Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Lik dolazi na probu. Ne kapiram u čemu je toliki problem. Igrao je za njihovu B repku, igra za neke klubove po Senegalu, bio na nekim probama u L'OM. Meni je žao što češće ne testiraju igrače pre nego što iz dovode. Cleo je igrao u četvrtoj ligi Portugala, Issah je bio u timu koji je ispadao iz Južne Afrike - obojica su bili na probi i prošli. Jaković je isto bio na probi i on je prošao - danas igra u Japanu. Da su želeli da ga potpišu, ne bi ga testirali, kao da im je neophodno pokrivanje od strane Lalatovića da bi oprali novac.

Па мора то малко да се опљуне, да се онако превентивно...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Doduse i Stefan Djorjdevic je dosao na probu, pa je ekspresno prosao. A ako se ne varam i Omega je bio na jednoj poduzoj probi, koju je uspesno prosao... 

 

Imamo 31 igraca u prvom timu. To je mnogo i da imamo para koliko hoces, a kamoli kad nemamo leba da jedemo...

Link to comment

V. d. generalnog sekretara Crvene zvezde poručio je nadležnima u FSS da su postavili nerealne finansijske kriterijume, s obzirom na tešku ekonomsku situaciju u celoj državi, te da izmirenje svih obaveza ne može biti uslov za takmičenje.

 

Rekao sam i Karadžiću i Lakoviću da se ne držimo kao pijan plota. Pa, nama je država pred bankrotom! 

 

A od kazne ne strepim, pa nije ovo moje. Zvezda je državna i Zvezda ne može da ispuni ove zahteve. 

 

Svi koje smo doveli nemaju obeštećenje ili ćemo platiti u ratama kad se proda neko. Odakle nam drugi prihod? Pa ne živimo mi na jaslama države - poručio je Terzić

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:504198-Terzic-Zvezda-ne-moze-da-plati-49-miliona-evra-FSS-zateze-kao-da-smo-u-Svajcarskoj

Edited by Bright Billy
Link to comment

Doduse i Stefan Djorjdevic je dosao na probu, pa je ekspresno prosao. A ako se ne varam i Omega je bio na jednoj poduzoj probi, koju je uspesno prosao... 

 

Imamo 31 igraca u prvom timu. To je mnogo i da imamo para koliko hoces, a kamoli kad nemamo leba da jedemo...

 

Tačno. Đorđević došao u modu "panika" kada nisu imali pet poštenih igrača u rosteru ni tim za pripreme. Omega je došao na probu (koju nije prošao kod Slaviše) jer se svideo Džajiću kada smo opet bili u paničnom modu i kada je svaki član UO kupio po jednog. Prošao je probu i Asamoah, kao deo duga za Virtusu.

 

Možemo da imamo i 55 igrača na rosteru, džaba ako im je plafon Javor. Zvezdi su neophodno mladi igrači koji mogu da napreduju uz nekoliko solidnih iskusnih igrača. Sve ostalo je presipanje iz Nenadića u Đorđevića, a epilog su tužbe.

 

Zvezda ima dosta većih problema od probe nekog Senegalca.

 

---

 

Malo kasnim ali, jedan veliki :Hail: za slovenskog Ramba!

Link to comment

TEŠKA situacija manifestovala se i najavom štrajka zaposlenih.


- Što se mene tiče, neka štrajkuju i neka ne dolaze na posao ako misle da je to rešenje. Zvezda je u najtežoj situaciji od osnivanja, razvaljena, devastirana, na korak do gašenja! Ako se mi iznutra ne stegnemo, kako ćemo rešiti probleme? Svi su grlili pehar iz Barija i delili premije posle titula i transfera Drulića, ovoga i onoga. Pa, ako si deo sistema dok se uživa, onda moraš i da poturiš leđa kada je loše. Kao da neko ovde drži pare u fioci, pa treba samo da se namrštiš, zapretiš štrajkom i dobiješ ih. E ne može, jer para nema! Uostalom, štrajka i neće biti, glavni sindikat nije u tome, nego neki konobari i kuvari iz hotela na koji sutra možemo da stavimo katanac - istakao je Terzić.


Edited by Apollo Creed
Link to comment

Tačno. Đorđević došao u modu "panika" kada nisu imali pet poštenih igrača u rosteru ni tim za pripreme. Omega je došao na probu (koju nije prošao kod Slaviše) jer se svideo Džajiću kada smo opet bili u paničnom modu i kada je svaki član UO kupio po jednog. Prošao je probu i Asamoah, kao deo duga za Virtusu.

 

Možemo da imamo i 55 igrača na rosteru, džaba ako im je plafon Javor. Zvezdi su neophodno mladi igrači koji mogu da napreduju uz nekoliko solidnih iskusnih igrača. Sve ostalo je presipanje iz Nenadića u Đorđevića, a epilog su tužbe.

