Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Neobicno mirno pratim silly season poslednje nedelje, inace ne bih mogao da sacuvam ni minimum psihickog zdravlja. Mislim da se oko Benatie jedino ceka da se neko izbaci sa gomilom para i ode on, poprilicno neubedljivo ovi iz kluba negiraju njegov odlazak. Sto bi bila mini tragedija za nas, boljeg stopera nismo imali jos od Samuelovog prajma. Mogu samo da zamislim na sta bi ostali iz odbrane licili bez njega, ne treba zanemariti ni da De Sanctis ima 37 leta, a njih dvojica upravljaju odbranom u 99% slucajeva. Raspad u najavi.

Sa druge strane kapiram da je malo klubova koji bi odbili takav posao, covek je dosao za sicu (11m + Nico Lopez, realno 12m) a sada se djuska sa ponudama negde izmedju 35 i 40 miliona. Zamenili bi ga necim, pitanje je cime. Kako hoce, nadam se da ce bar odrati nekoga za propisnu kintu.

 

Izistinski mrzim gej klubove :dry:

 

Link to comment

:lolol:  :isuse:

 

ne razumem smajlije. 

 

voleo bih da chelsea izdaje toliko dobrih klinaca kao manchester.

 

mozda ce u narednom periodu chelsea biti kao manchester sto se tice podmladaka. godinama smo medju najboljima u evropi. postoji malecki problem samo. treba ih uvrstiti u prvo postavu chelsea a ne vitessea.

Link to comment

ne razumem smajlije. 

 

voleo bih da chelsea izdaje toliko dobrih klinaca kao manchester.

 

mozda ce u narednom periodu chelsea biti kao manchester sto se tice podmladaka. godinama smo medju najboljima u evropi. postoji malecki problem samo. treba ih uvrstiti u prvo postavu chelsea a ne vitessea.

 

McEachran? :D A kolka smo mi™ to pa izbacili. Januzaj tek ima da se dokazuje (a on bas i nije sasvim nas™ produkt, Welbeck se realno tek prosle godine nasao u pravom klubu (onom koji zavrsava na 7. mestu). Cleverley? Fletcher pre nego se razboleo...ok. Evans - relativno ok. Wilson i Blackett ok, njima bih dao svaku mogucu sansu. Mislim, poredis nas™ sa kim? Sa Chelskim i Cityjem, to nije za poredjenje, ti klubovi drugacije funkcionisu.

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...