Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Viskovic nas je prvih 10minuta podsecao na katastrofalnu sezonu UTDa, a vec od 11minuta krece elaborat na temu suludog trosenja novaca sa tezom da li ADMarija vredi toliko. Idi prenosu tenis dosado iskompleksirana.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta znam, Di Maria je vrhunski igrac, ali mislim da je problem MU-a posve druge prirode. Prvo, imaju ozbiljan problem na nekim drugim pozicijama, jebes ga, dovodjenje jednog preskupog igraca ne deluje najpametnije ovde. Drugo, Di Maria je jedan od najboljih "lepkova" medju igracima, nije igac koji ce biti prva violina. Da je MU neki klub prenatrpan zvezdama pa da im je potreban vrhunski sidekick razumeo bih ovakav potez, ovako deluje pre svega kao bahat i nepromisljen potez.

Link to comment

Bio bi nepromišljen da su u frci s parama, ali kao što reče neko gore - nisu. Ako hoće CB ili DCM ili šta već, ne smeta im Di Maria da ga kupe.

Link to comment

na stranu zluradost ali ne bih voleo da sam navijac sekte ove godine, nezavisno od rezultata (mozda i dobiju ovo danas). bice da  ne kapiram sta ovo pokusavaju da igraju i kako lvg vidi da moze kompenzuje ocigledan nedostatke kadra na centralnim pozicijama u odbrani i sredini. negde razumem zasto nece da uzme di mariju ako misli da proizvede nesto po cemu ce biti upamcen, ali to se u ove dve utakmice ne vidi cak ni u naznakama...

Link to comment

na stranu zluradost ali ne bih voleo da sam navijac sekte ove godine, nezavisno od rezultata (mozda i dobiju ovo danas). bice da  ne kapiram sta ovo pokusavaju da igraju i kako lvg vidi da moze kompenzuje ocigledan nedostatke kadra na centralnim pozicijama u odbrani i sredini. negde razumem zasto nece da uzme di mariju ako misli da proizvede nesto po cemu ce biti upamcen, ali to se u ove dve utakmice ne vidi cak ni u naznakama...

Има ово да им буде још једна дуга сезона. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...