 

Zvezda ima dosta većih problema od probe nekog Senegalca.

 

---

 

Malo kasnim ali, jedan veliki :Hail: za slovenskog Ramba!

 

Pa sad, moze Lalatovic da kaze da ima 3 igraca i da hoce jos 8. Nije bas bilo tako. Od ekipe koja je igrala protiv BSKa nije bilo samo Nejca, a od ovih koji ce jos konkurisati za mec sa Radnickim tu su Gavric i Planic (koga dosta ljudi smatra ovde drvetom) i u perspektivi kad nabaci kondiciju Bosancic. 

 

Ja nemam nista protiv da dovodimo mlade igrace poput Avramovskog, ili ovog Antica ako imamo mogucnost, ili ako iskoci neki lik poput Ninkovica ili Lukovica ili Pecnika. Ali dovoditi ove Djordjevice za koje znas da ih ceka karijera jednog Mijovica, stvarno ne razumem. Kad je za drugi deo priprema zafalilo, samo su poveli dodatne omladince (Marinkovic, Zivkovic, Ahcin) i eto resenja za treniranje. 

 

Ovaj Senegalac mi nikako ne deluje kao neko ko moze da doprinese vise od postojeceg kadra. Ono sto sam video od Jovanovica ovog leta, a posebno u toj poslednjoj proveri protiv Borce je meni bilo dovoljno da nabacim razlog sto cu da se nerviram jer decko ne igra. Neuporedivo bolje, kvalitetnije, fudbalskije izgleda i od Planica i od Lazica, a ubedjen sam da bi u ovoj ligi vrlo brzo postao novi Spajic. On nije novi Vidic, ali jeste igrac za ozbiljne Evropske timove (cuh da ga mnogi poredde sa Bisevcem sto se dometa tice i slazem se sa time...).

 

Al ko sto si rekao - nisu nama najveci problem ni Djordjevici ni taj Senegalac... 

 

Sto se tima tice, meni deluje da bi tu moglo da bude dobrog fudbala, ali videcemo kako ce to da izgleda jos koliko u subotu... 

Link to comment

Slažemo se generalno. Nije ovaj prelazni rok doneo revoluciju i to je jasno, ali video sam i daleko gore. Moraće da prođe malo vremena da bi dali neki bolji zaključak. Vraćanje Pečnika, dovođenje nekoliko igrača koji imaju potencijal (Antić, Avramovski i Planić (nisam ispratio meč sa Nemcima, a da bih imao mišljenje moram da odgledam nekoliko mečeva)) i par u potencijalu korisnih igrača (Kahriman i Bosančić). Neophodno je definisati i Gavrića. Trebaju tu i momci iz naše omladinske škole da se izbore za minute.

 

Vrlo je izgledno da će Đorđevići biti nepotrebna pojačanja, a da će slično biti i sa Despotovićem, pogotovo ako dovedu centarfora (koji opet zavisi od Rakića). I dalje nam je neophodno krilo, pogotovo ako prodamo Lazovića, a i jedan dobar vezni igrač koji igra dobro u oba pravca (doduše ovo zavisi od razvoja Kovačevića). Tržište se menja. Danas je kvalitetniji igrač nedostupan, pa dovedeš rezervu, a sutra ti se primarna opcija otvori za angažovanje i ispadneš budala. Opet, s druge strane, ne smeš da čekaš zadnji dan da angažuješ pojačanja, jer imaš i ovako neuigran sastav.

 

Ako pogledaš i Avramovski je višak, jer mi tu imamo Bosančića i Savićevića kao opciju koja se nameće. Bosančić mi se kao igrač ne sviđa, a u Savićevićev potencijal ne verujem.

 

Ima tu mnogo pitanja. Napredak Lazića i procena kvaliteta Planića? Da li su spremni da odmah zaigraju malci Jovanović i Stojanović? I odmah imaš rupu u potencijalu rupu u odbrani pored Pavićevića. Već gore pomenutu trojku ofanzivnih veznih, gde ni jedan nije ni relativno sigurna opcija, a ostatak veznog reda drže samo tri igrača koja imaju trocifrene minute u JSLu.

Link to comment

Ima tu mnogo pitanja. Napredak Lazića i procena kvaliteta Planića? Da li su spremni da odmah zaigraju malci Jovanović i Stojanović? I odmah imaš rupu u potencijalu rupu u odbrani pored Pavićevića. Već gore pomenutu trojku ofanzivnih veznih, gde ni jedan nije ni relativno sigurna opcija, a ostatak veznog reda drže samo tri igrača koja imaju trocifrene minute u JSLu.

 

Planic je retko vidjeni balvan, cak i muceni Lazic je za njega Kanavaro licno.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...