Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

sto je najgore West Ham vrlo dobar danas.

 

Možda u prvom poluvremenu, u drugom nisu ličili ni na šta.

 

Vest Hem ubio Totnama dok je bilo 11 na 11. Da je Kol normalan ko što nije bilo bi 2:0 i onda penal jbg. 

 

Normalan je Carlton. To je što je - više pivotmen nego centarfor  :D

Ovaj Nobl me neodoljivo podseca na Gumu Bogdanovica.

 

Dobar je Cockney Pirlo, mada jeste bio nešto slabiji danas.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

:acastop: Arsenal je od zadnjih pet utakmica protiv Palacea dobio 4.

U februaru je na Emiratima bilo 2:0, oba gola dao Chamberlain u drugom poluvremenu.

Arsenal je na kraju prosle sezone upisao 5 pobjeda zaredom.

Palace nije bio u Premiershipu od 2005. do 2013. U tom periodu Arsenal nije osvojio nijedan trofej. Po povratku Palacea Arsenal je uzeo 2 trofeja.

Brede Hangeland je dao gol Arsenalu za pobjedu Fulhama 1:0 u 2.kolu prvenstva 2008-09.

Fraizer Campbell je od sest ligaskih golova prosle sezone pet dao timovima iz Top 7 (tri Cityju, jedan Liverpoolu, jedan Unitedu). :acastop:

Link to comment

1408205507175.jpg

 

Moje dve velike ljubavi su čitanje sa usana i velški jezik i evo šta je Gigs rekao: ,,Yyllllgarb sheeep glorb gabro yylll Di Maria yyinger". U prevodu potvrđen Di Maria za 90 miliona.

Link to comment

Svaki pokusaj Vilsira i Ramzija da odigraju bilo sta kreativno me ispuni nevidjenim veseljem. Dva najprecenjenija igraca u istoriji fudbala.

 

Ali, kakav je balvan ovaj Sanogo, krv ti jebem. Ako Venger od njega napravi fudbalera smatracu ga najvecim fudbalskim genijem posle Rinusa Mihelsa.

Link to comment

Svaki pokusaj Vilsira i Ramzija da odigraju bilo sta kreativno me ispuni nevidjenim veseljem. Dva najprecenjenija igraca u istoriji fudbala.

 

Ali, kakav je balvan ovaj Sanogo, krv ti jebem. Ako Venger od njega napravi fudbalera smatracu ga najvecim fudbalskim genijem posle Rinusa Mihelsa.

Саного је воистину цар. Као Чамак ономад. Ваљда ће Матори да убаци Кембела.
Link to comment

Svaki pokusaj Vilsira i Ramzija da odigraju bilo sta kreativno me ispuni nevidjenim veseljem. Dva najprecenjenija igraca u istoriji fudbala.

 

:isuse: Ti si prespavao prošlu sezonu? Čak i da si nekim čudom upravu, Ramsey je '90.godište, a Wilshere '92.

 

 

 

A Sanogo je momak koji je htio ostaviti fudbal da bi bio poštar. Ima fizikalije slične Adebayorovim, igra istu poziciju...i to je otprilike to, sad Wenger hoće od njega da iskleše benigniju verziju Togoanca.

Link to comment

Svaki pokusaj Vilsira i Ramzija da odigraju bilo sta kreativno me ispuni nevidjenim veseljem. Dva najprecenjenija igraca u istoriji fudbala.

 

ese zezas?

Link to comment

Ima fizikalije slične Adebayorovim, igra istu poziciju..

 

I tu se sva slicnost zavrsava. Cak i ono stablo od Zirua je fudbaler sa velikim f za njega.

 

On the high note, Sancez ce biti ozbiljno pojacanje kad nauci da ovde nece da mu sviraju svaki popreki pogled kao u Barsi i kad ga Venger upari sa krstenim spicem. Takticki vrlo bitan fudbaler, ima ogroman radijus kretanja ispred zadnje linije protivnika i otvara mnogo prostora saigracima. Dobra kupovina..

Link to comment

ese zezas?

 

Ma kakvi. Ramzi mozda dobaci do nekog Roja Kina i u tom pravcu treba i da se razvija, od Vilsira jednostavno ne ocekujem nista ozbiljno.

Link to comment

Ma kakvi. Ramzi mozda dobaci do nekog Roja Kina i u tom pravcu treba i da se razvija

 

Ramsey i Roy Keane? Aha.

 

Nego, je li bio ovaj video gdje se Youngu posrala ptica u usta danas?

Edited by ArleKino
Link to comment

Ma kakvi. Ramzi mozda dobaci do nekog Roja Kina i u tom pravcu treba i da se razvija, od Vilsira jednostavno ne ocekujem nista ozbiljno.

 

Jedina sličnost između Remzija i Roja Kina što su obojica igrala u sredini terena, sve ostalo je neuporedivo...

Link to comment

 

 

A Sanogo je momak koji je htio ostaviti fudbal da bi bio poštar. Ima fizikalije slične Adebayorovim, igra istu poziciju...i to je otprilike to, sad Wenger hoće od njega da iskleše benigniju verziju Togoanca.

Велики губитак за тогоанску поштанску службу.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...