Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

ako vi budete forsirali ne vidim gde cete ugurati di mariu. mozete te pare potrositi na potrebnije igrace.

 

 

a glasine oko torresa su 25 miliona + torres za destra :blink:

 

da li mozemo? i da li hocemo? realisticne opcije su se suzile. Benatia mislim da nije jedna od njih. Blind recimo jeste, ali ako njega LVG nece onda sigurno postoji razlog. Vidal...mislim...to bi se vec desilo da ima ikakve sanse. Ja licno bih capio De Jonga u sekundi za 7-8 miliona, opet, ako ga LVG nece jbg. Izgleda da je Di Maria jedina opcija koju LVG hoce (rekao je javno), a koja ima nekakve sanse (ako mu daju istu platu kao PSG). A gde bismo ga? Pa, veruje da ne bismo vise mogli da igramo 3-4-1-2, sto je u mojim ocima samo plus :D Ali ako ponovo ne kupimo nekog iole defanzivnog veznjaka to je da se ubijes. Mislim, mogli bismo i mi da bidujemo za Khediru, ali nesto mi se ne cini da bi on bio rad doci u M'cr.

Edited by MancMellow
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bvg3k9GCEAAfa9A.jpg

 

 

a glasine oko torresa su 25 miliona + torres za destra :blink:

 

Destro je generalno zamenljiv lik, ali mislim da nema sanse da se zajebemo i uzmemo Torresa umesto cistog kesa. Budalastina.

Link to comment

Destro je generalno zamenljiv lik, ali mislim da nema sanse da se zajebemo i uzmemo Torresa umesto cistog kesa. Budalastina.

 

Ne bi me čudilo da je ponuda 25M+Torres a ako ide bez njega onda 20M. :lolol:

 

Jel se bar nagađa koliku to platu traži Di Maria? Uprava Reala kao da igra FM, nije im problem da daju (pretpostavljam) ogromne plate Krosu i Rodrigezu a za igrača koji im je uz Ronalda bio najbolji prošle sezone i pritom se odlično formacijski uklapa šktare. Valjda ne prodaje dresove, šta li...

Link to comment

Ne bi me čudilo da je ponuda 25M+Torres a ako ide bez njega onda 20M. :lolol:

 

 

Prvo, Destro nas je kostao oko 19m i nelogicno je da ga prodamo sada kada deluje da ce njegova cena ici navise (zveknuo je 13 golova u poslednjih 20 utakmica). Ne kazem da ce sigurno napraviti neki astronomski transfer, ali pametnije je sacekati jos sezonu ili dve, mlad je i tek tada bi se videlo koliko zaista moze. Ako eksplodira otici ce za vece pare, ako ne lako cemo ga zavaljati za iste ili malo manje.

Drugo, nema nikakve logike da se klub aka sa Benatiom oko miliona ili dva plate, a da pritom ugovara Torresa koji trenutno prima red velicine vise.

Trece, Roma isluzene igrace dovodi samo kao kratkorocno resenja, da je Milan u pitanju pa da poverujem  ^_^

Vece su sanse da potpisemo konja sa one slike no Torresa.

Link to comment

Roho je rupa u odbrani i na boku, a štopera nikad nije ni igrao. Smešan je Mančester.

Rojo je kroz celu svoju karijeru igrao stopera, a to sto u reprezentaciji mora da prinudno igra levog beka je samo iznudjeno resenje posto nemaju nijednu drugu bolju opciju...inace lik je prosle sezone bio jedan od najboljih stopera u portugalskoj ligi, njegov bivsi trener iz Sportinga (sadasnji trener Monaka) je zeleo da ga dovede u svoj novi klub, medjutim Monaku pre svega treba igrac koji ce pokrivati mesto desnog stopera, a Rojo je izraziti levak (bas kao i nas najbolji stoper Abdennour), tako da se ne uklapa u koncepciju i onda se odustalo od transfera...Rojo nije rupa i nije levi bek, decko je car i bice odlicno pojacanje za United...

 

Nije mi jasno zasto svi bogatiji klubovi ne vode krvavu bitku oko takvog vladara univerzuma kakav je Memphis Depay...slabo se njegovo ime spominje u odnosu na neke druge fudbalere, a mali je vec sada klasa za sebe...

