Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Samo ne Milera i Inzagija u istu rečenicu. Mada je opšteprihvaćeno da je oboma kretnja bez lopte i postavljanje na terenu najveći kvalitet, ne sme se prenebregnuti da je Miler tehnički solidno kompetentan igrač, dok se Inzagi bukvalno saplitao kod prijema svake treće-četvrte lopte a pritom sam uvek sticao utisak da bi imao solidan problem da sa distance od 20+ metara uopšte dobaci do gola.

 

Au, kakva blasfemija.

 

Gledaj malo starih utakmica, Inzagi je skidao paučine i iz slobodnjaka. Majkemi ne bih širio ovaj oftopični incidenat, al' brate kad već Deko spočitava Inzagijevu tehniku, postavljanje sledećeg podsećanja mu dođe kao must do:

 

 

Ima brdo fenomenalnih literalnih osvrta na mitološku netrpeljivost prema Inzagome (kod nenjegovih navijačkih trupa).

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

najjače bilo kad murinjo podjebavao nešto kao treba inzagi da im igra ono ovaj udje poslednjih 10 min i zabije dva komada a murinjo facu ko govno da je pojeo, jebo vas miler

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Majkemi ne bih širio ovaj oftopični incidenat, al' brate kad već Deko spočitava Inzagijevu tehniku, postavljanje sledećeg podsećanja mu dođe kao must do:

 

 

 

A glupi kamerman još kadrira glupog Pirla, ej...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Пипо и Дарко Панчев су најбољи poacher центарфори нашег времена, а Пипо је трајао 20 година дуже. Да парафразирам народног песника Тарми Рићмија, могу само да га мрзе они што га не воле.

Link to comment

Pipo je bog otac. Ja sam ga mrzeo nekada, ali kako je vreme odmicalo sve sam ga više cenio, jer čak i da te kenja, ne može da te kenja TOLIKO koliko je njega "kenjalo". Majstor.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...