Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

i mislis da je rodgers zasluzan za to? mislis da on ima veci autoritet od tabareza?

 

meni se cini da je suarez neuracunljiv i da se to™ moze desiti bilo gde bilo kada.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

i mislis da je rodgers zasluzan za to? mislis da on ima veci autoritet od tabareza?

 

pa dobro, ko je zaslužan za to što je Suares imao jednu od najspektakularnijih sezona (bez pravljenja problema)  koju nam je neki igrač priredio u PL, do sada? 

Link to comment

Да Мурињо тренира Ливерпул, сада би они били шампиони а неки би то приписивали вишој сили, сплету околности, Суаресу...

Link to comment

 

I ja bi voleo da gledam Budalotelija u PL, dokle god to nije Liverpool Arsenal  <_< .

 

+1,  svi bi voleli da se vrati PL ali niko ne bi voleo da ga vidi u klubu za koji navija. 

 

Žao mi je što Nastasić izgleda nije zainteresovan da igra u Arsenalu,kao bila je ponuda, već Juventusu gde će izgleda i preći.

Bernard i Carvalho, ne znam koliko je ozbiljno ali gde će ih više. Štoper i napadač ako se planira nešto i to je to.

Link to comment

pa dobro, ko je zaslužan za to što je Suares imao jednu od najspektakularnijih sezona (bez pravljenja problema)  koju nam je neki igrač priredio u PL, do sada? 

 

pricali smo o tome koliko je rodgers zasluzan za smirivanje saureza a ne o tome koliko je zasluzan za uspehe indiivdualne uspehe igraca. 

 

mislim da saurez kakav je da njega nikakav autoritet ne moze spreciti da ne pravi ekscese. i da se za liverpool i za saureza sve poklopilo prosle sezone. 

 

ili kako objasnjavas da je posle tri utakmice za ugurvaj napravio sranje?

 

 

i ne razumem opet kakve veze ima mourinho sa ovom pricom

Link to comment

koje bre sranje, pa to sa kjenlinijem je totalno preuvelicano. osveta zbog potapanja engleza i da bi se usrani tabloidi prodavali. posle je i kjelini rekao da nije bilo nista, samo je sep blater bio u pravu. aha. onaj celavi holandski pederko prizna da je folirao, njegovi prodju na izmisljeni penal u 90. minutu i nikom nista. FUFA at its best.

Edited by gazza1
Link to comment

Suarez - Saurez - Sauron

 

Nema tu nekog specijalnog objašnjenja, čovek je pokidao prošlu sezonu jer mu je tako došlo, sranja nije pravio jer nije bilo razloga (uglavnom dobre utakmice, nizovi pobeda itd.) Pritom su mu objasnili™ agenti i ostali da mu visina sledećeg ugovora zavisi koliko od broja golova toliko i od broja suspenzija.

 

Onda je završio sezonu, pokupio sve moguće individualne nagrade, dogovorio transfer u Barcelonu, i otišao u Brazil da se opusti. Timu nije išlo protiv Italije, a mentalni gard bio spušten tokom letovanja, i eto. Moglo je da se desi bilo kad i bilo kome gde, no big deal. Nije mu ni prvi ni poslednji put, a to što mediji vole da divljaju nema mnogo veze sa njim...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

pricali smo o tome koliko je rodgers zasluzan za smirivanje saureza a ne o tome koliko je zasluzan za uspehe indiivdualne uspehe igraca. 

 

mislim da saurez kakav je da njega nikakav autoritet ne moze spreciti da ne pravi ekscese. i da se za liverpool i za saureza sve poklopilo prosle sezone. 

 

ili kako objasnjavas da je posle tri utakmice za ugurvaj napravio sranje?

 

 

Pa o tome ti i pričam, sam sebi si dao odgovor.

 

Šta se to poklopilo pa da ga spreči da napravi ekces? Šta se to nije poklopilo na utakmici sa Italijom? Nisu gubili, bili su bolji na terenu...

 

edit: i da se nadovežem na gazzu i Uinija, smrdljivi engleski mediji su najzaslužniji što je otišao, terali su ga na sve moguće načine.

Edited by copkillah
Link to comment

Ти медији дувају у једра циркусу Медрано чији је он део био, а то што је он тета на трапезу па ту буру користи као изговор за прелазак у циркус Корона је део програма.

 

Ух, ова ме метафора потпуно исцрпела.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...