Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zvuči kao klasičan vanity buy, mora da se uzme neko sexy ime da ne bude da nisu zamenili Sukija. To što će opet da primaju 2.5 gola po utakmici nema veze...

 

Klasican vanity buy, bolje da smo doveli dva startna beka i jednog startnog stopera, oh wait... Pored toga doveli smo i dva vezna Lallanu i Can, doveli smo jos jednog krilnog igraca. Nisi valjda ocekivao da u napadu ostane samo injury prone Stuki, koga si tu projektovao kao zamenu ako ovaj ode na dvomesecno lecenje kao prosle godine ? Rezervni drugi, ne treci napadac, njega vec imamo, je bio neophodan. Sad sto je to Balo :D , jbg cirkus, sad je nas izgleda, rodio se valja ga ljuljati.

Link to comment

Razumem da je bio potreban napadač, ali ja bih voleo da je došao neki backup za Stukija a ne lik koji će ili uvek da počinje utakmice i bude obožavan od celog sveta ili će da uđe sa klupe i šetka se okolo pola sata (ili odvali nekog đonom iz dosade pa dobije crveni). Ne vidim kojom će to magijom Specijalni Šegrt njega da ukroti kad Specijalni Majstor nije mogao.

 

Da su ga bar uzeli na početku prelaznog roka pa da je bilo vremena da se nešto osmisli i uigra, nego ovako...

Link to comment

Pa jbg i meni je zao sto Remy nije prosao te preglede. On bi bio odlicna zamena, ne bi se bunio da vecinu utakmica pocinje sa klupe, dokazan je premijerligaski igrac i u slucaju Sturridge-ove povrede zavrsavao bi posao. Sad Balo <_<, notorious kao Suarez i upola manje kvalitetan, cirkus.

Link to comment

Za te pare se itekako isplati kockati sa Balotelijem, pogotovo što se, očigledno, do drugih (Kavani, Falkao) nije moglo.

 

10615457_317279441775233_881918658830695

Edited by copkillah
Link to comment

Za krila i spiceve se ima, a desno ce vam plese Dzonson :isuse: .Ja razumem strah od kratke klupe za LS, ali navlaciti ko lopatom 10+ igraca!!!

 

Desno su Manquillo i Flano ( valjda racunaju na njega i dalje, imao je odlicnu sezonu prosle godine ).

 

@ Moca Vukotic

 

Esi ti gledao Real, Moco ? Pa Xabi im je bio vazna karika poslednjih sezona, mislim da samo u prosloj nije imao zapazeniju ulogu.

Link to comment

Desno su Manquillo i Flano ( valjda racunaju na njega i dalje, imao je odlicnu sezonu prosle godine ).

 

@ Moca Vukotic

 

Esi ti gledao Real, Moco ? Pa Xabi im je bio vazna karika poslednjih sezona, mislim da samo u prosloj nije imao zapazeniju ulogu.

mislim van španije. inače meni izuzetno neprijatan tip igrača.

Link to comment

Za krila i spiceve se ima, a desno ce vam plese Dzonson :isuse: .Ja razumem strah od kratke klupe za LS, ali navlaciti ko lopatom 10+ igraca!!!

 

Za sada su došli Manquillo (RB), Lovren (CB), Moreno (LB), Can (CM), Lallana (ACM), Marković (LF), i Lambert (CF). Dakle na svakoj poziciji pomalo, osim na onoj kojom dominiraju Lucas i Joe Freakin' Allen.

Link to comment

@ Weenie i Aleksandar

 

Meni pretanko deluju i Manquillo i Moreno, obzirom da je tu trebalo mozda i najvise zapeti sa pojacanjima (naravno uzevsi u obzir da se Suarezov izostanak mora nadoknaditi jednim Falkaom ili Kavanijem minimum). Flanagan je ok kao hot prospect, ali ne i kao prvi izbor za celu sezonu.

Neko vec napisa pre par nedelja-licite na Totte posle prodaje Bejla. Nista konkretno, a stice se utisak da ste se fino pojacali.

Link to comment

Taj utisak može da potraje do prvog kolapsa. Rečeni Tottenham je prošle sezone uzeo 9 bodova iz prva tri kola sa po 1-0, isto kao LFC, a onda su im se putevi malo razmimoišli, jedni krenuli ka prvom a drugi ka desetom mestu...

 

Ne znam, Rodgers je prošle sezone prebacio sva očekivanja konstantnim štelovanjem tima i promenama postave i formacije nekako ih izgurao do cilja i još malo dalje. Nešto nisam uveren da će to moći dva puta za redom. Ako krene da uigrava Baloteli-Sturridge napad i ostavi neku krdžavu sredinu iza njih, slutim katastrofu. (Ali to nije ništa novo.)

Link to comment

Neko vec napisa pre par nedelja-licite na Totte posle prodaje Bejla. Nista konkretno, a stice se utisak da ste se fino pojacali.

 

Alal ti blagoslov  :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...