Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda, i onda mu sude simuliranje protiv Man Utd kad ga je Evans sapleo u gol šansi, daju mu drugi žuti i Chelsea gubi utakmicu :D :(

 

to se ne racuna, to je ipak bilo protiv uniteda

Link to comment

suarez je igrac kome je napravljena rekordna kolicina studijskih gresaka na njegovu stetu. gledao sam pre neki dan ponovo tekmu liverpula protiv vest hema proletos i nisu mu sudjena 3 cista penala, 3 igranja rukom protivnika kao vrata ocigledna.

 

 

Nije ti najbolji primer, za Tomkinsovo igranje rukom jeste bio sviran penal, a ovo posle kad je Armera lopta pogodila bila je ruka uz telo. Treće Sukijeve situacije se već ne sećam, a nema je na tom videu.

 

Za mene je najblatantniji primer ipak bilo ovo - Norwich drvoseča, sekirica po ramenu, faula nema.

 

 

Ali to je direktna posledica ovakvih stvari:

suarezgif.gif

Link to comment

Nije zavera ali jeste reputacija. 

 

Zar ovo nije prva Kostina utakmica u Premijer ligi? Kakvu je on reputaciju kod sudija stigao da napravi?

Edited by harper
Link to comment

Имају ваљда кабловску у тој Енглеској.

 

Meanwhile у не геј вестима:

 

Irons fan and Boleyn invader Jordan Dunn isn’t the least bit concerned about the possibility of a 10 year banning order as “my mates reckon I’m a legend.”

 

Jordan Dunn, 22, from Dover, sprinted nearly 80 yards during West Ham’s defeat against Spurs, evading stewards to take a left-footed free-kick.

 

The strike was saved by Adrian as the player’s wall – hilariously olooked over their shoulders ” and Dunn’s attempt was made to look pretty good when Christian Eriksen missed the target with his effort.

 

Dunn spent Saturday night at Forest Green police station and has been charged with entering the pitch without lawful authority, but claims he has no regrets.

 

“I know it was a mistake, but it was definitely worth it,” Dunn told Kent Online.

 

Против Паласа можда стартују Валенсија и Џенкинсон.

Link to comment

Meanwhile у не геј вестима

 

 

...aaand we're back

 

Trebalo bi danas oko 6 sati da bude predstavljen Marcos Rojo (bar prezime odgovara :D), a istovremeno i Nani na Jose Alvalade na jednogodisnjoj pozajmici (tokom koje ce United placati njegovu kompletnu platu od 5m funti...). Rojojevljevljeva cijena - 17,4m po svemu sudeci

Edited by MancMellow
Link to comment

Penal je bio kao vrata. Sklonio je loptu na vreme, golman mu je pokupio desnu nogu i tako ostvario kontakt. Kosta se jeste teatralno prosuo ali sudije su tu da sprovode pravila a ne da ocenjuju umetnicki utisak.

 

Vukao nogu po zemlji. :lolol: Hajde ti probaj da u punom trku vuces nogu po zemlji "u nadi da ce golman doklizati do nje" pa dodji da nam opises kako si to uspeo.

Slazem se u potpunosti penal cist kao suza !

Link to comment

Je l' on planiran za štopera? :isuse:

 

na zalost, najverovatnije za onog levog od trojice pozadi :( ali ne znam ja koliko cemo mi josigrati 3-4-1-2...Sustinski, mi bi sa timom koji sada imamo najbolje bilo da igramo 4-4-1-1. Ali za bilo koju formaciju imamo problem, a on je

 

------RUPA-----Herrera-------

Edited by MancMellow
Link to comment

To je budalaština. U nekoj 4-4-... formaciji bi bilo interesantno gledati njega sa Šouom levo, mada to bi trebalo uigravati.

 

ja se tome i nadam, on na DL, Shaw na ML, ali osim mozda povremeno, ne verujem da cemo to gledati ove sezone. Naravno da je budalastina, ali jbg.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...