Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Nisam video dobro na streamu, ko je pred kraj meča u 87-89 min oduzeo loptu na našoj polovini, napravio dva driblinga i dodao loptu desno Lazoviću kojem je lopta u prijemu pobegla u aut.

 

Nisam gledao Ip. Nastavak od prošle nedelje, Jagodina nam nešto više šutirala, čisto da bi Rajković dobio na sigurnosti. Ono što je bitno, oseća se prostor za napredak. Sudija očajan.

Jovanovic je bio...

A ti gledaj strimove po inostranstvu umesto da si na istoku... :fantom:

Link to comment

Ajde, ajde samo me ti lepo menjaj.

 

Mala zamerka Lalatoviću što je promenio iste igrače kao i u prošlom kolu, mogao je da proba nekog novog klinca i da zameni ranije poslednju izmenu.

Link to comment

Verovatno je suvise rano, ali za Jovanovica se naslucuje da je klasa od igraca, nimalo se nije uplasio kad je usao...

 

mora jos da se nabilduje ko lazic i moze u startnu postavu.

Link to comment

plasim se da ne izgori ovaj mali jovic. nalozili ga mnogo, pa kad uzme loptu ne gleda saigrace nego srlja kroz trojicu protivnickih. 

Ако нека игра. Он је јако фудбалски интилигентан.

 

mora jos da se nabilduje ko lazic i moze u startnu postavu.

Још дете расте. Баш ми се свидео.

Link to comment

plasim se da ne izgori ovaj mali jovic. nalozili ga mnogo, pa kad uzme loptu ne gleda saigrace nego srlja kroz trojicu protivnickih. 

 

Istina, mora Lalatovic da mu objasni da golovi dolaze iz igre. Ne pomaze ni to sto ga gurne 20 minuta a svi odmah ustanu sa stolice ocekujuci da skine mesec s neba za to vreme. Ipak, onaj potez danas kad je cimom i promenom strane izbacio dva igraca Jagodine pa krenuo prema golu je vredeo da se vidi. Mali je stvarno rodjeni fudbaler, igra s velikom lakocom.

Link to comment

Meni se Lazic i dalje ne svidja. Opet je ispao bar 3 puta, od cega je najociglednije bilo ono uklizavanje na kraju kod aut linije gde je odleteo u prazno, a covek prosao bez problema i centrirao.

 

Jel ono Vukasin Jovanovic negde u 90-om minutu prosevao 3 igraca do centra i sibnuo ka Lazovicu koje je lose primio? Sunce ti :ziga:

Link to comment

moskri:

 

"Plan za Jovića A podrazumeva i njegovu minutažu, golove, ishranu, lični marketing, reprezentaciju, promociju po Evropi, i 'devetku' na leđima. Ja sam pre nekoliko dana zvao Despotovića da mu objasnim zašto sam mu uzeo devetku i on to nije mogao da shvati. Despotoviću, dobar si igrač, ali da u ovom trenutku da Van Persi dođe u Crvenu zvezdu, devetka ide na leđa Luke Jovića, jer sam ja tako odlučio. Zato što smo zacrtali cilj da sledeće sezone uzmemo 8 miliona evra za transfer Luke Jovića. Da bismo uzeli 8 miliona evra mora da ima i devetku na leđima, ne može da nosi 47", istakao

 

:Hail:

Link to comment

Koliko je ovo tuzno... Mislim, nista novo necu reci, naravno, ali... Ne toliko davno u klubu bi se nadali da ce Jovic ostati par godina i napraviti nekakav rezultat. Sada je cilj da postigne nekakvu cijenu. 

 

[na stranu generalna ljigavost Terzica, jelte]

Link to comment

Koliko je ovo tuzno... Mislim, nista novo necu reci, naravno, ali... Ne toliko davno u klubu bi se nadali da ce Jovic ostati par godina i napraviti nekakav rezultat. Sada je cilj da postigne nekakvu cijenu. 

 

[na stranu generalna ljigavost Terzica, jelte]

 

nma ovde je najtuznije nacin na koji se govori o njemu, bukvalno kao o parfemu, automobilu ili carnex stisnjenoj sunki.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...