Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

pa zakacio ga je ali to je to, nsita vise. sigurno nije bilo tolikog kontakta da je ovaj morao da padne.

 

 

a zuti karton je dobrodoslica za costu u englesku. da je neki drugi novi napadac bio na mestu coste ne bi sudija dao zuti karton garantovano. ovo je bilo na reputaciju i na to da ovo nije spanija. ne bi me cudilo da ima tretman kao suarez. ali suarezov nivo jos treba dostici.

Edited by 189-
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Није био пенал, поскочио је једном ногом а другу је вукао по земљи к'о рало у пустој нади да ће голман доклизати до ње, а када је лопта побегла и рука дошла довољно близу испревртао се к'о да га је гепард звекнуо по гузовима. Треш, мада и даље светлосне године достојанственије од Санчезовог бацакања по Емиратима.

 

Penal je bio kao vrata. Sklonio je loptu na vreme, golman mu je pokupio desnu nogu i tako ostvario kontakt. Kosta se jeste teatralno prosuo ali sudije su tu da sprovode pravila a ne da ocenjuju umetnicki utisak.

 

Vukao nogu po zemlji. :lolol: Hajde ti probaj da u punom trku vuces nogu po zemlji "u nadi da ce golman doklizati do nje" pa dodji da nam opises kako si to uspeo.

Link to comment

Ma skočio čovek, počeo je da pada čim je sklonio loptu

Ne znam gde vidite zaveru, očigledno simuliranje za koje se svuda dobija žuti karton a pogotovo u Engleskoj

 

Ali koja akcija Murinjovih igrača na prvoj utakmici koju igraju zajedno. Fantazija

Edited by levi
Link to comment

Ma skočio čovek, počeo je da pada čim je sklonio loptu

Ne znam gde vidite zaveru, očigledno simuliranje za koje se svuda dobija žuti karton a pogotovo u Engleskoj

 

Ali koja akcija Murinjovih igrača na prvoj utakmici koju igraju zajedno. Fantazija

 

Brad Friedel: '100% yes it is a penalty. Costa got to the ball 1st, flicks it around him, Heaton has his arm out & he moves it toward him.'

Link to comment

Bacanje da bi se izbegao kontakt je validan potez, i svira se penal ako sudija proceni da je to bilo u pitanju. Ali napadač tu uvek rizikuje da mu se zbog pojačanog umetničkog dojma penal ne svira, nego mu pokažu žuti jer je, kao, simulirao umesto da muški primi đon.

 

Nije Costa ni prvi ni poslednji koji je to pokušao i prošao ovako, nije nikakva zavera u pitanju, prosto slobodna sudijska procena.

Link to comment

Vukao nogu po zemlji. :lolol: Hajde ti probaj da u punom trku vuces nogu po zemlji "u nadi da ce golman doklizati do nje" pa dodji da nam opises kako si to uspeo.

Описао бих радо, али се бојим да ће ми неко провалити РЛ идентитет ако то урадим. :(

Link to comment

Bacanje da bi se izbegao kontakt je validan potez, i svira se penal ako sudija proceni da je to bilo u pitanju. Ali napadač tu uvek rizikuje da mu se zbog pojačanog umetničkog dojma penal ne svira, nego mu pokažu žuti jer je, kao, simulirao umesto da muški primi đon.

 

Nije Costa ni prvi ni poslednji koji je to pokušao i prošao ovako, nije nikakva zavera u pitanju, prosto slobodna sudijska procena.

 

Ja i ne kazem da je zavera u pitanju vec previd sudije. Hajde i da je procenio da kontakt nije dovoljan da bi svirao faul ali ne mozes da das zuti coveku zato sto je pao nakon sto je bilo kontakta.

Link to comment

nije nikakva zavera u pitanju, prosto slobodna sudijska procena.

 

Nije zavera ali jeste reputacija. Ok, teško mi je da žalim šabane kad pate zbog svog šabanstva, ali bih rekao da se (u poslednje vreme?) malo preteruje sa tim stvarima. Suarez sad treba da popije batina više nego prosečan mma fajter pre nego li se smiluju da mu sviraju nešto.

Mislim da bi danas svako iz čelzija osim koste dobio penal za ovu sitaciju. A žuti da i ne spominjem...

Edited by Ruxin
Link to comment

Jebiga, to je rizik (pod)profesije kom neki igrači svesno pribegavaju. Bacakaju se, nekad im se isplati, nekad malo manje. A što su bolji igrači - Bale, Suki, Ronaldo - to se više obraća pažnju na takve detalje. Kad se baci tamo neki drugoligaš, nikom ništa.

 

@Harper: Pa nije pao nakon što je bilo kontakta nego očigledno pre kontakta :D Kažem, imao je pravo da pokuša da izbegne golmana, ali realno nije tako izgledalo. Ne bi pogrešio ni da je svirao, ali nije pogrešio ni ovako.

Link to comment

Jebiga, to je rizik (pod)profesije kom neki igrači svesno pribegavaju. Bacakaju se, nekad im se isplati, nekad malo manje. A što su bolji igrači - Bale, Suki, Ronaldo - to se više obraća pažnju na takve detalje. Kad se baci tamo neki drugoligaš, nikom ništa.

 

 

Naravno, ali i sudije treba da snose malo veće sankcije za sve što ne sviraju a trebalo je, pa makar i pepe bio u pitanju. Posao im je sprovode pravila koja su za sve ista jbg, i ja bih mogao biti sudija ako ćemo metodom "ma to je suki, folira 100%".

Edited by Ruxin
Link to comment

Naravno, ali i sudije treba da snose malo veće sankcije za sve što ne sviraju a trebalo je, pa makar i pepe bio u pitanju. Posao im je sprovode pravila koja su za sve ista jbg, i ja bih mogao biti sudija ako ćemo metodom "ma to je suki, folira 100%".

 

 

suarez je igrac kome je napravljena rekordna kolicina studijskih gresaka na njegovu stetu. gledao sam pre neki dan ponovo tekmu liverpula protiv vest hema proletos i nisu mu sudjena 3 cista penala, 3 igranja rukom protivnika kao vrata ocigledna.

 

evo ovde - 

Link to comment

I sve je vredno te tuzne face stenca... Ali ozbiljno, engleske sudije su govna i ako te uzmu na zub, najebao si. Koliko je Tores folirao u prvoj sezoni, pa je igrao fer i trpeo batine jedno dve-tri sezone dok ponovo nisu krenuli da mu sude kako valja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...