Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Nadam se da ce Terzic shvatiti da je FK Crvena Zvezda DUZNA da organizuje komemoraciju svojoj legendi.

 

A ne, to vazi samo za legende poput Dunjica i slicnih odradjenih krimosa.

Link to comment

Ode Beara. Kao sto je u svakodnevnom govoru SFRJ Kalodont bio sinonim za pastu za zube ili FAKS za prasak za pranje vesa, tako je i njegovo prezime bilo sinonim za golmana. Pocivaj u miru, legendo.

+1

Вечнаја памјат!

Edited by porucnik vasic
Link to comment

A ne, to vazi samo za legende poput Dunjica i slicnih odradjenih krimosa.

 

Mozda je i bolje da ovaj sadasnji klub ne organizuje nista. Beara je kad se zakacio s Hajdukom dosao u Zvezdu jer je, po njegovim recima, "to bio klub sastavljenih od lepo vaspitanih i kulturnih ljudi koji su s podjednakim dostojanstvom pobedjivali i gubili", a ovo sadasnje govno od kluba nije dostojno ime da mu pomene.

Link to comment

Mozda bi ponajbolje bilo da neku komemoraciju ali van Zvezdinog stadiona organizuju zvezdini veterani I legende jer je Veliki Vladimir to zasluzio...kao sto mi mladji znamo npr Stojanovic, Radinovic, Marovic tako sam se od starijih ljudi naslusao koliko je dobar tim bio Beara, Stankovic, Crnkovic I ostali...imam neki stari dokumentarac, cini mi se iz 1995 kad je bila proslava 50god kluba I bilo je price o velikom Beari I kako je presao u nas klub, videcu da ga postavim neki dan posto imam brdo tih stvari. Najbolji golman na svetu 50-ih godina

Edited by darkonet
Link to comment

Danas kombinovani tim pobedio rudar iz kostolca, golom luke jovica na asistenciju antica. Mbodj bio dibar, bosancic potpuno nespreman. Jovic igrao na levom krilu, a ristic sada na desnom...

Link to comment

Mozda bi ponajbolje bilo da neku komemoraciju ali van Zvezdinog stadiona organizuju zvezdini veterani I legende jer je Veliki Vladimir to zasluzio...kao sto mi mladji znamo npr Stojanovic, Radinovic, Marovic tako sam se od starijih ljudi naslusao koliko je dobar tim bio Beara, Stankovic, Crnkovic I ostali...imam neki stari dokumentarac, cini mi se iz 1995 kad je bila proslava 50god kluba I bilo je price o velikom Beari I kako je presao u nas klub, videcu da ga postavim neki dan posto imam brdo tih stvari. Najbolji golman na svetu 50-ih godina

Od starih Bearinih ispisnika iz Zvezde zivi su jos Seki u Vladica Popovic.  U Partizanu Sole.

 

Ocekivati od Zvezde da oda pocast bilo kome ili bilo cemu ko/sta sto velica klupsku proslost, a da Dzaja u njoj nije sudelovao, je iluzorno.  Zvezda slavi samo Bari i Tokio; svi i sve pre toga su predati zaboravu.  Ime stadiona nije dato po Rajku Miticu (valjda je rezervisano za Dzaju).  Spomenik Rajku Miticu je u Beloj Palanci a ne ispred stadiona. 

Link to comment

Ma odrzace oni prigodnu komemoraciju.  Medjutim, Zvezdini velikani kao Mitic, Beara, Bora Kostic, Miljanic, Aca Obradovic nisu ovekoveceni u Zvezdi kao sto to cine drugi veliki klubovi.  Zvezdini stadion, tribine, omladinska skola,... treba da nose imena ovih ljudi. 

Link to comment

Bivši igrač Crvene zvezde Marko Mirić predstojeće sezone braniće boje hrvatskog prvoligaša Slavena iz Koprivnice, objavljeno je na sajtu tog kluba.

 

Mirić je potpisao jednogodišnji ugovor sa timom iz Hrvatske, a predstavljen je kao igrač sa mnogo iskustva uz nastupe za seniorsku reprezentaciju Srbije. :s_w: 

Link to comment

Trazis dlaku u jajetu, decko je potpisao ugovor, to je jedino sto je vazno. Nadam se da je sledeci Stojanovic, pa produzenje sa klincima Risticem, Jokice, Jovicem...

Link to comment

Ovo nije dlaka nego citava perika u jajetu. Sigurno nije potpisao zahvaljujuci agilnoj upravi koja je uspela i da zaboravi da joj jedan od najvecih bisera nema ugovor.

Link to comment

Nego,zahvaljujuci pritisku navijaca sa foruma? :P

Ajde da im odamo priznanje, makar zakasnili par nedelja

Drugo, dzaba mu ugovor, ako mu Planic\Lazic budu uzimali mesto

Ocekujem da ce odigrati bar 10 utakmica ove sezone

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...