Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

@Aleksandar88,

jesi ti navijač Liverpula? Mislim, voliš Liverpul i to, fan club Serbia?

 

Šta se ložiš?

 

Sevaj..

 

Uuuu :lolol: , ala si zajeban. Nadao sam se da neces otkriti da postoje ostale teme pored FK Partizan, ali sam se nazalost prevario. Sreca tu je ignor lista.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prenosi svih tih liga su samo za kladionicare.

 

ne verujem, kladionicari gledaju teletekst. 

 

kapiram da se dosta tih liga dobija u paketu sa velikim. ko kad kupis filmski paket neke velike produkcijske kuce pa dobijes 10 dobrih filmova, 20 onako i 150 totalnih sranja...

Link to comment

@Aleksandar88

 

Izvini što sam uvredio tvoju ljubav od rođenja, Liverpul..

 

Ma samo piči na ignore, fan club Serbia..sve ok, jasno je da si krastavac

Edited by Godfrey
Link to comment

Не могу да замислим ситуацију у којој се неко осим Белгијанаца отима за белгијску лигу. Радије бих гледао веб камеру фиксирану на јагње које се пече у Косјерићу него њихов плеј оф.

 

Ovo ide u potpis :Hail:

Link to comment

milan zeli da uzme torresa na loan. navodno smo pristali ali i dalje moramo platiti oko 2m dok bude igrao u milanu. torres ili borini kao zamena za balotellija. 

 

mvg se isto spominje da moze otici na loan u milan.

Link to comment

Opet sa igračem manje od starta :(

 

Allen vs. Yaya Toure, jebotebog. Da hoćeš veći mismatch, teško bi ga našao osim da dovedeš nekog omladinca.

 

Očigledno će se ignorisati sredina terena, bunariće Gerrard iz zadnje linije trojicu trkača napred.

 

Za LVG i Man Utd, znam da može dijamant, ali to sam tretiao kao 4-4-2.

Link to comment

Uini :D

 

interesovao me je drugi pasus, ali ako ti je znacilo da to napises, drago mi je da sam pitao.

 

Služimo narodu. Ali ima i srećnih, evo ova dvojica (Flanagan, Lallanagan) se već uslikala sa zvezdom, oči im se crvene...

 

10532928_832899716742039_306439283075813

Link to comment

Allen vs. Yaya Toure, jebotebog. Da hoćeš veći mismatch, teško bi ga našao osim da dovedeš nekog omladinca.

 

Očigledno će se ignorisati sredina terena, bunariće Gerrard iz zadnje linije trojicu trkača napred.

 

Za LVG i Man Utd, znam da može dijamant, ali to sam tretiao kao 4-4-2.

Jel Liverpool bio zaineresovan za De Jonga? Taj bi legao kao budali šamar mesto beskvrnih DM-ova koje treneri L'poola gaje...

Link to comment

Mislim da se vracamo na 4 nazad i klasicna krila plus 2 spica, dvojica u sredini kako god... Sa mogucnoscu vrtenja ostalih derivata cetvorice u odbrani. Ponavljam se ali LVG je i napomenuo pre koju nedelju da mu treba vrhunsko krilo za 4-4-2 tako da namece se jbg. Tri nazad je idiotizam, ne samo kad je Utd u pitanju.

Link to comment

Не могу да замислим ситуацију у којој се неко осим Белгијанаца отима за белгијску лигу. Радије бих гледао веб камеру фиксирану на јагње које се пече у Косјерићу него њихов плеј оф.

 

dok ne počne tekma, jedno brzinsko pitanje

 

pored toliko mesta, što baš Kosjerić ?

 

 

 

Link to comment

"Disater waiting to hapen" je jedno od misljenja povodom prelaska Balotelija u LFC,a koje trenutno delim.Ne znam da li cu do kraja sezone promeniti misljenje,ali se barem nadam da hocu.Pisu,kazu,mora Baloteli ovo,mora ono,te ovo mu je poslednja sansa,itd.Ne znam sta ce biti,ali znam da ni Mario ne zna sta ce da bude  :lolol: Ovo cisto na osnovu njegove dosadasnje karijere.Inace ako Di Marija nije po volji navijacima,mozemo da se menjamo.Ako nista drugo zabava bi vam bila zagarantavana!Voleo bih da je LFC doveo Di Mariju,ali nije.Zato imamo igraca za dva tima,najmanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...