Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

To je zato sto, prosto receno, niko se tokom godine ne bavi samo transferima. Lpool, City i Chelsea su to prevazisli, a mi i Arsenal ovako radimo old school i tu je i rezultat. 

 

Jedna stvar mi nije jasna, ajde ovi superstarovi, ali mogu da kupe Blinda za maksimalno 20m, decko je skoro celu proslu godinu igrao DM u Ajaxu, proglasen za igraca holandskog prvenstva. Sigurno postoji neki razlog zasto ga LVG ne kupuje do sada, ali mora da bude jako dobar razlog. Ili ceka da nas u januaru Roma odere za Strootmana, neam pojma.

Edited by MancMellow
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Стигло објашњење за Ето'оа на Енфилду:

 

The Italy striker last night convinced Brendan Rodgers to sign off his £16m move from AC Milan after flying to England for face to face talks with the Liverpool manager.

 

The discussions with Rodgers – who admitted yesterday “if you take a risk you can get a reward for it” – lasted around two hours and the deal is now set to be concluded by Tuesday at the latest.

 

Rodgers insisted yesterday he would not allow any prospective signings to disrupt the culture of work he has instilled among his squad and had lined up a swoop for free agent Samuel Eto’o if Balotelli did not make the right impression. Eto'o continues to interest Mersey neighbours Everton.

Link to comment

Стигло објашњење за Ето'оа на Енфилду:.

Stiglo još pre tri strane -_-

 

Odakle vam sad Eto'o? Njega su pominjali pre nedelju-dve, bilo je reči da im je backup opcija ako baš nijedno Ime ne budu uspeli da dovedu do kraja roka, onda će njemu da ponude jednogodišnju apsurdnu platu koju i dalje nekako magično prima.

Ne znam koliko je realna opcija bio a koliko su ga držali na ledu samo da ih ne bi agenti Balotellija (ili koga već) ucenjivali, ali to je valjda to.

Link to comment

 

Ne znam koliko je realna opcija bio a koliko su ga držali na ledu samo da ih ne bi agenti Balotellija (ili koga već) ucenjivali, ali to je valjda to.

 

ovo nije moj Liverpul  :cry:

Link to comment

Pustiš Suareza, dovedeš Balotelija. Dovedeš cirkusa. Gruča iz Dilan Doga. Borata. Taj fazon. Fijasko.

 

Srećom, Liverpool igra u Ligi šampiona. To je njegov teren. Tamo je keva sa ili bez Balotelija i sličnih cirkusa.

Edited by archi
Link to comment

Esi pjan, zajebavas me ? Petak je, mislim ok je i ja bi bio da sam imao drustvo za cirkanje ?

 

Ušlo se u subotu, 2:38. Trk na 20/44 i slična rečna plovila. Kaj čekaš i kuckaš ovde. U zezanje. :)

Link to comment

Jebem li ga, meni petak sve dok ne svane, a sto se tice splavova, trenutno sam preokupiran trazenjem pozitivnih strana Balotellijevog potpisa.

Link to comment

mozda bi tamo nasao Balotellija ?

 

edit: Jesu ono njega ona dva idiota Dzeko i Kolarov vodali po Budvanskim klubovima :lol: ?

Edited by Aleksandar88
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...