Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Ти медији дувају у једра циркусу Медрано чији је он део био, а то што је он тета на трапезу па ту буру користи као изговор за прелазак у циркус Корона је део програма.

 

Ух, ова ме метафора потпуно исцрпела.

 

 

odmori se, nemoj da se naprezes.

 

cirkus ko cirkus - engleski mediji - ali MUFC i njihov usrani etitjud prema suarezu je najvece dno koje sam video u ostrvskom fudbalu. kao da je jebo zenu fergsonu, runiju, dzordzu bestu i kantoni zajedno. pola njihovog PR-a poslednje dve godine je bilo usmereno na njega. ne znam koji je kurac uopste trazio tamo, iste pare je mogao da uzme i u nekoj normalnijoj zemlji gde bi ga mnogo vise cenili.

Edited by gazza1
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa da je samo do njegovih kvaliteta, mogao bi direktno iz Ajaxa gde je hteo, ali nije samo do toga. Morao je neko u ozbiljnim ligama da rizikuje i uzme ga, da demonstrira svoje sposobnosti protiv odbrana malo jačih od holandske, da se testira da li ludilo potire fudbalske kvalitete (v. pod Baloteli), ispostavilo se srećom da ne potire. Sad kad je to obavio, cost benefit analiza pokazala je da vredi uzeti ga za velike pare, i eto.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Цене га у домовини, а он као и сваки други гастарбајтер гледа како да се врати кући са што већом мечком. Е, сад, то што је уз све остало и освајач Златне папуче па мора код таште, то је већ последица његове ренесансне личности, тако карактеристичне за све геније.

Link to comment

normalan srbin, lepse je lelemuditi u bela italiji nego vatati reumu u posranom londonu

Сад није баш да је Торино много ако је уопште сунчанихи од Лондона.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

pa dobro, ko je zaslužan za to što je Suares imao jednu od najspektakularnijih sezona (bez pravljenja problema)  koju nam je neki igrač priredio u PL, do sada? 

 

Suarez naravno.

 

Link to comment

Е, сад, то што је уз све остало и освајач Златне папуче 

 

Molim te. Jedan je osvajac zlatne papuce  -_-

 

 

1798565_667471139968941_3668812632500387

 

Link to comment

Nadam se :D

 

/banter off

 

10601841_562379203890535_1414334563_n.jp

 

sta reci, pozitivno je to sto smo kupili igraca, pri tom odbrambenog. za ostalo ce se valjda sam snaci. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Po meni sjajno resenje po levom boku sto u 3-5-2 sto 4-4-2, ali s obzirom na Shaw-a i jebenih 30 meleona ne znam sta da mislim. Kapiram da su ga uzeli da pokrije levo mesto u zadnjih 3 ali nisam siguran da je to idealno resenje, ni za nas ni za njega... Da je bar desnjak :(

 

No nek se desava bilo sta, nece da se baci. A i donece novu pozitivnu energiju, deluje mi da je ima za izvoz.

Edited by ducca
Link to comment

Da je bar desnjak :(

 

No nek se desava bilo sta, nece da se baci. A i donece novu pozitivnu energiju, deluje mi da je ima za izvoz.

 

lik je loco, nema zbora, ima da bude krljanja samo tako :D a to za desnjaka, pa jbg, izgleda da ga je  kupio bar zato sto je levak

Link to comment

Kako mislis i na boku? Pa gde nije rupa :D Ne znam, videcemo. A naravno da smo smesni, Ako ne dovedemo nikog posebnog do pocetka septembra jasno je da imamo ljude na celu kluba koje potpuno boli uvo. Cak i ovaj dil od 16m za Rojoa su ispregovarali da se plati odmah 8m, u decembru 4m i u junu 4m. Kad to povezem sa cinjenicom da smo do sada platili za Shawa i Herreru 58m, a da 30. juna kolicina kesha u banci bila 66m (sto je inace vrlo dobro, ali...), namece mi se zakljucak koji mi se nimalo ne svidja. Ali ok, kazem, videcemo. 

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...