Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Kada se poslednji put u Zvezdi pojavio mlad igrac sa dobrom tehnikom i pregledom igre koji je u prvoj utakmici nagovestio veliki potencijal?  Takvi igraci su u poslednjih 10+ godina bili uglavnom proizvod Partizanove omladinske skole.  Ristic je pravo osvezenje za Zvezdu i Zvezdase posle toliko godina neostvarenih talenata, skakaca i izgaraca na terenu.  Momak ima znanje i umece.

Link to comment

Ko je startovao danas?

 

Bravo za Milijaša! :Hail:

Rajkovic, Petkovic, Lazic, Pavicevic, Mijailovic, Milijas, Kovacevic,Lazovic, Savicevic, Pecnik i Rakic

 

Usli Jovic, Ristic i Jovanovic umeto Pecnika, Savicevica i Lazica

Bilo nesto preko 22.000 gledalaca

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

Edited by Milosh76
Link to comment

Pobedismo prvi put u prvom kolu prvenstva posle nekih pet ili sest godina.Klinci super, opet me je Rakic iznervirao zbog one sanse ali jbg, uglavnom dobro je ovo bilo..

Link to comment

Kad nam nekako ne bi dali da registrujemo pojacanja... Jedino bi mi Bosancica bilo zao.

 

Uvek se iznova odusevim koliko je Pecnik skolovan igrac. Prijem lopte, dribling, pasovi... Ne shvatam kako nije uspeo da nadje angazman posle Zvezde.

 

Milijas odlican, kao i Kovacevic. Ristic je za 5 minuta napravio vise nego Savicevic za 90.

Link to comment

''Kad se rodiš odlučiš za koga navijaš, kad odrasteš, znaš za koga nikad nećeš igrati, ako to ne znaš, kakav si ti onda zvezdaš. Profesionalac navija za svoj klub i igra u drugom, ali ćuti. Veće poštovanje za njega, nego za onog ko peva naše pesme na komšijskoj klupi''.

 

Ipak je sve u redu s Rakicem.

 

Jebote ovi se bas raspisali. Ako nastave ovako za par kola ima da ide setalica sa sitnom knjigom.

 

Nego jel moguce da Bajko ne moze da nadje angazman? Mislim ne bih ga bas u reprezentaciju ali kontao sam da bar on moze da se utopi u neku tursku, grcku, azerbejdzan...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...