Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Koliko je ovo tuzno... Mislim, nista novo necu reci, naravno, ali... Ne toliko davno u klubu bi se nadali da ce Jovic ostati par godina i napraviti nekakav rezultat. Sada je cilj da postigne nekakvu cijenu. 

 

[na stranu generalna ljigavost Terzica, jelte]

 

Ceo intervju treba procitati da bi se shvatilo kakva patoloska struktura je ovo stvorenje od Terzica.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ceo intervju treba procitati da bi se shvatilo kakva patoloska struktura je ovo stvorenje od Terzica.

 

 

Vala bas. Jebote jel on zaista misli da cena igraca zavisi od broja koji nosi?

Link to comment

@pavllle

 

Ne, ali zavisi od hajpa koji se proizvodi, a hajp se hrani ovakvim glupostima. Cene igrača koje su Dinamo ili Partizan prodali su plod dobrog marketinga na svim nivoima, od klupskih, preko reprezentativnih, pa do zidanja mišljenja javnosti. Ili za Ljajića - "mali Đavo Ljaja", novi Kaka. Zašto je to manje jadno od davanja broja 9 centarforu i nabacivanje nadimka "novi Falcao".

 

Uzmi prost primer ovog štopera Partizana, Stankovića koga "traži" Lazio i zamisli da si SD nekog turskog kluba koji veze nema o srpskom fudbalu i jedino što zna je da mu je neki menadžer preporučio tog igrača. Odeš na google pogledaš šta se pisalo o njemu i evenutalno dobiješ nekoliko CD sa njegovim (kvalitetnijim) mečevima. Pa se sredi sa novinarima da mu se daju lepe ocene za partije pred prodaju. Vrlo mali broj klubova ima istinski kvalitetan skauting (mada se to popravlja u poslednje vreme) i sve se svodi na odokativne procene pojedinaca. Man Utd dovede Bebea na preporuku Queirosa, a da ne pričam o drugim stvarima.

 

Meni se više sviđa ovakav intervju, nego da je izašao i rekao kako gradimo tim za ulazak u CL koji ćemo čuvati godinama, a u dugu smo 50 miliona evra. Zvezdin osnovni problem je preživljavanje, a tek onda takmičenje sa najkvalitetnijim klubovima Evrope, koje nikada nećemo dostići sa ovakvom vlasničkom strukturom. S druge strane, nisam ubeđen da je Luka Jović spreman da tako brzo ode, niti je način da se proda igranje u garbage time-u relevantno. Zvezda mora da stvori vrednst koju mora da proda - što je igrač mlađi ima bolju cenu. Klub dobija novac za disanje (članovi UO za ugrađivanje), a i klub se vidi kao još bolja odskočna daska za evropske klubove. Neophodno je da naprave sistem u kojem stalno imaju talentovane mladiće koji mogu da postanu igrači petice. Svako ko se nada konstantnosti i konkurentnosti bez privatno uloženog novca uz strpljenje i kvalitetanog rada je promašio dimenziju.

 

Nego, čujem da je drugoligaški senegalski igrač™ imao zadovoljavajuće treninge i dobar meč sa Rudarom iz Kostolca. Namestio Tončev i da igra fudbal dobro. Šalu na stranu, ako drastično ne odskače, trebalo bi ga preskočiti i pustiti ova dva mladića da imaju realnu šansu da se izbore za minute. Lalatović mi deluje prilično stegnuto kada je u pitanju veće poverenje mladim igračima.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ceo intervju treba procitati da bi se shvatilo kakva patoloska struktura je ovo stvorenje od Terzica.

Pritom smo skoro u komsiluku, na primerima ninkovica i jojica, imali ocigledan primer kako to brutalno reklamiranje i nabijanje cene preko novina ume da sjebe mladog igraca. Tu su jednog dizali u nebesa i pislai o njemu bajke pre nego sto je odigrao celo poluvreme u seniorskoj konkurenciji, a sad od tog decka nema nista. Drugog su, sticajem srecnih okolnosti po njega, pustili da na terenu pokaze sta zna i on sad igra za dortmund i reprezentaciju.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Meni se sviđa što konačno imamo nekog ko naziva stvari pravim imenom. Bez toga ne može biti nikakve dobre priče. Istina boli, ali neko je mora saopštiti.

Link to comment

Pritom smo skoro u komsiluku, na primerima ninkovica i jojica, imali ocigledan primer kako to brutalno reklamiranje i nabijanje cene preko novina ume da sjebe mladog igraca. Tu su jednog dizali u nebesa i pislai o njemu bajke pre nego sto je odigrao celo poluvreme u seniorskoj konkurenciji, a sad od tog decka nema nista. Drugog su, sticajem srecnih okolnosti po njega, pustili da na terenu pokaze sta zna i on sad igra za dortmund i reprezentaciju.

 

Ma, najmanje sam mislio na taj deo sa Jovicem. Ceo intervju je da povratis, kriminalac, bitanga i seoski djilkos koji drzi lekcije o poslovnosti, moralu i profesionalizmu.

Link to comment

Pritom smo skoro u komsiluku, na primerima ninkovica i jojica, imali ocigledan primer kako to brutalno reklamiranje i nabijanje cene preko novina ume da sjebe mladog igraca. Tu su jednog dizali u nebesa i pislai o njemu bajke pre nego sto je odigrao celo poluvreme u seniorskoj konkurenciji, a sad od tog decka nema nista. Drugog su, sticajem srecnih okolnosti po njega, pustili da na terenu pokaze sta zna i on sad igra za dortmund i reprezentaciju.

 

ne vidim kako su njega novinari sjebali nabijanjem cene i reklamiranjem, decko se sam zajebao, nadobijao se vise crvenih kartona nego neko za celu karijeru, decko je najobicniji retard a nije da ne zna fudbala.

Link to comment

Ima u Terzxicevom intervjuu dosta neukusa, samopromocije, hvalisanja i improvizacije, ali ima i dobrih zapazanja.  Na primer ocena Dzajiceve (ne)strucnosti ili kriticki osvrt na sistem upravljanja i javasluk u Zvezdi.  Po tome, ceo intervju se ne razlikuje mnogo od priloga ovdasnjih forumasa.

Link to comment

Ima u Terzxicevom intervjuu dosta neukusa, samopromocije, hvalisanja i improvizacije, ali ima i dobrih zapazanja.  Na primer ocena Dzajiceve (ne)strucnosti ili kriticki osvrt na sistem upravljanja i javasluk u Zvezdi.  Po tome, ceo intervju se ne razlikuje mnogo od priloga ovdasnjih forumasa.

 

Meni dalje od "ne moze tamo neka zena da se dere na predsednika" ne treba da znam s kakvim profilom imamo posla. Tamo neka zena.

Link to comment

Meni dalje od "ne moze tamo neka zena da se dere na predsednika" ne treba da znam s kakvim profilom imamo posla. Tamo neka zena.

 

ne znam, meni je nestvarno da njega svaki dan geldam po raznim portalima, da se ispoveda na rts-u u udarnom terminu gde novinarka pokazuje saosecanje, da prica o fenomenalnim momcima iz cz-a koji su tu zato sto ih je zivot naterao... jebeni krimos, bio u bekstvu skoro dve godine, sada ga vlast postavlja da bude gensek zvezde. neverovatno, sve gori i gori likovi dolaze u klub.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...