Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Dobili su nas na fizičku snagu, nema šta.

 

 

 

 

jel si lud jbte? i ja volim pool ali na svakoj poziciji u timu, sem mozda golmana (mrzim harta), razlika je od jedne do nekoliko klasa.... city igra jedan od najsmekerskijih fudbala ikada vidjenih u PL, veceras se cak nisu preterano ni iscimali

Edited by gazza1
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Možda je samo malo iskrenuo zglob.

 

Dobili su nas na fizičku snagu, nema šta.

 

Jeste, samo malo ga je iskrenuo pod uglom od 90 stepeni. Neverovatno mi je da bandažiraju i guraju ga na teren, kao da će nešto da se promeni.

 

Dobili su na fizičku snagu, brzinu, inteligenciju, harizmu, bolje frizure, i sve ostalo. Odbrana je ništa manje škrbava nego što je bila prošle godine, ako je tu ikakve sumnje bilo. Ali srećom tu je Balo...

Link to comment

Nisu, igralo se dosta ujednačeno, ali kad primiš gol moraš da se prilagodiš, a LFC to nije umeo. Posle drugog su se predali kao poslednje vulvice, što im se nije dešavalo prošle sezone (jer bi ih Suarez izujedao).

Link to comment

ma potpuno dva razlicita fudbala. city igra prostu semu, 4-4-2, opusteno i samouvereno i cak i to sto deluje povremeno da nisu u utakmici je vise posledica toga sto znaju da ce pre ili kasnije stvari doci na svoje mesto. i za dve trecine mesta u timu imaju zamene koje su i bolje od onih na terenu - izlazi dzeko, ulazi aguero, izlazi silva ulazi navas. meni ovo veceras bilo kao na malom fudbalu kad ekipa dobrih djaka izadje na teren protiv okorelih matoraca koji ih puste malo da se rastrce, onda odigraju 10-15 minuta, rastave ih od zivota pa onda opet nastave da bleje na terenu sa pljugom u ruci. 

Link to comment

Preteruješ, gazzo, nije razlika tolika - da je LFC izdržao do poluvremena utakmica je mogla da bude potpuno drugačija. Verovatno bi City ipak izmuvao gol do kraja, ali ne bi bilo ovakvo rastavljanje po šavovima.

 

Neville i Carragher se upravo iskenjavaju po Lovrenu, kažu da je odbrana structurally weak nezavisno od Morenove spore reakcije, i 100% su u pravu. Kod oba gola je Lovren neoprostivo loše postabljen, prvo udvaja Džeka sa Škrtelom i ostavlja Silvi da utrči (pored mrtvog Gerrarda), a kod drugog neobjašnjivo pokušava da izađe na Jovetića 30 m od gola, i naravno ispada kao volina. Da je Agger ovako odigrao, prodali bi ga koliko sutra za tri kisele šljive.

Link to comment

^Jamie ili Gary?  ^_^

Obojica... i to obećanom lopatom Alije Sirotanovića...

Najbolji detalj za Loverna je da "izgleda kao da je opsednut Džekom" i da ne mogu da provale u čemu je stvar :lolol:

Edited by Dark Wader
Link to comment

siti je bre bolji za klasu, čak i sa kilavim jajojm. imju potenciju u napadu razrajuću, imaju jaju i nasrija u sredini, imaju zabaletu koji je skoro prišao j.zanettiju i kambijasu, imaju bekove, imaju krla, imaju matore iskusne likove na štopu, imaju golmana, imaju i trnera jbg. imaju sve.

 

liverpool večito ima tupave špance da useru celu ekipu, ima jedno 100 kila manje od pritvnika u ovako fizički zahtevnoj ligi, ima gomilu usranih novajlija kojima će trebati vreme da pokažu dal išta znaju, možda eventualno imaju menadžra  ali to je jdan od onih što se čekaju nekoliko godina. imaju jdino brzinu, ali bez mozga i iskustva ta brzina je kurac. ma nemaju ni brzinu.

Link to comment

siti je bre bolji za klasu, čak i sa kilavim jajojm. imju potenciju u napadu razrajuću, imaju jaju i nasrija u sredini, imaju zabaletu koji je skoro prišao j.zanettiju i kambijasu, imaju bekove, imaju krla, imaju matore iskusne likove na štopu, imaju golmana, imaju i trnera jbg. imaju sve.

 

liverpool večito ima tupave špance da useru celu ekipu, ima jedno 100 kila manje od pritvnika u ovako fizički zahtevnoj ligi, ima gomilu usranih novajlija kojima će trebati vreme da pokažu dal išta znaju, možda eventualno imaju menadžra  ali to je jdan od onih što se čekaju nekoliko godina. imaju jdino brzinu, ali bez mozga i iskustva ta brzina je kurac. ma nemaju ni brzinu.

 

 

e fala ti, taman sam poceo da se pitam da li sam gledao istu tekmu kao ovi sto pisu da je malo falilo

Link to comment

Što volim ovakve detaljne analize situacije na papiru posle utakmice :D Zašto rizikovati, bolje da se lepo sačeka ubedljivo razvaljivanje pa onda da krenem sa "naravno, znao sam".

 

Sve si u pravu, ali majku mu ljudi, skupite malo muda pa mračite unapred a ne da čekate poraz. Zar ja moram da budem jedini surovi realista među nama™?

Link to comment

^Ma da bre. Nivo iznad. Ove godne samo Specijalni moze na ne znam koju foru da ih omete, ali bice mu jako zajebano. Uigrani su strasno. 

Edited by MancMellow
Link to comment

niko ne mraci ja sam totalno odusevljen ovim sto igra siti, bez zezanja - to su ozbiljni pomaci za PL. ne mislim ovo veceras (po meni rutinerski) nego uopste, nisam siguran da bilo sta u njihovoj igri pripada ostrvu sem dzo harta

Edited by gazza1
Link to comment

Да ми је неко причао да ће Марковић и Јоветић да ударе један на другог у овој утакмици пробао бих да га удавим црвено белим шалом.

 

Dokle pljuvanje po 2 najboljoj omladinskoj školi u Evropi?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...