Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Ne znam samo ko je ikada pomenuo titulu i setnju do iste, ni na ovom forumu, ni iz kluba, ni od strane pundita.

 

 

kakva reakcija leskota.  :lolol:  pelegrini je bolid ako pusti nastasica a ostavi ovoga.

 

van gal ce se prosetati do titule ove godine, nazalost.

 

 

i da ce sirer biti prvi strelac lige. :)

 

u svakom slucaju spreman sam sa 189 na bilo kakvu opkladu. nek on kaze ko ce biti ispred van gala, pa cemo da vidimo ko ce da se lupa po celu na kraju sezone. 

 

:fantom:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa gde je pogresio? jeste suludo trosenje novca.

 

Molim? Da ga stavimo ne desnog beka, bio bi poboljsanje o CM da ne pricamo. Krila...mislim hej! Kakvo crno suludo trosenje novca, Ono sto je potrebno je da se dovedu jos dva igraca za sredinu terena pored njega, jer mi prosto sredinu - nemamo. Ko je Cleverlyja gledao kako igra ni pakao mu nece tesko pasti. Ko nije gledao Youngove centarsuteve taj ne zna sto je bol. Zapravo, Unitedova odbrana je bolji deo tima, to sam danas skapirao, i to bez dvojice prvotimaca. Sve ispred je ooogroman problem. Di Maria ne moze da dodje soon enough.

 

Fletcher je, jbg, zavrsio sa ozbiljnim fudbalom. Ali on bar ima debelo opravdanje. 

 

I jebao ga Valencia. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Šta, prespavao si prošlu sezonu? :unsure:

Nisam, to je bila sezona postajanja magaretom posle 20 sezona bivanja pastuvom broj 1 i skretanja sa dobrog asfalta u glib. Ova sezona ce biti magare u glibu, bar ako je po pocetnim tekmama. Ili ce Glejzeri istresti jos 100milki.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Molim? Da ga stavimo ne desnog beka, bio bi poboljsanje o CM da ne pricamo. Krila...mislim hej! Kakvo crno suludo trosenje novca, Ono sto je potrebno je da se dovedu jos dva igraca za sredinu terena pored njega, jer mi prosto sredinu - nemamo. Ko je Cleverlyja gledao kako igra ni pakao mu nece tesko pasti. Ko nije gledao Youngove centarsuteve taj ne zna sto je bol. Zapravo, Unitedova odbrana je bolji deo tima, to sam danas skapirao, i to bez dvojice prvotimaca. Sve ispred je ooogroman problem. Di Maria ne moze da dodje soon enough.

 

Fletcher je, jbg, zavrsio sa ozbiljnim fudbalom. Ali on bar ima debelo opravdanje. 

 

I jebao ga Valencia. 

 

pa za 64 miliona funti + 10 kasnije je previse za igraca koji vam nije prioritet rekoh vec. platiti tolike pare za igraca koji ni nema pozicjiu u ovoj formaciji je suludo. klasican panic buy. ali mora se razumeti mufc. 

upravo to pricam, dva igraca u sredini, jos 1-2 u odbrani, mozda jedan bek. a ne preplacivati krilo.

Edited by 189-
Link to comment

pa za 64 miliona funti + 10 kasnije je previse za igraca koji vam nije prioritet rekoh vec. platiti tolike pare za igraca koji ni nema pozicjiu u ovoj formaciji je suludo. klasican panic buy. ali mora se razumeti mufc. 

upravo to pricam, dva igraca u sredini, jos 1-2 u odbrani, mozda jedan bek. a ne preplacivati krilo.

 

ako je Di Maria panic buy nek su nam onda sve kupovine budu panic buy :lol: Bek? Imamo 4 igraca koja mogu da igraju bekove. Bice sigurno kupljen jos jedan za sredinu, pa makar bio to i De Jong, za ovo sto imamo, osim Hererre i donekle Carricka, je Jong Dr Nigel. Mozda i Blind, mozda. Odbrana je, zapravo najsredjeniji deo tima. Danas kod gola je Valencia "izgubio" svog igraca. Ne zaboravi da je od onih koji ce biti standardna odbrana danas igrao jedan. I on je realno bio najbolji nas igrac na terenu. Problemi su zapravo u ofanzivi, ali moralo je da pocne prvenstvo da bih to uvideo, i ja sam bio zaludjen da je odbrana najveci problem. I btw, uopste nissam ubedjen da kad stigne Di Maria, a kamoli jos neko, da cemo nastaviti da igramo 3-4-1-2, vrlo lako moze da se desi da predjemo na 4-3-3. Di Maria moze da igra levog od ove trojice u sredini (kao u realu sto je solidan broj puta igrao), sto znaci da bismo na levoj strani imali njega i Rojoa, a to ce mnogo drugacije da izgleda nego ovo danas. Da, tacno, treba nam jos minimum jedan CM, i to mora da se kupi i to je to verovatno za ovo leto. 

