Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Bio bi popriličan fail da ih mesecima uigrava za 3-5-2 a onda odjednom kaže "E znate šta, ajmo sad ipak 4-3-3, a ti Rooney biraj na koje ćeš krilo" :D

Верујем да би се Руни расплакао од среће. 

Ко има потпок нек удели нама што чамујемо у школи први дан семсестра. :cry:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

ubili ste i felainija i matu. dobro matu je murinjo naceo a izabrani dovrsio. veliki trsavko je bio vise nego odlican dok se nije odselio za mancester.

da li to losa karma u koju ste uleteli ili taktika, nije to sad ni bitno. uglavnom, s nestrpljenjem ocekuje da vidim jos jednu zverinu kako tone zajedno sa vama

:smoris:

 

@porucnice, bice potoka na pretek, jos uvek je rano

Edited by cvrlle
Link to comment

Njegova poenta je da sada nema ni odbrambene igrace, ni krila za 4-3-3, 4-4-2, 4-2-3-1, itd. Onda kada ih bude imao...zakljucak se sam namece (valjda). 

 

Znaš kako, taj pristup "pošto nemam dva dobra štopera, gurnuću tri loša" može da prođe za takmičenje kao što je Svetsko prvenstvo, gde su igrači skupljeni s koca i konopca, odigraće nešto zajedno dve-tri nedelje, i onda se razilaze do sledeće prilike. Ali za klupske potrebe, ne znam koliko je pametno da sa vrata krećeš nekom privremenom, iznuđenom formacijom. Ne verujem da bi iskusan trener kao što je LVG napravio takvu grešku. 

 

Meni deluje da se njemu ta 3-5-2 formacija stvarno dopala i planira je na duge staze... ili mu se bar više sviđa od 4-4-2, a ništa treće ne može da izmisli ako će mu u napadu igrati i RVP i Rooney.

Link to comment

Vidi ga ovaj :lolol: . Mislim da nisam video nijedan tvoj post, a da nije epska glupost. Treskotm godine.

 

@ Odgovor je upucen vitezu Godfrey-u, uskoro vitezu od SZD-a, nadam se.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

“I’m happy to be back because I left England and it was a mistake. I wanted to go to Italy but I realised it was a mistake … English football is generally better. English football is beautiful.”

 

Tužna priča sa srećnim krajem. Deda, unuk, i Mario Balotelli...

Link to comment

ma smislice vandal vec nesto, ljjisica je to stara . nije se on vencao za 3-5-2 pa da ce da je tera do januara a da ne prolazi

Кад буде било нешто постави.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Предигра™ за Сити и Ливерпул креће на СК2 за пар минута: Фенер - Галата.

 

jel to sk kupio tursku ligu ili samo prenosi superkup?

Link to comment

Uini, jesi li ti srecan?

 

Misliš ovako, u životu, da li sam srećan čovek? Ne bih mogao da kažem da jesam, mada ne bih sebe nazvao ni nesrećnim. Kolerično-flegmatična psiha i jake antisocijalne tendencije neizbežno rezultuju povremenim depresivnim periodima sa kojima se tokom godina sve lakše nosim, sve manje sam sklon da rage against the dying of the light, a sve više da apstrahujem i racionalizujem stvari i tako sebe vezujem u neko relativno stabilno sivilo, nekakvu tihu uravnilovku. Generalno sam mišljenja da je sreća kao koncept precenjena stvar, ljudima se od malih nogu sugeriše da bi trebalo da teže nekim ekstatičnim raspoloženjima i nekontrolisanim izlivima osećanja, koja je posle puberteta praktično nemoguće postići prirodnim putem, a ako slučajno nisu ekstatično srećni svo vreme, onda imaju u glavi predstavu da su nesrećni a ne znaju zašto, nešto im kao fali, za nečem/nekim pate, kurac, palac. Društvo u kome živimo servira ljudima endless pursuit of happiness kao nekakav default ideal, a svakog ko od te uzaludne potrage odustane iz raznih razloga - umor, godine, manjak sposobnosti da se metaboliše dovoljna količina halucinogena i opijata - svakog takvog osuđuju i sažaljuju, što je onoliko od pomoći.

 

A zbog Balotellija - ne naročito. Prilično sam ambivalentan.

Link to comment

@bb

То је питање за ренеа, на старту коментатор није ништа о томе рекао. Не знам где би и њих углавили крај првих и других Енглеза, Шпанаца, Холандеза, Украјинаца, Аустријанаца...

Edited by Прслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...