Jump to content
IGNORED

Evroazijska Unija - to je ta Evropa kojoj težimo!


Filipenko

Recommended Posts

10 minutes ago, Time Crisis said:

 

Šta je bilo s nama kad je otišao Sloba?

Nista,procvetali smo,i danas cvetamo.Pri tom diktatori su obojica,samo brka nije imao kosovo,bombardovanje i gradjanski rat,male razlike,kao ni zastitu velikog brata u komsiluku.

Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Nista,procvetali smo,i danas cvetamo.Pri tom diktatori su obojica,samo brka nije imao kosovo,bombardovanje i gradjanski rat,male razlike,kao ni zastitu velikog brata u komsiluku.

 

a Dinkić ti oteo staru deviznu štednju :)

 

šta će biti s nama kada ode Vučić?

 

 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, vememah said:

Ovo dakle nisu nikakvi procureli snimci, Lukašenko je sam naredio da se to okači, iz čega je jasno je da veruje da time će ohrabriti svoje i obeshrabriti makar deo protestanata koji zazire od eskalacije.

Ovo je toliko ocigledan znak slabosti da ja ne verujem da je to neko osmislio...gde su mu hiljade vojnika i policajaca, nego on mora da uzme kalasa a sin mu je opremljen za rat...pa ono je jasan poziv za upad u njegovu palatu...mada, lud je to covek...svasta je za ocekivati...

Link to comment

A evo javlja se i neumrli duh onoga što je neko nekada nazvao 'Hijenom Evrope'.

 

Tomaš Somer, istoričar i urednik poljskog liberalno-konzervativnog političkog nedeljnika "Najwyższego CZAS!", kaže kako je savršeno jasno da u slučaju raspada Bjelorusije Grodno treba da pripadne Poljskoj.

Link to comment
9 minutes ago, Bogotac said:

Nista,procvetali smo,i danas cvetamo.Pri tom diktatori su obojica,samo brka nije imao kosovo,bombardovanje i gradjanski rat,male razlike,kao ni zastitu velikog brata u komsiluku.

 

Vrati se Slobo, sve ti je oprošteno? :laugh:

Link to comment
10 minutes ago, levi said:

 

a Dinkić ti oteo staru deviznu štednju :)

 

šta će biti s nama kada ode Vučić?

 

 

Nista nece biti,doce ce drugi koji ce nas jebati isto,samo na kultutniji nacin,jesi video kako niko iz opozicije kod nas da kaze nesto konkretno sta posle vucica,nego samo ovaj da ode i beremo sa drveca zlatne poluge.

 

Dinkic care:D

Link to comment
9 minutes ago, Tutankamon said:

Ovo je toliko ocigledan znak slabosti da ja ne verujem da je to neko osmislio...gde su mu hiljade vojnika i policajaca, nego on mora da uzme kalasa a sin mu je opremljen za rat...pa ono je jasan poziv za upad u njegovu palatu...mada, lud je to covek...svasta je za ocekivati...

Policija ga izgleda još nije napustila.

 

 

Link to comment

Ovaj ISW je firma onako, idimidodji mi: na primer, jedan od takozvanih Board members je, penzionisani doduse, general prezimenom Petraeus... :sleep:

 

Mislim Vememah, kada se vec toliko trudis da informises ljude, daj barem osnovne podatke o izvorima.

Interesantna bi, na primer, bila biografija tog Viačorke, daj malo to prosiri, nema smisla, jebiga... :fantom: 

Edited by namenski
Link to comment

Sta bi Vememahe, pojela maca jezik?

Nista o ISW, Institut of the Study of War, sa casnim Petraeusom u bordu?

Nista kao na primer njihova dobronamerna opomena poput:

Quote

The Kremlin information operation on Belarus is expanding in the English language space. English language propaganda is connecting the red and white opposition flag to Belarusian Nazism. Russian troll accounts are posting images of people doing Nazi salutes with the opposition flag. The accusation that protest leaders are Nazis is explicitly parallel with the framing the Kremlin used about the 2014 Euromaidan revolution in Ukraine.

 

Link to comment
17 minutes ago, namenski said:

Ovaj ISW je firma onako, idimidodji mi: na primer, jedan od takozvanih Board members je, penzionisani doduse, general prezimenom Petraeus... :sleep:

 

Mislim Vememah, kada se vec toliko trudis da informises ljude, daj barem osnovne podatke o izvorima.

Interesantna bi, na primer, bila biografija tog Viačorke, daj malo to prosiri, nema smisla, jebiga... :fantom: 

https://en.wikipedia.org/wiki/Franak_Viačorka

Link to comment

Nemoj Viacorku, taj se namucio sluzeci vojsku i studirajuci po kazni u Litvaniji i Poljskoj...

Ali da je nepristrasan i objektivan izvortm, jeste...

 

Cutao sam pa mi dopizdelo kada sam video citiranje ISW koji su ovde potegli kao relevantan izvor...

ISW koji za sebe, predstavljajuci se, kaze:

Quote

We are committed to improving the nation’s ability to execute military operations and respond to emerging threats in order to achieve U.S. strategic objectives. ISW is a non-partisan, non-profit public policy research organization.

 

E, moj Vememahe...:cry:

Link to comment
5 minutes ago, apostata said:

Mani me Vikipedije, likove poput Viacorke i pominjanog i citiranog Tomasa van Lingea znam k'o staru paru, ovog drugog jos iz Sirije.

Strasnotm posvecene demokratiji, slobodi i ljudskim pravima...

Лешинари koji slobodu i demokratiju brane sigurni da im dlaka s glave nece faliti.

Ono, doduse, Viacorka je morao da sluzi, prisilno naravno, obavezan vojni rok u Belorusiji.

I da, gle cuda, bude otpusten pre vremena....

Link to comment
×
×
  • Create New...