Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Зар ниси предвиђао битку за Европу?

 

moguce ali znam da mi je taj entuzijazam ispario posle par pocetnih kola.

 

ono sto sad pravi razliku su odlicna pojacanja, Kouyate i Zarate pre svih.

 

da, i Nolana preobratiti u pomocnog trenera, samo da ga ne gledam vise na terenu pre Zaratea i Morrisona.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opa, Alexis u napadu. Moglo bi da bude laku noć za Girouda i Sanogog...

 

S druge strane Everton u najjačem sastavu, vratili se Coleman i Mirallas. Da oni imaju nekog Ozila-Coutinha-Kagawu-Oscara umesto 1 Naismitha, imali bi solidnu šansu za CL mesto.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

ocajno prvo poluvreme i odlicno drugo. 

 

courtois nas spasao onom odbranom kad je nugent isao 1v1 i tu odlucio utakmicu. posle oscar i ivanovic izdomonirali i dosli smo do pobede. ne svidja mi se kako olako dopustamo protivnicima da se usetaju u sesnaesterac. to sam rekao i posle utakmice sa burnsleyem. kao da trener nije mourinho.

 

protiv burnsleya i leicestera je bilo dovoljno 25-30 minuta dobre igre za 3 boda, ali protiv jacih vec nece biti dovoljno. 

 

 

okfuaq.gif

 

Edited by 189-
Link to comment

Bane je bog fudbala :Hail:

 

dal je moguce da fabregasu upisu asistenciju za hazardov pogodak, gde hazard vodi loptu sam deset sekundi pre suta, a banetu ne upisu za ono slanje dvojice po burek i ubacivanje kosti?

ne razumem?

Link to comment

Malo sam istraživao i došao do zaključka da se za ekstremno smešnu cifru može uzeti pretplata na sve ukatmice premierelige, plus još dodani sadržaji startv uz odgovarajući dns, koji može das uzme za oko 400 din mesečno, pa eto kome treba neka izvoli :) a mene ako se sete sete, držte mi fige kad mi budu sekli glavi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...