Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lee Cattermole dominira, čim je Gus doveo Bridcutta kao alternativu, znao sam da će ga vratiti u XI, odnosno u život... :lol:

 

edit: ... à propos Uniteda nemam pojma šta bih rekao. Oni zbog trendova & ideala igraju formaciju za koju nemaju igrače, a ako nastave da ih dovode ovim tempom, neće ih imati još jedno tri roka. Trener je od četiri prisutna wing-backa (Varela nije igrač, znači the Twin, Evra, Shaw, Büttner) uspeo dvojicu da proda, još jednog obeleži kao nepotrebnog i preostalog isproziva pa povredi, reinventujući doduše prilično efikasno Younga i računajući valjda da će Valencia moći sa klupe da igra to desno ako dođe Cuadrado. Kako stoje stvari, neće to profercerati pre januara. Štoperi su poseban slučaj i tu je Hodajući Škotlanđanin proizveo klasičan Mourinho efekat izvlačenja maksimuma iz matore postave bez gledanja na održivost i neku prirodnu regeneraciju, te su tu sada ludi-ali-ipak-u-ovom-sastavu-jedini-koji-kvalitetom-zaslužuje-svoje-mesto Jones, smotani Evans, nikad igrač Smalling i neki tamo klinac, zamena bez. Ne znam koji vezni red i koji napad bi sa ovakvim back five mogao da igra ozbiljan fudbal, biće potrebno 3 ili 4 meseca škartiranja nepogodnih i par ozbiljnih transfera za prvi tim da to zaliči na nešto. Javlja mi se iznuđena neugodna situacija u kojoj će mesec ili dva pred januar Carrick à la Javi García krpiti rupu na štopu.

Edited by Töölönlahti
Link to comment

32% посед лопте за домаће на Болејн граунду. Обично имамо 20 и нешто.

 

Доминација!

Link to comment

Junajted ima takvu gomilu mediokriteta u timu da je to neverovatno za klub sa toliko para, pola tima ima kakvo-takvo ime iskljucivo zbog toga sto igraju u MU. Runi treba da dobije beneficirani radni staz zbog toga sa kakvim dunsterima igra.

 

+1. Nikad jadniji Junajted. Polovinu ovih igraca ni u Zvezdi ne bih voleo da vidim. Uzas, treba im bukvalno 5-6 ozbiljnih pojacanja, sa ovim timom crno im se pise, ni LVG tu nece pomoci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...