Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo ništa ne valja, mrtvo, dosadno, bezidejno, dugačkim loptama :(

Repriza prošle sezone, gol pa hlađenje muda.

 

Ne sviđa mi se ovo sa Hendom desno iz principa.

Link to comment

Sta je kontradikcija?

 

Molim te nemoj da me stavljas na ignore, necemo moci da razmenjujemo nasa znalacka misljenja o tome ko je veci tupan.

 

Procitaj jos jednom posto ocigledno citas iz ugla navijaca Arsenala, post se odnosio na kreativnost Remzija a ne na njegovu fudbalsku upotrebljivost. Po mom misljenju, Remzi je odlican kandidat za box-to-box veznjaka koji ce da pokrije dosta, da odigra sto je moguce jednostavnije, da sutne ili se ubaci iz drugog plana kad ima priliku i toliko o tome. Svaki njegov pokusaj kreacije juce zavrsio se pateticno jer je u pitanju tehnicki "tvrd" i relativno spor tempo igrac sa skromnim pregledom igre. Kao neki Arsenalov Svajnstajger bi mogao napraviti odlicnu karijeru, svaki pokusaj da ga se gurne napred zavrsice se neslavno. Da je Spanac ili, ne znam, Portorikanac bio bi cenjen koliko i Arteta, posto je Britanac precenjen je za dobru marginu. Kao i sve "velike nade britanskog fudbala" koje Premijer liga stancuje svake godine za izvoz.

 

Sad, ja gledam Arsenal mnogo manje nego sto ga gleda, recimo, Arlekino i moguce je da gresim ali to ne znaci da je tebi ili bilo kome dopusteno da bude bezobrazan. Taj manir mozes da upotrebljavas koliko god ti se cefne, sa mnom u diskusiji ne mozes jer se za to pitamo obojica.

Link to comment

A ko je tvrdio da je Ramsey (ili nedajbože Wilshere) kreativac? Čovek igra u stilu mladog Gerrarda, na brzinu i izdržljivost i snalažljivost, i to radi odlično. Za kreativnost su valjda doveli Ozila.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...