Link to comment

Velike su pare, naravno, i može se raspravljati o tome da li su i prevelike, ali ne vidim scenario u kojem kupovina takvog igrača može biti loš posao.

Link to comment

Robijeva verzija tika take od pre par sezona predstavlja najkonkretniji mogući fudbal u odnosu na ovo što sam danas video od Uniteda.

 

Sa vedrije strane, primetio sam da je gazza postao vatreni navijač poola ove sezone.

Link to comment

ako je Di Maria panic buy nek su nam onda sve kupovine budu panic buy :lol: Bek? Imamo 4 igraca koja mogu da igraju bekove. Bice sigurno kupljen jos jedan za sredinu, pa makar bio to i De Jong, za ovo sto imamo, osim Hererre i donekle Carricka, je Jong Dr Nigel. Mozda i Blind, mozda. Odbrana je, zapravo najsredjeniji deo tima. Danas kod gola je Valencia "izgubio" svog igraca. Ne zaboravi da je od onih koji ce biti standardna odbrana danas igrao jedan. I on je realno bio najbolji nas igrac na terenu. Problemi su zapravo u ofanzivi, ali moralo je da pocne prvenstvo da bih to uvideo, i ja sam bio zaludjen da je odbrana najveci problem. I btw, uopste nissam ubedjen da kad stigne Di Maria, a kamoli jos neko, da cemo nastaviti da igramo 3-4-1-2, vrlo lako moze da se desi da predjemo na 4-3-3. Di Maria moze da igra levog od ove trojice u sredini (kao u realu sto je solidan broj puta igrao), sto znaci da bismo na levoj strani imali njega i Rojoa, a to ce mnogo drugacije da izgleda nego ovo danas. Da, tacno, treba nam jos minimum jedan CM, i to mora da se kupi i to je to verovatno za ovo leto. 

 

pa nego sta je nego panic buy. da ste krenuli sa dve pobede cisto sumnjam da bi iskesirali 75+ miliona za di mariu.

 

odbrana vam je najslabiji deo ekipe, nevezano za ovu utakmicu. smalling, jnes i rojo ako vam bude starna trojka pozadi bez adekvatne zamene je zajebano. cak i ako vam dodje jos jedan stoper to je malo. nekako mi se cini da je ovo kupovina da bi se smirili navijaci. da eto i uprava nesto radi ne da je preterano planski uradjeno. 

 

vidal bi imo bio bolje resenje. ili benatia ili bilo ko ko bi vam u ovoj formaciji koristio.

 

nisam ni pricao da je los posao, nego da je preskup i panic buy. on je jedan od njaboljih igraca na svetu i drago mi je sto ce jedan takav igrac igrati u pl.

 

 

cak mi se cini da ce lvg protiv svoje volje morati menjati taktiku.

Link to comment

odbrana vam je najslabiji deo ekipe, nevezano za ovu utakmicu. smalling, jnes i rojo ako vam bude starna trojka pozadi bez adekvatne zamene je zajebano. cak i ako vam dodje jos jedan stoper to je malo. nekako mi se cini da je ovo kupovina da bi se smirili navijaci. da eto i uprava nesto radi ne da je preterano planski uradjeno. 

 

vidal bi imo bio bolje resenje. ili benatia ili bilo ko ko bi vam u ovoj formaciji koristio.

 

nisam ni pricao da je los posao, nego da je preskup i panic buy. on je jedan od njaboljih igraca na svetu i drago mi je sto ce jedan takav igrac igrati u pl.

 

 

cak mi se cini da ce lvg protiv svoje volje morati menjati taktiku.

 

Pa LvG ga je upravo i hteo, nema United DoF-a :D. Mislis da ga je slucajno pomenuo na konferenciji za stampu? 4-3-3 je Unitedov takticki "final destination" sa LvG-om, covek je rekao da ovo igra zato sto misli da tim nije dovoljno dobar, izbalansiran, da nema kvalitet na krilima i da mora. Drugo, pitanje je sta je preskupo? Luiz je kostao 50 miliona. Ako je Suarez kosta 75m, za Di Mariu je 60m ok cena (ovo ostalo su izgleda add-ons, i to tri add-ons koliko citam, od kojih su dva ako United osvoji prvenstvo i ako United osvoji CL, dakle, dakle to nece skoro biti isplaceno). United je klub sa trecim najvecim revenue-om na svetu, tim sa najvecim parama od sponzora na svetu, dakle, sve se uklapa. A ovo sto mislis da ga ne bi kupili da nisu izgubili od Swansea-ja, kako da ti kazem, to je tvoj licni utisak. Panic buy je - Fellaini. Apsolutno preplacivanje drugog ili treceg izbora poslednjeg dana prozora™ kad vise ne znas sta ces. 

 

Vidal - jbg, rekao je (otprilike) danas na presici da hoces ali ne mozes uvek da dovedes sve fantasticne igrace koje hoces kao sto su Vidal ili Mesi  (sad mi je jasnije od koga je specijalni ucio fazone  ^_^ )

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...