Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

A koja je uopšte poenta titule, što je to sad i bitno?  :lolol:

Ja sam batalio prošle sezone jer sam na kokezinu zvezdu slabo mogao da se ložim, a ova terzina će me otprilike i definitivno izlečiti od te bolesti...

 

     Znaš kako, ja imam problem sa Zvezdom. Moram da gledam. Nema tu puno racionalnog, a naročito u 40.-oj neću to uspeti da promenim. Modifikacije su prisutne, posle Barija sam na severu bio dva puta (protiv Obilića i Meca), a sada na sam  stadion odem zaista retko (na basketu sam redovan kad sam fizički prisutan u Beogradu) i i za to su zaslužni Džaja, Vujin, Toplica, Lukić, Adža, Kokeza i Tončev hronološkim redom. E sad, ako već gledam, onda neki krajnji cilj treba da postoji, makar to bio i Toleto. Osim toga, tu je i Partizan, on dosta utiče na moj entuzijazam.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Domaci prvenstvo i kup su jedina takmicenja u kojima je Zvezda kompetativna.  Plus ima rivala sa kojim se takmici za prestiz u utakmicama koje odlucuju ko je manje los.  U medjunarodnim takmicenjima, na zalost, Zvezda postize rezultate u rangu klubova iz Andore i Malte.  Tacno je da medjunarodna takmicenja donose neku finansijsku dobit, ali gledati Zvezdu (ili bilo koji domaci klub) u medjunarodnim takmicenjima, cak i protiv autsajdera, je mucenje i 'lost cause' od samog starta.

Link to comment

Domaci prvenstvo i kup su jedina takmicenja u kojima je Zvezda kompetativna. Plus ima rivala sa kojim se takmici za prestiz u utakmicama koje odlucuju ko je manje los. U medjunarodnim takmicenjima, na zalost, Zvezda postize rezultate u rangu klubova iz Andore i Malte. Tacno je da medjunarodna takmicenja donose neku finansijsku dobit, ali gledati Zvezdu (ili bilo koji domaci klub) u medjunarodnim takmicenjima, cak i protiv autsajdera, je mucenje i 'lost cause' od samog starta.

Ово око резултата у Европи потпуно није тачно.
Link to comment

Domaci prvenstvo i kup su jedina takmicenja u kojima je Zvezda kompetativna.  Plus ima rivala sa kojim se takmici za prestiz u utakmicama koje odlucuju ko je manje los.  U medjunarodnim takmicenjima, na zalost, Zvezda postize rezultate u rangu klubova iz Andore i Malte.  Tacno je da medjunarodna takmicenja donose neku finansijsku dobit, ali gledati Zvezdu (ili bilo koji domaci klub) u medjunarodnim takmicenjima, cak i protiv autsajdera, je mucenje i 'lost cause' od samog starta.

 

 

Jao srpskoj pismenosti.

 

:thumbsup:

Link to comment

Auuuu, pa na kraju ce jos oni nama da plate i da registruju sve nase igrace besplatno.

 

Btw za koje smo to igrace duzni Radu?

Link to comment

Kaludjerovic, pantic...

 

To su sve vitezovi dilovi sa rankom. Covel je ladno uspeo da potrosi 2kk eura na igrace rada.

Edited by Bright Billy
Link to comment

A Lukovicu je istekao ugovor!!!

Terzic i Koki cekaju kao zapete puske, a Toki sa unapred napisanim izvinjenjem :lol:

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...