Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

@MancM

На сваком је нивоу то видљиво јер говори о рушењу институција, а када се то деси све остаје на појединцу то опет значи ништа систем већ само личне везе. Тако, на пример, Телеграф има тачније вести о Јунајтеду него о Ситију јер им је дописник пајтос са људима из твог клуба, по истом принципу Тајмс може да лупета о Челзију а да зна све о Ливерпулу, на пример. Питање је, дакле, ко је новинар (односно чији је пи-ар тај новинар), а не које су новине то објавиле. На моју велику жалост.

Link to comment

Ja ne verujem da su u Junajtedu toliko glupi da pošalju ponudu samo da bi povećali spisak igrača koji su ih odjebali ovog leta.

 

Te glasine i nisu obično o ponudi, kad kažu da je klub "pokazao interes" to obično znači da je jedan posrednik pitao drugog posrednika načelno da li možda može nešto da se izmulja i koliko bi se njih dvojica ugradili odokativno ako može. Koliko su klubovi, pa čak i agenti igrača umešani u takve nazovi pregovore je anyone's guess. 

 

A kad se pošalje stvarna ponuda, to se već objavljuje kao "on the brink of signing" tog i tog. 

Link to comment

@MancM

На сваком је нивоу то видљиво јер говори о рушењу институција, а када се то деси све остаје на појединцу то опет значи ништа систем већ само личне везе. Тако, на пример, Телеграф има тачније вести о Јунајтеду него о Ситију јер им је дописник пајтос са људима из твог клуба, по истом принципу Тајмс може да лупета о Челзију а да зна све о Ливерпулу, на пример. Питање је, дакле, ко је новинар (односно чији је пи-ар тај новинар), а не које су новине то објавиле. На моју велику жалост.

 

pa dobro to sustinski i ja kazem. plus to da je definitno i dalje pouzdaniji Times od brda zute stampe, koja ponekad ubode nesto ako uopste nagadja tj ako samo ne lupaju kojesta zbog klikova i tiraza. 

Link to comment

Počeo je looney tunes marathon u novinama, poslednjih 10 dana, prosto ne prenosite ništa dok ne vidite potpisnika sa dresom na konferenciji, sačuvaćete dosta živaca. Ponovo, pouzdanost za Mersey ekipe ide redom: Pearce (Echo) >> Barrett (Times) >> praktično niko više, osim BBC Wilsona kog svi prenose kada objavi da je nešto definitivno gotovo. Kada je inostrani transfer u pitanju, ponekad prvi javi novinar odnekud (npr. @acastop igrom reči za Lazara, AS za Manquillo loan), ali isto tako još češće tim kanalima naleti neka totalna glupost (posebno iz Italije, npr. kapiram da bi onog gremlina Palmerija utukli motkama na aerodromu bilo gde u Britaniji). Relevantan newsreel iz LFC-a kaže da se ovih dana radi na uvaljivanju Aggera, Coatesa, Assaidija i Borinija, a da dolazi samo jedan napadač, najverovatnije na zajam sa opcijom otkupa. Mario ticks all the boxes, ali je mrcina i lud k'o struja, tako da je verdict jedno nadasve pouzdano ~možda.

-_-

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Ja sam preneo Rojoja dok jos nije potpisao i bio sam u pravu  -_-

 

Mario - a mozda i bez loan vec permanent. Dobice vam dobar broj utakmica, ali sta ce sve usput da uradi to ko zna.

Edited by MancMellow
Link to comment

Opa, pa to su Calcio Mercato i Sky Italia već zapisali kao gotovo, majkumubožiju...

 

 

@NicoSchira:

#Balotelli has made a decision to join #Liverpool, and has told his teammates to his friends in #Milan this morning. #LFC

@FabrizioRomano:

BREAKING: agreement between Liverpool and Milan for Mario #Balotelli for €20M via @DiMarzio

@FabrizioRomano:

Mario Balotelli confirmed he'll join Liverpool arriving in sport center: "This one is my last day as Milan player". He'll play for #LFC

 

... a i ovaj dežurni smarač je okačio već: http://gianlucadimarzio.com/milan/milan-balotelli-questo-sara-il-mio-ultimo-giorno-a-milanello/

 

 

edit: .... kako me izjebao ovaj Manc da pogledam, a prelomio™ sam taman da ispratim ovaj neki period kroz BBC Sport only. <_<

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Pisah ja o Mariju pre 2-3 nedelje kad ga je Rodzersara nahvalio kao sina rodjenog, pertle mu samo virile... No odbaceno na forumu kao cista spekulacija. I to sa gadjenjem  :fantom:

 

 

Inace Rodjerara bogzna kako nahvalio Balotelija, odma krenule spekulacije da ispipava teren ne bi li ga mozda dovukao na Enfild...

 
Edited by ducca
Link to comment

Unekoliko mi je drago sto su ga doveli. Bilo kakvo desavanje koje dodatno govnima zatrpava Woodwarda i Glazere je generalno dobrodosla. 

 

nije da će to bilo šta da promeni, makar po pitanju Glejzera

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...