Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

lik je loco, nema zbora, ima da bude krljanja samo tako :D a to za desnjaka, pa jbg, izgleda da ga je kupio bar zato sto je levak

Pa korisnije bi bilo da je bar resena ta desna strana, ako se igra sa wing-backovima, nego sto smo dobili polu CB. Ne bih rekao da ce Rojo resiti bilo sta u zadnjoj liniji... Svesce se to na krljanje Shaw-Rojo za minute levo.

Link to comment

Pa korisnije bi bilo da je bar resena ta desna strana, ako se igra sa wing-backovima, nego sto smo dobili polu CB. Ne bih rekao da ce Rojo resiti bilo sta u zadnjoj liniji... Svesce se to na krljanje Shaw-Rojo za minute levo.

 

Mislim da je desna strana u LVGovima ocima resena: Rafa + Valencia (ako je bar jedan citav). Ma...ja ne volim to 3 pozadi i ubi me, bas mi je tesko da nas gledam takve, Nadam se da ce u dogledno vreme preci na 4-3-3

Link to comment

Kako dominira ovaj thread lately, Ramsey bukva, Rojo rupa, Rooney nemač pojma, Rodgers nebitan lik...

 

... jeste, okej, kapiramo, fudbal su finala LŠ i WC plus možda par bitnih derbija, ostalo teška smaračina.

Link to comment

To da je Rojo rupa ne citam samo ovde, vec cak i od Unitedovih navijaca drugde. Jbg, meni samo nije jasno kako tolika rupa ima 28 nastupa za 1 argentinsku repku do svoje 24 godine. Ok, kapiram, nije konkurencija u njihovoj odbrani kao u napadu, but still. Na sve to covek je izabran u najbolji tim prvenstva. Nekako mi to ne ide uz "rupa". Uz to, LVG ga je gledao licno na tom prvenstvu i to i protiv svoje ekipe. Malo mi cudno da svi ti ljudi na internetu znaju bolje od njega. Ali... 

Edited by MancMellow
Link to comment

pa molicu™, valjda sam ja ovde najveci fan juznoamericke ciganije, ali rojo u kontekstu onoga sto MUFC-u treba, to je tema.

isto kao i raspali debeljko u chelskom. stvarno mislite da bi imao mesto u timu?

Link to comment

Rojo moze da bude i DL ako se igra 4 pozadi, a Shaw lagano moze na ML, mislim da sam sa Kraljem zvakao vec o tome. Drugo, evo ga ovaj vec povredjen na mesec dana, ko ce da gleda Younga na WBL-u jos ceo mesec...

Link to comment

Ovde se i dalje brani™ Suarez :isuse:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Opusti se nece vas terorisati vise, otisao je u Barsu, a ne mozete se sresti sa njima jer ne igrate ligu sampiona. U drugim vestima, glasine koje nas povezuju sa Budalotelijem su sve brojnije <_< .

Link to comment

To da je Rojo rupa ne citam samo ovde, vec cak i od Unitedovih navijaca drugde. Jbg, meni samo nije jasno kako tolika rupa ima 28 nastupa za 1 argentinsku repku do svoje 24 godine. Ok, kapiram, nije konkurencija u njihovoj odbrani kao u napadu, but still. Na sve to covek je izabran u najbolji tim prvenstva. Nekako mi to ne ide uz "rupa". Uz to, LVG ga je gledao licno na tom prvenstvu i to i protiv svoje ekipe. Malo mi cudno da svi ti ljudi na internetu znaju bolje od njega. Ali... 

 

Roho je odlican igrac i ovo ce biti odlicna kupovina za Junajted kad se malo privikne na ostrvski fudbal.

Link to comment

Evo i ovo i necu vise :D "Navodno" (ali moguce, rekao bih po glasnosti 1 glasina) Di Maria preferira PSG i platu koju je sa njima dogovorio i hoce da ostane u Realu samo za tu istu platu, sto ovima ne pada na pamet i hoce da ga prodaju. Ja licno ne verujem da smo voljni da iskesiramo 50tak meleona za njega, ali samo se mi pominjemo kao zainteresovani, posto PSG ne moze zbog FFP-a i zato bi prvo 1 god na loan, pa kupovina dogodine, dok bi Real, normalno, radije pare odmah. 

Edited by MancMellow
Link to comment

ako vi budete forsirali ne vidim gde cete ugurati di mariu. mozete te pare potrositi na potrebnije igrace.

 

 

a glasine oko torresa su 25 miliona + torres za destra :blink:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...