. pa jebo mu moreno mater baš. i onaj enrique iako nije igrao, i on je kriv.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

niko ne mraci ja sam totalno odusevljen ovim sto igra siti, bez zezanja - to su ozbiljni pomaci za PL. ne mislim ovo veceras (po meni rutinerski) nego uopste, nisam siguran da bilo sta u njihovoj igri pripada ostrvu sem dzo harta

 

pa samo Hart :lol:

 

edit: a, ok :D

Edited by MancMellow
Link to comment

cityju ako se desi opet neka povreda (aguera ili yaye pre svega) opet su u problemu. nemaju osim njih dvojice lidera u napadu. silva, nasri, navas svi su to igraci koji znaju izdominirati jednu utakmicu ali u kontinuitetu ne znam kako ce to bas ici. videli smo prosle godine, za malo da su ostali bez titule kad je aguero bio konstatno povredjen. pa cak i yaya.

 

imaju depth, mozda i najveci u ligi ali opet ce tu biti i pritisak ls. mislim da ce ove sezone jurisati najvise na ls, imaju vec dve pl, mozda im to ne bude najveci prioritet.

Link to comment

 

 

imaju depth, mozda i najveci u ligi ali opet ce tu biti i pritisak ls. mislim da ce ove sezone jurisati najvise na ls, imaju vec dve pl, mozda im to ne bude najveci prioritet.

 

ako su budale, hoce. 

 

s druge strane, budi siguran da Mourinho takodje ni najmanje nece zapostaviti CL. 

 

 

 

In other news: 1 konacan Fee - 59.6m fixni deo + 4.3m add ons

Edited by MancMellow
Link to comment

ako su budale, hoce. 

 

s druge strane, budi siguran da Mourinho takodje ni najmanje nece zapostaviti CL. 

 

ne razumem zasto? mislim da bi svi u cityju izabrali cl titulu pre nego pl titulu.

 

sto se tice mourinha - naravno. kao i uvek cilj je polufinale cl.

Link to comment

Di Marija je otišao u pogrešan Mančester. Siti bi sa njim bio brutalan.

 

Jbg, jel bi radije nosio dres i broj koji su nosili Best, Cantona, Beckham i Ronaldo (dobro i Owen i Valencia, aj sad) ili dres koji je nosilo nn lice iz Divison 2 krajem devedesetih  -_-

Link to comment

ne razumem zasto? mislim da bi svi u cityju izabrali cl titulu pre nego pl titulu.

 

ma ok, i ja mislim tj nadam se da ce izabrati to i skrljati sebe malo u PL. 

Link to comment

Što volim ovakve detaljne analize situacije na papiru posle utakmice :D Zašto rizikovati, bolje da se lepo sačeka ubedljivo razvaljivanje pa onda da krenem sa "naravno, znao sam".

 

Sve si u pravu, ali majku mu ljudi, skupite malo muda pa mračite unapred a ne da čekate poraz. Zar ja moram da budem jedini surovi realista među nama™?

Ovo je jedan tako pozitivan pristup u odnosu na prošlu sezonu, da svakako daje nadu. Liverpool spirit. Bez zezanja.

Link to comment

Di Marija je otišao u pogrešan Mančester. Siti bi sa njim bio brutalan.

Nije. Samo bi igrao u Ligi šampiona. Ali, on je to već osvojio. O tome, Siti može samo da sanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...