Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Panic buy jednog od najboljih igraca sveta koji je vec par meseci vidjen u UTD?!

 

Polako postaje jasno da odbrana i nije toliko jeziva koliko vezni red ne postoji (bogo moj sta je Flecer juce radio :( ), a ubedjen sam da Evans (koji se naigrao lopte sa Riom i Vidicem) i ona zverina od Fil Dzonsa mogu da igraju DC tandem u 4-4-2 ili nekoj varijaciji na temu (pogotovu sto nema Evrope i sto bi Kupovi mogli biti idealni za Bleketa i Kina). Izostavljanje Rafaela desno je budalastina, on bi bio idealan i za ovo sto LVG forsira, na kraju krajeva ne moze mi Jang biti kriv sto pravi faul na ivici 16m i sto mora da pretrci 15km, a celu karijeru je igrao samo na protivnickoj polovini.

I slazem se sa Mancom da je napad problem, bezidejnost nas™ je juce unistila, nema "vica", nema poteza, jos kad je Januzaj usao na AMC-samo se napravila guzva sa Matom ispred 16m, RVP se ne bi ni cuo da nije bilo onog faula Katermola.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako budete igrali 4-5-1 (4-3-3) ili 4-4-2..neko od cetvorke mata, rvp, rooney, di maria nece igrati u prvoj. jedino da di maria igra desno krilo a mata levo u 4-4-2. to bi mozda bila i najjaca vasa formacija, ali mata nije bas najbolje krilo, u odbrani je slab tako da ne znam koliko bi pomogao shawu/rojou u odbrani.

a kad bi igrali 4-5-1 sa di mariom levo i npr. valenciom desno i sa matom u sredini (amc) jedan od napadaca duva za prvu postavu. a to mi se cini kao nemoguce. tu opet postoji sansa da rvp bude stavljen na levo krilo/levog spica (inside forward fmovski). ili da rooney budi amc a mata na mc. samo bi to opet bilo slabo u sredini zbog odbrane. bukvalno nemate dmc-a valjanog.

 

kako god, bice puno posla za lvg-a. vreme je da pokaze kakav je trener.

 

Zašto izostavljaš mogućnost da Runi igra krilo? Kao 2011.

 

Baš je loš Mančester. Rekoh ja odavno da će Van Gal napraviti bum u Brazilu, ali da će u Mančesteru mojesovski trokirati. Čak i ovi transferi deluju totalno nerezonski. Di Marija je imao strašan finiš sezone, ali i pre Anćelotija je on igrao fudbal i to uglavnom slabo. Anćelotijev sistem je za njega idealan. Tupadžija je rešio da žrtvuje definisan status koji savršeno odgovara njegovim kapacitetima i ode da se blamira u gradu idealnom za život. Mada ni Mančesterov rezon nije mnogo bolji.

Link to comment

ali i pre Anćelotija je on igrao fudbal i to uglavnom slabo.

 

Jedino je sreca sto kupujemo Di Mariu iz 2014-te, a ne onog iz 2012-te, inace bismo morali da gledamo ovakva sranja od igre

 

https://www.youtube.com/watch?v=MrQfl4fp46Y

 

Obzirom da sam jos pod utiskom jucerasnjih majstorija tipa saplitanje o loptu nekoliko puta pre dodavanja pravo u noge protivniku i centarsuteva koji se zavrsavaju na grudima protivnickog igraca koji je na pola metra od tebe, iz te perspektive ovo mi ipak izgleda savim podnosljivo, posebno ovo na 1:36. Prezivecemo, jbg. 

 

edit: crko video

Edited by MancMellow
Link to comment

pa sto ga onda niste kupili pre 2 meseca? i njega i rojoa, nego sada kada je cena za 20-25% veca. tja, bas me zanima ko stoji iza ovoga, glejzeri ili LVG i da li su u saglasju oko svega. pretpostavljam odgovore ali neko obavesten ce vec jednom napisati nesto pouzdano.

Link to comment

a pa to je vec nasa™ poznata seprtljavost sa transferima. 

 

a ovo pitanje - neam pojma ko to ovde (mislim u Srbiji) sa sigurnoscu moze da zna i na osnovu cega.

Link to comment

nisam mislio na srbiju. neko od dvorskih hagiografa ce vec jednom otkriti sta je bilo u LVG-ovoj glavi celo leto sa onakvim transferima na pocetku i ovakvim na kraju. 

Link to comment

pa nema, na pocetku su oba ova transfera bila od pre njega. Herreru je klub poceo da juri jos maltene za SAF-ovog vakta, a Shawa je, realno, ugovorio Moyes. Ovo su prve dve LvG-ove kupovine. 

Link to comment

Zašto izostavljaš mogućnost da Runi igra krilo? Kao 2011.

 

Baš je loš Mančester. Rekoh ja odavno da će Van Gal napraviti bum u Brazilu, ali da će u Mančesteru mojesovski trokirati. Čak i ovi transferi deluju totalno nerezonski. Di Marija je imao strašan finiš sezone, ali i pre Anćelotija je on igrao fudbal i to uglavnom slabo. Anćelotijev sistem je za njega idealan. Tupadžija je rešio da žrtvuje definisan status koji savršeno odgovara njegovim kapacitetima i ode da se blamira u gradu idealnom za život. Mada ni Mančesterov rezon nije mnogo bolji.

Van Gaal nerjetko ima teske startove u klubovima. Prilicno je specifican lik. 

Sto se Di Marije tice, chovjek je vec nekoliko godina medju najboljim igracima na svijetu. Idealan je bio i za Mourinha, idealan je i za Ancelottija. I za bilo kog drugog trenera na svijetu zato sto je fanatican radnik i strasan igrac. Uz to polivalentan. Bukvalno nema kluba na svijetu gdje ne bi predstavljao pojacanje. 

A iz Madrida je otisao zato sto nisu htjeli da mu ponude onoliko novca koliko je smatrao da zasluzuje. 

Link to comment

Отишао је јер је прво дошао Бејл, једини играч на свету који је боље лево крило од њега, а онда и Родригез, један од тридесет играча који су бољи плејмејкери од њега.

Link to comment

Di Maria dobar dio prosle sezone i nije igrao kao krilo [ni za Real ni za reprezentaciju]. Od Jamesa je takodje drugaciji, i i dalje daleko bolji igrac. Di Maria je i prosle godine iz istog razloga [plata] htjeo da ide, ali ga je Ancelotti nagovorio da ostane, sto je je htjeo i sada. 

Link to comment

Di Maria dobar dio prosle sezone i nije igrao kao krilo [ni za Real ni za reprezentaciju]. Od Jamesa je takodje drugaciji, i i dalje daleko bolji igrac. Di Maria je i prosle godine iz istog razloga [plata] htjeo da ide, ali ga je Ancelotti nagovorio da ostane, sto je je htjeo i sada. 

 

Pametan čovek. Pretpostavljam da su i Kros i Rodrigez dobili ogromne plate od starta, naravno da mu je dojadilo da igra za (relativno) male pare...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...