Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

ponekad je lakse veslati u utrobi broda baunti nego igrati fudbal u engleskoj. ruzne zene, lose vreme, odvratna hrana a onda te jos jebu kako stignu. nikada necu razumeti ozbiljne latinose koji zavrse tamo, ne znam za kakve pare. keksi je u pravu meleon posto.

Link to comment

Ali mu izgleda nece biti dopusteno ni da ode u neki od 6 klubova koji su prosle godine zavrsili iznad nas. 

Па можда би могао да одигра коју утакмицу у Евертону евентуално.

Link to comment

ponekad je lakse veslati u utrobi broda baunti nego igrati fudbal u engleskoj. ruzne zene, lose vreme, odvratna hrana a onda te jos jebu kako stignu. nikada necu razumeti ozbiljne latinose koji zavrse tamo, ne znam za kakve pare. keksi je u pravu meleon posto.

 

Sa njihove tacke gledista, verujem da si u pravu. Ali dodju zato sto recimo ovi sto igraju u italiji pa dodju u UK dobiju i do 3 puta vecu platu. A i ovi sto dodju iz Spanije dobiju bar 70% povisicu, a nekad i mnogo vise. Jbg, ljudi igraju fudbal za pare. 

Link to comment

Jebiga, šteta što niste niže završili...

 

Mislim i da smo zavrsili nize da bi se opet isti klubov pominjali. Mada kapiram da bi ga mozda Chelskom i prodali. Njima ove godine nismo konkurencija nikako. 

Link to comment

Mislim i da smo zavrsili nize da bi se opet isti klubov pominjali. Mada kapiram da bi ga mozda Chelskom i prodali. Njima ove godine nismo konkurencija nikako. 

 

Pobogu, koga briga ako 1 Danny Welbeck potpiše za 1 Everton ili Tottenham? (Mislim kog sektaša, naravno da nas normalne nije briga.) Valjda ciljate™ na više od toga da se sa njima šibate oko mesta koje vodi za kvalifikacije u Ligu Evrope, i to već od ove sezone...

Link to comment

Pobogu, koga briga ako 1 Danny Welbeck potpiše za 1 Everton ili Tottenham? (Mislim kog sektaša, naravno da nas normalne nije briga.) Valjda ciljate™ na više od toga da se sa njima šibate oko mesta koje vodi za kvalifikacije u Ligu Evrope, i to već od ove sezone...

Транзициони период...слабо лове за трансфере...јутро је паметније... :cry:

Link to comment

Pobogu, koga briga ako 1 Danny Welbeck potpiše za 1 Everton ili Tottenham? (Mislim kog sektaša, naravno da nas normalne nije briga.) Valjda ciljate™ na više od toga da se sa njima šibate oko mesta koje vodi za kvalifikacije u Ligu Evrope, i to već od ove sezone...

 

nisam siguran da Totnam nece i ove godine, verovatno i vise nego prosle, biti u trci za 4-to. Everton da, slazem se. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Транзициони период...слабо лове за трансфере...јутро је паметније... :cry:

 

United su i dalje najveci net spenderi ovog prelaznog roka u EPL i to sa samo 3 igraca. Poenta je sto vise ne umemo da kupujemo (a ni prodajemo). Strukturno ce stvari morati da se menjaju. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Sto rece Robi Savage nijedan od pridoslih igraca za te silne pare ne bi imao mesta u 11 Celsija ili Citija, mada nategnuto i u ostala 2 kandidata...

Edited by ducca
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...