Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

:Jova:

 

Video sam ovaj post i razmisljao da odgovorim ali onda kontam da bih isuvise vremena u zivotu izgubio kad bih odgovarao svakoj budali koja ispuzi ispod nekog kamena i dovuce dupe na ovaj forum.

 

I da. :Jova:

Link to comment

Холандија је играла 3-5-2. Влар, де Вриј и Мартенс Инди су центархалфови.

 

Ama znam, igrao je i Man Utd, samo kažem da to nije onaj staaari 3-5-2 gde štoperi ne prelaze pola a centralni veznjaci samo prave gužvu umesto da se izvlače na krila. Deluje fleksibilno (u pokušaju) jer čim jedan štoper povuče loptu napred, odmah se formacija pretvara u vrlo obični 4-4-2 sa dijamantom u sredini. Poenta je da ne bi trebalo da bude previše teško da se na ovo adaptiraju igrači koji su navikli na 4-4-2, nije baš neka taktička revolucija u pitanju.

 

Počinje MOTD :jerry:

Link to comment

Video sam ovaj post i razmisljao da odgovorim ali onda kontam da bih isuvise vremena u zivotu izgubio kad bih odgovarao svakoj budali koja ispuzi ispod nekog kamena i dovuce dupe na ovaj forum.

 

 

Ali ti onda osećaj krivice nije dao mira. Seo si da večeraš, ali ruka se tresla dok je podizala viljušku... "Šta ako su u pravu, šta ako stvarno nemam veze o fudbalu?", prolazilo ti je kroz glavu dok si pokušavao da progutaš zrno graška, a hladan znoj oblivao čelo. Na kraju krajeva, ipak je Remzi dao gol... Svako zrno graška delovalo je sve veće i krupnije, a grlo sve suvlje. Odjednom, nisi mogao da izdržiš više. Skočio si za kompjuter i stavio mi do znanja da te uopšte nije briga za moj post, da uopšte ne bi ni komentarisao na razna baljezgarenja raznoraznih glupana sa foruma koji nisu dorasli ni vodu da ti prinesu... But I already won.

 

8759132035_ac16a4c70f.jpg

Link to comment

pa neam pojma, sa vama™ je više tj duže pregovarao

 

 

ali ste vi sada kao blizi. vama je potrebniji nego nama. jedino da ga uzmemo samo da ga vi ne uzmete. nesto kao willian prosle godine.

Link to comment

Neke stvari su jasne kad je United u pitanju.

 

1.Treba da dovedu stopere. Množina. Dvojica su minimum minimuma. Jedan mora biti nešto iskusniji komandant odbrane. Da se nije penzionisao, usprkos silnim godinama i sporosti, preporučio bih im Van Buytena. Drugi stoper mora ne biti mediokritet a la Smalling ili Evans. Toliko drkaju kurac sa Di Marijom, prošle sezone su nudili 40 miliona funti za Khediru, a pametnije bi im bilo da pitaju Real da li Varane zbilja ima klauzulu postavljenu na 30 miliona eura.

 

2.Treba da dovedu defanzivnog veznog. Nije baš da bi postali puno mrži van Sekte™ ako bi Van Gaal platio za De Jonga koliko Milan traži, a on bi odradio posao. Carvalho je uvijek opcija, ali da ga sad zatraže, Portugalci bi im isisali i zadnju kap krvi.

 

3.Može Rooney biti kapiten još sto godina, ali Van Persie je od momenta dolaska uvjerljivo najbitniji, najvažniji i najbolji igrač Uniteda. Prošle sezone je raspad Uniteda počeo onda kad se on počeo ozljeđivati.

Link to comment

Na kraju krajeva, ipak je Remzi dao gol...

 

Da, to je zaista bila majstorija kakva se retko vidja.

 

Sto se ostalog tice - nista licno, samo nemam strpljenja za nevaspitane tupane koji se pojave niotkuda da objasnjavaju ko sta zna a ko ne zna. Dakle, drzi se podalje i nema problema, ne mogu da postignem da bas svaku budalu koja se javi svojim njakanjem stavljam na ignore listu.

Link to comment

Da, to je zaista bila majstorija kakva se retko vidja.

 

Jebiga, da adekvatno postavljanje nije fudbalski kvalitet, Thomas Müller i Pippo Inzaghi bi se hranili u lokalnim javnim kuhinjama.

 

Ono što Ramseya izdvaja baš od spominjanog Wilsherea jest inteligencija (što može imati veze i sa tim da je Ramsey dvije godine stariji), posebno osjećaj za prostor kakav je u Arsenalu onomad imao Ljungberg.

Link to comment

Да ли ти фали?

hehe, kako ne. ravno koliko i vilian. svako vece posecuju me u morama nocnim, najstrasnijim   :huh:

Edited by cvrlle
Link to comment

Jebiga, da adekvatno postavljanje nije fudbalski kvalitet, Thomas Müller i Pippo Inzaghi bi se hranili u lokalnim javnim kuhinjama.

 

Ono što Ramseya izdvaja baš od spominjanog Wilsherea jest inteligencija (što može imati veze i sa tim da je Ramsey dvije godine stariji), posebno osjećaj za prostor kakav je u Arsenalu onomad imao Ljungberg.

 

Samo ne Milera i Inzagija u istu rečenicu. Mada je opšteprihvaćeno da je oboma kretnja bez lopte i postavljanje na terenu najveći kvalitet, ne sme se prenebregnuti da je Miler tehnički solidno kompetentan igrač, dok se Inzagi bukvalno saplitao kod prijema svake treće-četvrte lopte a pritom sam uvek sticao utisak da bi imao solidan problem da sa distance od 20+ metara uopšte dobaci do gola.

Link to comment

Sto se ostalog tice - nista licno, samo nemam strpljenja za nevaspitane tupane koji se pojave niotkuda da objasnjavaju ko sta zna a ko ne zna.

Svaki pokusaj Vilsira i Ramzija da odigraju bilo sta kreativno me ispuni nevidjenim veseljem. Dva najprecenjenija igraca u istoriji fudbala.

 

Ali, kakav je balvan ovaj Sanogo, krv ti jebem. Ako Venger od njega napravi fudbalera smatracu ga najvecim fudbalskim genijem posle Rinusa Mihelsa.

Sta je kontradikcija?

 

Molim te nemoj da me stavljas na ignore, necemo moci da razmenjujemo nasa znalacka misljenja o tome ko je veci tupan.

Link to comment

Kapiram da će teniski komentator Viško smoriti ovim danas: The goals scored by Liverpool striker Daniel Sturridge earned his side 20 points in 2013-14 - more than any other player in the top flight. ... u sklopu blokova smaranja oko Suárezovih milion golova koje treba nadoknaditi.

 

Man loves his BBC preview. -_-

Edited by Töölönlahti
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...