Edited by keksi krem
Link to comment

Ne bi me čudilo da je ponuda 25M+Torres a ako ide bez njega onda 20M. :lolol:

 

Jel se bar nagađa koliku to platu traži Di Maria? Uprava Reala kao da igra FM, nije im problem da daju (pretpostavljam) ogromne plate Krosu i Rodrigezu a za igrača koji im je uz Ronalda bio najbolji prošle sezone i pritom se odlično formacijski uklapa šktare. Valjda ne prodaje dresove, šta li...

 

£200k

 

@CrtamOrasi

 

Times nije bas toliko zajebavanje, ne bih kacio da je neka bez veze novina

Edited by MancMellow
Link to comment

Times nije za zajebavanje, al mi izgleda jesmo :dry:

 

Salu na stranu, trenutno je u toku cunami besmislenih licitacija sto se tice naseg prelaznog roka, a sve zato sto su Sabatini (sd; ugovara transfere) i Baldisoni (neko mudo iz vrha uprave; potpisuje iste) vidjeni zajedno na aerodromu. U poslednjih 24 sata su "otisli" Benatia, Destro, Strootman, Borriello, De Rossi dok su "stigli" Torres, Nastasic, Jovetic, Luis Adriano, Balanta, Manolas i ko zna ko jos. Samo fali da neki maverick ekskluzivno tvitne da Totti potpisuje za Norwich i mogu da kazem da sam sve video. Ne znam kako da drugacije reagujem sem da mislim da su budalastine u pitanju, jbg. Torresov dolazak nema nikakve logike, ma koji da je izvor u pitanju, jednostavno iz gomile razloga to ne lici na ono sto je Roma do sada radila.

Link to comment

The Times се сурово сурвао последњих година. Гардијанови сандал веринг три хагери, благословени независношћу као контраиндикацијом власничке структуре у којој свако из редакције има скупљи бајс од сваког малог акционара који му је, као, газда, у новинарским дометима свакодневно скачу по лобањи Мурдоковим изложбеним пудлицама из Тајмса. Дакле, Тајмсу више заиста није за веровати.

Link to comment

ako vi budete forsirali ne vidim gde cete ugurati di mariu. mozete te pare potrositi na potrebnije igrace.

 

 

Najnovija zelja po jednom od tabloida - Xabi Alonso :unsure:  Xabija u punoj formi anytime, oprostila bi mu se naravno i ruzna proslost, samo ne znam kako podnosi sve te povrede, los je bio i na WC, ne znam koliko jos ima u njemu ozbiljnog fudbala. Godinama je u vrhu, osvojio he sve i to vise puta, bojim se da treba neko gladniji (da opet ne bude smejanja i pljuvaze, Xabija iznimno cenim kao veznjaka ali 33 godine kazu da bi bio resenje za max 2 sezone). Mada nama trebaju instant resenja da se ove godine vratimo u top 4, za posle ko ziv - ko mrtav. 

Still, Kedira bi jasno bio bolje resenje a realno je da bi mogao biti dostupan. Nazalost Bayern je u igri i tu svi ostali postaju epizodne uloge, bar kad su "Nemci" u pitanju. 

Link to comment

Najnovija zelja po jednom od tabloida - Xabi Alonso :unsure:  Xabija u punoj formi anytime, oprostila bi mu se naravno i ruzna proslost, samo ne znam kako podnosi sve te povrede, los je bio i na WC, ne znam koliko jos ima u njemu ozbiljnog fudbala. Godinama je u vrhu, osvojio he sve i to vise puta, bojim se da treba neko gladniji (da opet ne bude smejanja i pljuvaze, Xabija iznimno cenim kao veznjaka ali 33 godine kazu da bi bio resenje za max 2 sezone). Mada nama trebaju instant resenja da se ove godine vratimo u top 4, za posle ko ziv - ko mrtav. 

 

 

:lol:

 

Odjebao bi vas onako žestoko.

Link to comment

Ne daj boze, apsolutno ne zelim da ga gledam u Unitedu. 

 

@Prslin re:Times

 

dobro jbt, fudbal je u pitanju, sad ga ti dize na nivo ne znam cega... Vise verujem njima nego Mirrorima i Mailovima za transfere, to je poanta. 

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...