Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

na zalost, najverovatnije za onog levog od trojice pozadi :( ali ne znam ja koliko cemo mi josigrati 3-4-1-2...Sustinski, mi bi sa timom koji sada imamo najbolje bilo da igramo 4-4-1-1. Ali za bilo koju formaciju imamo problem, a on je

 

------RUPA-----Herrera-------

Нека оде Матија у Италију. :isuse:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нека оде Матија у Италију. :isuse:

 

sto se tice matije, nemam nista protiv, cak ni jedno oko 60-70% navijaca Uniteda ne bi imalo nista protiv, posebno u ovakvoj situaciji, ali City da ga proda Unitedu nema sanse za bilo kakve smislene pare. 

Link to comment

sto se tice matije, nemam nista protiv, cak ni jedno oko 60-70% navijaca Uniteda ne bi imalo nista protiv, posebno u ovakvoj situaciji, ali City da ga proda Unitedu nema sanse za bilo kakve smislene pare. 

Што?

Link to comment

Што?

 

kako to mislis - sto? :D imaju 4 senior CB-a. Ako bi ga prodali, morali bi da dokupe. Imaju ogranicenje na net spent transfera i trazili bi nam nesto sa cime mogu da kupe nesto smisleno, a mi najbolje znamo da to bas i nije tako jednostavno ovih dana. Plus sto bi zeleli da oderu gradske rivale. Nije realno. 

Link to comment

Imaju jbg Kompanyja, Mangalu i Demikelisa, ako zatreba tu su Boyata i mali Rekik. A Utd-u realno ne bi prodali ni crknutu macku. S druge strane meni Nastasic ne uliva neko poverenje, kiks igrac je, nejak za Englesku i uopste ne vidim da je za ovo vreme u Citiju napredovao u bilo kom smislu. Ako je klub procenio da decko koga su planirali kao dugorocno resenje i koji je i dalje prilicno mlad (21) nema nikakvu perspektivu u njihovom timu i da ne vredi cekati ga, ne vidim da bi npr Utd mogao bilo kakvu korist izvuci iz njega, gde pride ne bi imao pored koga ni da se razvija i nauci stogod. I jednom i drugom timu trebaju resenja za sadasnjost. Mozda je Juve i ponajbolje resenje za njega u ovom trenutku.

Edited by ducca
Link to comment

valjda zele paycutovati pa zato pustaju nastasica. pelegrini kaze da nastasicu trebaju utakmice i da to nece dobiti u cityju.

 

nastasic je bolji i od demichelisa i od boyate ali boyata je hg pa zato ima prednost ispred nastasica. ne verujem da ce city dati nastasica ni unitedu ni bilo kom konkurentu.

Link to comment

Imaju jbg Kompanyja, Mangalu i Demikelisa, ako zatreba tu su Boyata i mali Rekik. A Utd-u realno ne bi prodali ni crknutu macku. S druge strane meni Nastasic ne uliva neko poverenje, kiks igrac je, nejak za Englesku i uopste ne vidim da je za ovo vreme u Citiju napredovao u bilo kom smislu. Ako je klub procenio da decko koga su planirali kao dugorocno resenje i koji je i dalje prilicno mlad (21) nema nikakvu perspektivu u njihovom timu i da ne vredi cekati ga, ne vidim da bi npr Utd mogao bilo kakvu korist izvuci iz njega, gde pride ne bi imao pored koga ni da se razvija i nauci stogod. I jednom i drugom timu trebaju resenja za sadasnjost. Mozda je Juve i ponajbolje resenje za njega u ovom trenutku.

Пази Настасић је све само није физички слаб јер је јак као бизон. Прве године је разбио како је играо, прошлу је имао проблем са повредама које можда могу да буду хроничне и то може да буде проблем. Осим Компанија од свих је веч сада бољи као играч.

Link to comment

Bivalo je da Nastasara kiksa, ali mi smo gledali 5 sezona na top nivou Vidica kome je Tores redovno pravio malu decu i koji je znao da ispadne ko iz dzipa (za Ria da ne pricamo tek)-dakle po koji kiks u sezoni se desi svakom, malo smara to etiketiranje. Slazem se da je samo Kompani bolji od Nastasica i da bi nam legao kao budali samar. Fizikalije dolaze sa vremenom,a kod nekih i mudrost™.

Link to comment

Ко озбиљан у инстант гратификејшн ери има времена да развија играче (Арле, рекао сам "озбиљан")? Купиће га за пар сезона ако сазри у правом смеру, шифра "Матић", а до тада ће крај Компанија да кида Менгеле™.

Edited by Прслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...