Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aj nesto i pozitivno od danas sa OT. Ovaj podatak nisam nikad video da se provukao ali:

 

Veliki respect za ovo!

 

 

Scholes kao usamljeni glas razuma opet opominje da vezni red ne valja, sistem ne valja, mora se dovesti kvalitet pod hitno i vratiti na 4-4-2.

 

 

Jbg ako neko zna fudbala to je Ginger. 

 

da, ali...ne mogu sad nadugacko, no, mi zapravo i ne igramo 3-5-2, nego 3-4-1-2, sa Matom u "rupi". I ne svidja mi se mnogo, dvojica napred su odsecena prilicno i opet se svodi na nabacivanje. Za mene je, kao sto rekoh, jedan defanzivniji 3-4-2-1 way to go. Ali zavisi hocemo li dovesti jos igraca i koga. 

Link to comment

da, ali...ne mogu sad nadugacko, no, mi zapravo i ne igramo 3-5-2, nego 3-4-1-2, sa Matom u "rupi". I ne svidja mi se mnogo, dvojica napred su odsecena prilicno i opet se svodi na nabacivanje. Za mene je, kao sto rekoh, jedan defanzivniji 3-4-2-1 way to go. Ali zavisi hocemo li dovesti jos igraca i koga. 

Ван Гал је баја коме није страно да улази у конфликте са легендама клубова које тренира. Још мање да се обазире на то што они причају. Биће још једна велика куповина за Јединство макар не би ли се духови смирили. 

Link to comment

Ван Гал је баја коме није страно да улази у конфликте са легендама клубова које тренира. Још мање да се обазире на то што они причају. Биће још једна велика куповина за Јединство макар не би ли се духови смирили. 

 

ma nek se svadjaju do mile volje, Scholes ionako nije u klubu. Znam da ce kupiti jos nekoga, ali mislim da ni LVG ne zna koga ce ovaj Peter Kenyon #2 uspeti i umeti da dovede. A kapirami da je lepa sansa da plate 40m za nešto što vredi 27m, al me iskreno boli uvo. 

Link to comment

Ne kazem ja da LVG hoce i da treba da se obazire na bilo kakve price, pa makar i od legende, ali mi je Skolsovo tumacenje blize onome sto sam ja video. Ti igraci su ceo zivot igrali u 4-4-2 i njenim derivatima, igra sa dobrim krilima i ofanzivnim bekovima je ono sto je zastitni znak Uniteda oduvek i sad to da se promeni za par nedelja - tesko. A pitanje je da li je uopste i moguce. I u pravu je kad kaze da je sve to sporo i bezidejno. Ima to po meni i vise veze sa pojedincima koji to treba da sprovedu u delo nego samim sistemom ali treba i tu naci balans.

 

Da dodam i kako je LVG pre koji dan rekao kako on sa ovim sto ima mora da igra 3-5-2, ili kako vec sa 3 nazad, i da bi mu za neke druge kombinacije trebalo vrhunsko krilo i tu je pomenuo ime Di Marije (mada i Ronalda), prvi i poslednji put da je pricao o imenima. Kapiram ako bi uspeli njega dovesti postoji sansa da se vrati na 4-4-2. Takodje, u tom slucaju trebalo bi kupiti i jednog stopera, dok bi ako ostane ovakav sistem falilo 2 komada jer ovo sad ne lici ni na sta, a zamene za Jonesa i Evansa nema. Smallinga smatram teskim skartom. 

Link to comment

Naravno da je bio bolji, vidi koliki je zalet dečko uhvatio, a Eriksen je posle bio iznerviran što mu ovaj krade spotlight pa je zato zajebao -_-

 

@ducca & Manc: Ne znam, ovo što sam ja video od Holandije i Man Utd ne liči baš na 3-5-2 kakav se igrao pre 10 godina. Ovo meni više liči npr. na 4-D-2 koji je LFC igrao prošle sezone, zadnji vezni se povlači u poslednju liniju kad god započne napad, a bekovi jurcaju napred i igraju više kao klasična krila. Isto to je i ovo, samo što umesto Gerrarda imaš Jonesa ili Smallinga da nešto pokušaju da organizuju.

 

Ne ulazim u to koliko je dobar ili loš sistem za squad koji trenutno LVG ima na raspolaganju, samo kažem da nije nikakva revolucionarna izmena u pitanju pa da igrači nisu sposobni da se naviknu. Radiće to posao već za mesec dana, a sa kakvim rezultatima već zavisi od kadrova.

Link to comment

 

@ducca & Manc: Ne znam, ovo što sam ja video od Holandije i Man Utd ne liči baš na 3-5-2 kakav se igrao pre 10 godina. Ovo meni više liči npr. na 4-D-2 koji je LFC igrao prošle sezone

 

ovo danas, realno, nije ličilo ni na šta :D

Link to comment

Ma de, jesi lud, pa ti mislis da se ja ložim da ćemo mi™ Benatiu da eto tako kupimo out of the blue... Sve i da je krenuo na dogovor sa MUFC-om nekako bi završio kod Murinja... 

Link to comment

 

 

@ducca & Manc: Ne znam, ovo što sam ja video od Holandije i Man Utd ne liči baš na 3-5-2 kakav se igrao pre 10 godina. Ovo meni više liči npr. na 4-D-2 koji je LFC igrao prošle sezone, zadnji vezni se povlači u poslednju liniju kad god započne napad, a bekovi jurcaju napred i igraju više kao klasična krila. Isto to je i ovo, samo što umesto Gerrarda imaš Jonesa ili Smallinga da nešto pokušaju da organizuju.

 

Ne ulazim u to koliko je dobar ili loš sistem za squad koji trenutno LVG ima na raspolaganju, samo kažem da nije nikakva revolucionarna izmena u pitanju pa da igrači nisu sposobni da se naviknu. Radiće to posao već za mesec dana, a sa kakvim rezultatima već zavisi od kadrova.

Холандија је играла 3-5-2. Влар, де Вриј и Мартенс Инди су центархалфови.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...