Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

@FootballFunnys

United: Shaw, Herrera, Rojo – £76m

 

Liverpool: Moreno, Lambert, Lovren, Manquillo, Can, Balotelli, Marković – £72m

 

dobar im username

 

Rickie Lambert, £4m

Emre Can, £10m

Adam Lallana, £25m

Lazar Markovic, £20m

Dejan Lovren, £20m

Divock Origi, £10m

Javier Manquillo, loan

Alberto Moreno, £12m

------------------------------

91m bez Origija

+ Balotelli 108m

 

+ Origi 118m

Edited by MancMellow
Link to comment

@FootballFunnys

United: Shaw, Herrera, Rojo – £76m

 

Liverpool: Moreno, Lambert, Lovren, Manquillo, Can, Balotelli, Marković – £72m

 

 

Cek, bre, kakve su ovo cifre? Po ovome sto sam ja video ova zajebancija dobro prebacuje 100kk funti.

Lallana 25; Lovren 20; Markovic 20; Moreno 12; Origi 10; Can 9,75; Lambert 4; Balo ~20 - ukupno ~120,75

Kapiram da nece sve odjendom nego da ce u ratama, al ovolike su pare potrosene/bice potrosene

 

edit: evo i manc napisa isto

 

Pitanje - hocete sad igrati sa dva napadaca? tj. sta vi ovde mislite...

 

Ako Balotelli bude igrao u 11 trebalo bi da glumi neku laznu devetku (pracen sa dva krila) ukoliko hoce da vise ucestvuje u igri. Ne vidim kako moze da ucestvuje vise u tranziciji ukoliko ne sidje dublje na terenu, a sasvim je respektabilan paser, svakako bolji nego trkac. Skroz bi trebalo da budu realne i varijante sa dva napadaca, gde bi on bio secunda punta, al ne znam koliko bi to ispalo na dobro posto bi Lpool izgubio najvecu prednost - brzinu po bokovima i tranziciju.

Ono sto moze da bude problem sa njim je sto ima katastrofalan work rate i ne vidim kako ce minisekta izbeci nerviranje zbog ovoga.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Da igraju 4-2-3-1 sa njim u "rupi"? Nisam siguran koliko im je to pametno, obzirom koju sredinu imaju. 

 

Nisam mislio na to, 4-2-3-1 u bilo kojoj varijanti sa njim kao cf i Coutinhom/Lallanom u rupi. On bi silazio duboko da pomogne u iniciranju tranzicije ili link-up playu, dok bi krila mogla da stoje vise na terenu i direktnije napadju gol. Bar tako izgleda kad uporedis trkacke atribute bocnih igraca i njega.

Link to comment

Ja se nadam da će biti backup za Sturridgea, ali pošto se Rodgers onoliko loži na svoj omiljeni dijamant, pre će biti 4-4-2 sa svih 14 novodovedenih krila prikucanih na klupu <_<

 

JS43298909.jpg

Link to comment

Ni meni nije najjasnije sta ce dobiti sa njim sto nisu mogli na drugi nacin, al ajde. Da sam navijac Lpoola najvise bi me brinula lenjost, ne deluje mi kao igrac koji ima dovoljno energicnosti da radi ono sto je Lpool radio prosle sezone, al ajde, ne mora da postoji samo jedan nacin.

Mada mislim da su mogli pametnije da utrose pare, taj novac uz ustedjen jedan od onih transfera je mogao da im kupi Cavanija, recimo.

Link to comment

Meni je najbolje ovo: Liverpool offered to sign the 24-year-old on loan on Wednesday but a combination of an exorbitant loan fee and Milan’s refusal to take the striker back should he cause problems for Brendan Rodgers ended that possibility.

 

Znači, dođu i kažu "Hoćemo ga na pozajmicu ali da može odmah da se pošalje nazad ako napravi sranje."

Ovi odgovore "Ne pada nam na pamet."

A onda ovi kažu "OK, onda ga hoćemo za stalno" :isuse:

 

Zvuči kao klasičan vanity buy, mora da se uzme neko sexy ime da ne bude da nisu zamenili Sukija. To što će opet da primaju 2.5 gola po utakmici nema veze...

Link to comment

Neće, Lovren će vam smanjiti tu cifru. Sad ozbiljno, za titulu nemate šanse, ali ste ovom kupvinom ozbiljno pojačli svoje šanse za top 4 tj ucvrstili. E sad, koja će sranja da pravi...neće ko Suarez, to je sigurno. Doduše neće baš toliko ni golova da da

Edited by MancMellow
Link to comment

Јуче сам читао да су понудили суму за 2 милиона фунти нижу од захтеване, са идејом да ће Милан да одбије па да га доводе на позајмицу али ови изгледа прихватили. Много су ради да га се реше. Кажу да тражи петогодишњи уговор са платом 92к фунти не рачунајући порез.

Link to comment

Znači, dođu i kažu "Hoćemo ga na pozajmicu ali da može odmah da se pošalje nazad ako napravi sranje."

Ovi odgovore "Ne pada nam na pamet."

A onda ovi kažu "OK, onda ga hoćemo za stalno" :isuse:

 

g.png

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...