Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

@cvrlle:

Ma znam, samo fantaziramo kao 189- o odlasku Torresa :P Speaking of, Guardian to jedini ispravno formuliše kao besplatan transfer u Milan a ne dvogodišnja pozajmica do isteka ugovora. 

Link to comment

Agger se izgleda vraca u Brondby :cry: . Redak romantik u danasnjem fudbalu, bio je lojalan do kraja i onda resio da se vrati u svoj drugi omiljeni klub i zavrsi karijeru. Naklon do poda :Hail:.

Link to comment

Agger se izgleda vraca u Brondby :cry: . Redak romantik u danasnjem fudbalu, bio je lojalan do kraja i onda resio da se vrati u svoj drugi omiljeni klub i zavrsi karijeru. Naklon do poda :Hail:.

 

aha. citam malocas 3m funti. mada lakse mi padaju 3m brombija nego i 20 barselone

Link to comment

Уместо да Ливерпул добије 10 милки за њега, одлази за 3 и још морају да му дају добар део кинте коју би зарадио у следеће две године, а плата му је 120к недељно. Романтика данас кошта и више него освета због шимикирања.

Link to comment

Agger zdrav i u formi je idealan štoper - brz, jak, skočan, smiren, zna lopte, ima strašan šut. Jedini problem, 90% vremena je ili povređen (kolena, leđa) ili pokušava da se vrati u formu.

Link to comment

Ne znam baš... ja Agera gotivim... možda zato što sa loptom zna više od prosečnog štopera + regularne štoperske osobine (sem brzine... nema baš neku brzinu)... ali dešavali su mu se veliki kiksevi + u paru sa škrtelom obojica su odlični štoperi ali skloni kiksu... Nemam ja problem sa prodajom Agera, više sa kupovinom Lovrena i sa razlikom u ceni...

Link to comment

Nema štopera koji ne kiksa, a njegovi su uglavnom dolazili u periodu kad nije 100% fit jer se vraća posle (ko zna koje) višemesečne pauze, pa se od umora sapliće o sopstvene noge i sl. 

 

Lovren bi mogao da bude koristan štoper, bar nije lud kao Sakho, cena je naravno idiotska ali šta da se radi. Mene nervira što ga Rodgers od prvog dana proglašava za nekog lidera na terenu... Na kojoj planeti ti je lider čovek koji ima celu jednu sezonu u PL iza sebe? Od tada se spekuliše kako bi mogao da mu da kapitensku traku kad Gerrard ne bude igrao (pošto neće biti Suareza, Aggera, i valjda Lucasa), što bi bio apsurd posebne vrste.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...