Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Robijeva verzija tika take od pre par sezona predstavlja najkonkretniji mogući fudbal u odnosu na ovo što sam danas video od Uniteda.

 

Sa vedrije strane, primetio sam da je gazza postao vatreni navijač poola ove sezone.

 

ta sezona je pocela godinama pre nego sto si se rodio....

 

Edited by gazza1
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

LVG na pressici rekao na pitanje o transferima da je Utd veliki klub i mozda dovedu Messija ili Vidala do kraja prozora :P

 

pa to kazem. iako, naravno, jos jednom da ponovim, nikad nisam verovao i ne verujem u kupovinu vidala, to sto je rekao spada u ono "unsettling" igraca. Poruka da ga se hoce, plus cepljenje da spada u istu kategoriju sa messijem :D

Link to comment

U originalu je pisao 15 godina pre nego što sam se ja rodio  -_-

 

pohvali video, stipso. i provali kakav smo fudbal igrali i za danasnje standarde te 1973. (cigani ne pool).

Link to comment

pohvali video, stipso. i provali kakav smo fudbal igrali i za danasnje standarde te 1973. (cigani ne pool).

 

+1

 

Al više bi mi lego onaj protiv Arsenala, tu sam bio nekoliko godina svesniji.

Link to comment

Pa LvG ga je upravo i hteo, nema United DoF-a :D. Mislis da ga je slucajno pomenuo na konferenciji za stampu? 4-3-3 je Unitedov takticki "final destination" sa LvG-om, covek je rekao da ovo igra zato sto misli da tim nije dovoljno dobar, izbalansiran, da nema kvalitet na krilima i da mora. Drugo, pitanje je sta je preskupo? Luiz je kostao 50 miliona. Ako je Suarez kosta 75m, za Di Mariu je 60m ok cena (ovo ostalo su izgleda add-ons, i to tri add-ons koliko citam, od kojih su dva ako United osvoji prvenstvo i ako United osvoji CL, dakle, dakle to nece skoro biti isplaceno). United je klub sa trecim najvecim revenue-om na svetu, tim sa najvecim parama od sponzora na svetu, dakle, sve se uklapa. A ovo sto mislis da ga ne bi kupili da nisu izgubili od Swansea-ja, kako da ti kazem, to je tvoj licni utisak. Panic buy je - Fellaini. Apsolutno preplacivanje drugog ili treceg izbora poslednjeg dana prozora™ kad vise ne znas sta ces. 

 

Vidal - jbg, rekao je (otprilike) danas na presici da hoces ali ne mozes uvek da dovedes sve fantasticne igrace koje hoces kao sto su Vidal ili Mesi  (sad mi je jasnije od koga je specijalni ucio fazone  ^_^ )

 

ako budete igrali 4-5-1 (4-3-3) ili 4-4-2..neko od cetvorke mata, rvp, rooney, di maria nece igrati u prvoj. jedino da di maria igra desno krilo a mata levo u 4-4-2. to bi mozda bila i najjaca vasa formacija, ali mata nije bas najbolje krilo, u odbrani je slab tako da ne znam koliko bi pomogao shawu/rojou u odbrani.

a kad bi igrali 4-5-1 sa di mariom levo i npr. valenciom desno i sa matom u sredini (amc) jedan od napadaca duva za prvu postavu. a to mi se cini kao nemoguce. tu opet postoji sansa da rvp bude stavljen na levo krilo/levog spica (inside forward fmovski). ili da rooney budi amc a mata na mc. samo bi to opet bilo slabo u sredini zbog odbrane. bukvalno nemate dmc-a valjanog.

 

kako god, bice puno posla za lvg-a. vreme je da pokaze kakav je trener.

Link to comment

bukvalno nemate dmc-a valjanog.

 

i to je, naravno, ogroman problem. nema dmc-a odnosno holding midfieldera kakvog valja. ali to ne znaci da nije trebalo iskoristiti sansu za Di Mariu kad se ukazala (i moram da vam™ zahvalim sto ste PSG-u uvalili Sideshow Boba za 50m, jer da niste verovatno bi oni capili Di Mariu  :D )

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...