Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

То је тек будалаштина своје врсте. Чему?

Dubina™...

 

Šta znam, ja mislim da može ispasti dobro ako bude shvatio da je 3-4 opcija...

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

valjda je lambert trebao biti ono sto ce etoo biti. 

Jbg, Eto>>>Lambert, budimo realni.

 

Lambert će igrati kup utakmice i ako budu neki jadnici bili u LS grupi. I to je to...

Link to comment

Odakle vam sad Eto'o? Njega su pominjali pre nedelju-dve, bilo je reči da im je backup opcija ako baš nijedno Ime ne budu uspeli da dovedu do kraja roka, onda će njemu da ponude jednogodišnju apsurdnu platu koju i dalje nekako magično prima. Ali ako dovedu Ballotelija, nisu valjda blesavi da troše pare i na Kamerunca penzosa?

Link to comment

Чекајте, ја и даље не верујем.

 

Goal је објавио, а Метро пренео да траје medical али мора да је патка. Ако је Балотели потписао, шта ће им? Да није запело са Балотелијем, не капирам уопште ово ако је тачно, а то је заиста велико "ако".

 

Едит: можда иде у Евертон, а неко га видео у граду па дигао узбуну. То је једино логично објашњење.

Edited by Прслин
Link to comment

Чекајте, ја и даље не верујем.

 

Goal је објавио, а Метро пренео да траје medical али мора да је патка. Ако је Балотели потписао, шта ће им? Да није запело са Балотелијем, не капирам уопште ово ако је тачно, а то је заиста велико "ало".

Добро кад сам видео ко ти је извор информација помало сам се смирио.  :unsure:

Link to comment

Goal је треш, Метро ме збунио.

Тек би за Евертон био хаос да га купе. Ценим да би му се Лукаку до суза обрадовао. :s_c:

Link to comment

ma kakav kamerunac, nema od ta posla nista ako se ozvanici mario. ko je lud da placa i njemu 100 i kusur hiljada nedeljno.

 

Da, od Evertona je tražio 120 nedeljno.

Link to comment

Од Вест Хема је тражио милион на сат не рачунајући порез, али дани пролазе а он још није нашао ухлебљење.

 

Евертон је мој коначан одговор. За овај пост.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...