Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не могу да замислим ситуацију у којој се неко осим Белгијанаца отима за белгијску лигу. Радије бих гледао веб камеру фиксирану на јагње које се пече у Косјерићу него њихов плеј оф.

Link to comment

Meni je belgijska liga omiljena posle ponoći, kad treba da se spava. Umirujuće deluje, ne znam ni jednu drugu koja tako radi. Eventualno Portugal, al neki manji klubovi i lepo stadionče na obali na kome ima 3 soma posetilaca.

Link to comment

Не могу да замислим ситуацију у којој се неко осим Белгијанаца отима за белгијску лигу. Радије бих гледао веб камеру фиксирану на јагње које се пече у Косјерићу него њихов плеј оф.

 

+ ukrajinsku, grcku, holandsku, skotsku...ko to gleda uopste

Link to comment

Belgija je trenutno bolja od holandije, al to i nije neka preporuka. Ipak, u moru fudbalske hiperprodukcije najveca je tajna zbog koga prenose austriju (sk) i grcku (arena)?

Link to comment

Znaš kako, taj pristup "pošto nemam dva dobra štopera, gurnuću tri loša" može da prođe za takmičenje kao što je Svetsko prvenstvo, gde su igrači skupljeni s koca i konopca, odigraće nešto zajedno dve-tri nedelje, i onda se razilaze do sledeće prilike. Ali za klupske potrebe, ne znam koliko je pametno da sa vrata krećeš nekom privremenom, iznuđenom formacijom. Ne verujem da bi iskusan trener kao što je LVG napravio takvu grešku. 

 

Meni deluje da se njemu ta 3-5-2 formacija stvarno dopala i planira je na duge staze... ili mu se bar više sviđa od 4-4-2, a ništa treće ne može da izmisli ako će mu u napadu igrati i RVP i Rooney.

može da igra uzani romb, sa bekovima koji špartaju celom dužinom, i DM-om koji retko ide napred (i nekom varijacijom na temu). To je jedno vreme igrao Čelzi (sa Balakom i Lampardom kao dva centralna vezna), ali je užasno izgledalo...

 

No, sa ovim igračima osim 5-3-2 mu je to jedino što mu je ostalo, ali i za to mu treba DM tipa De Jonga ili tako nešto...

Link to comment

Di maria ce vam na cm dok se herera ne oporavi, a poslije na lijevog spoljnog bez obzira na shawa.

 

Iskreno se nadam, ne bih da povecavam promet prodavnicama laptopova i televizora ako bas ne moram, a to je izgledno ako jos jednom vidim sredinu terena Cleverley - Fletcher. 

 

Znaš kako, taj pristup "pošto nemam dva dobra štopera, gurnuću tri loša" može da prođe za takmičenje kao što je Svetsko prvenstvo, gde su igrači skupljeni s koca i konopca, odigraće nešto zajedno dve-tri nedelje, i onda se razilaze do sledeće prilike. Ali za klupske potrebe, ne znam koliko je pametno da sa vrata krećeš nekom privremenom, iznuđenom formacijom. Ne verujem da bi iskusan trener kao što je LVG napravio takvu grešku. 

 

Meni deluje da se njemu ta 3-5-2 formacija stvarno dopala i planira je na duge staze... ili mu se bar više sviđa od 4-4-2, a ništa treće ne može da izmisli ako će mu u napadu igrati i RVP i Rooney.

 

cuj, obzirom da je vs Svonzija na poluvremenu promenio taktiku ne verujem da je nefleksibilan. Kapiram i da je cilj da igrace navikne na vise opcija koje onda moze da svicuje tokom utakmice, itd. Da li ce uspeti, to naravno uvek ostaje da se vidi. Jedna stvar je sigurna - on uvek planira long-term. 

Link to comment

Šta je sledeće, pitaćeš ko gleda Football League i Johnstone's Paint Trophy? <_<

 

pa dok se ne vrati rangers ne vidim sta ima tamo da se gleda. jos je i celtic sve slabiji i slabiji

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...