Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Gledam na Areni snimak Jankarinog KVM-a protiv Genka... Pregazili ih u 1. poluvremenu kao plitak potok, u sastavu Ivan Obradović i štoper Kosanović za kog Kokezara nije 'teo da pljune 200 cigli, a kačili smo highlights sa meča poljske lige na kom je dao dva komada i onda fasovao autogol. Na golu Makedonac Pačovski, na klupi Dalibor Veselinovć... Balkanska kolonija u pikturesknoj Flandriji!

 

:s_w:

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Gledam na Areni snimak Jankarinog KVM-a protiv Genka... Pregazili ih u 1. poluvremenu kao plitak potok, u sastavu Ivan Obradović i štoper Kosanović za kog Kokezara nije 'teo da pljune 200 cigli, a kačili smo highlights sa meča poljske lige na kom je dao dva komada i onda fasovao autogol. Na golu Makedonac Pačovski, na klupi Dalibor Veselinovć... Balkanska kolonija u pikturesknoj Flandriji!

 

:s_w:

 

Jankara  :Hail:

Tek sad se vidi kakva je to trenerčina...drhtaće belgijski ljubitelji fudbala kad im Jankarina kaznena dodje u goste!!

Link to comment

Zlatko Dedic, jos jedan (nekadasnji) reprezentativac Slovenije, ce potpisati za Zvezdu. Alpski Srbi :s_c:

 

Nije bob zna sta, ali ce sigurno biti najbolji napadac u timu. UEFA govna da jede.

Link to comment

Zlatko Dedic, jos jedan (nekadasnji) reprezentativac Slovenije, ce potpisati za Zvezdu. Alpski Srbi :s_c:

 

Nije bob zna sta, ali ce sigurno biti najbolji napadac u timu. UEFA govna da jede.

 

     Daj malo opširnije o njemu, lične utiske. Ako nije preveliki problem, naravno.

Link to comment

Gledao sam ga samo u reprezentaciji. Rekao bih da je dosta dobar u svim elementima ali u nicemu ne odskace. Tipican spic, nisam ga nikad video da igra po krilu. Snalazljiv, ume i levom i desnom, ume i glavom. Nije sebican, dosta ucestvuje u igri. Fizicke predispozicije su mu takodje ok, nekakav prosek. Nije ultra brz, kao klinac je bio dosta brz, sad mu brzina sigurno vise nije jaca strana. Nije ni preterano jak ali moze da izdrzi duel igru, nije sklon padanju. Tehnika ok, nije dribler ali nije ni drvo.

 

Bio je godinama u Italiji, otisao je tamo jos kao klinac, najavljivali su mu super karijeru ali nije se bas proslavio. Posle Italije je jos godinama igrao u Nemackoj, cini mi se dosta uspesno, ali bih morao da pogledam na wikipediju.

 

Licno mislim da je bolji od Mrdje, tu negde sa Daudom (mozda prednost Daudi zbog fizike). Sve u svemu, za nase oranice odlican igrac.

 

2010. kad se Slovenija plasirala na SP, on i Nejc su postigli golove protiv Rusije u barazu :)

Edited by Mauci
Link to comment

Dzaba nam Babic i Dedic :naughty:  kad nemamo para da registrujemo pojacanja za prvo kolo, a pitanje je kad cemo uspeti :frust:

 

Vojvodina najostrije demantuje prelazak Babica. Kad smo kod toga, ne racunajuci pojacanja, koliko ce onda igraca imati pravo da igra u prvom kolu?

Link to comment

    Sad sam malo cunjao po youtube-u, na osnovu siromašnog uzorka složio bih se da je sličan Mrdji a verovatno i bolji, uostalom dobacio je i zabijao po Italiji i Nemačkoj što je nedosanjani Mrdjin san. Uz eventualni povratak Kelhara tim bi praktično bio neizmenjen u odnosu na prošlu sezonu što je odlično. Otud i još veći ? zbog dovodjenja kojekakvih šalabjazera poput 2 Đorđevića, Despotovića, Planića pa i Gavrića. Titula mi se čini izvesna, za razliku od opstanka kluba.

Link to comment

    Sad sam malo cunjao po youtube-u, na osnovu siromašnog uzorka složio bih se da je sličan Mrdji a verovatno i bolji, uostalom dobacio je i zabijao po Italiji i Nemačkoj što je nedosanjani Mrdjin san. Uz eventualni povratak Kelhara tim bi praktično bio neizmenjen u odnosu na prošlu sezonu što je odlično. Otud i još veći ? zbog dovodjenja kojekakvih šalabjazera poput 2 Đorđevića, Despotovića, Planića pa i Gavrića. Titula mi se čini izvesna, za razliku od opstanka kluba.

 

Nema tu nikakvog znaka pitanja, na vec postojeci Kokezin i Toncevljev kontigent Terza dovodi svoj, jer nece da ga prevare za njegov deo, a i da nadoknadi Dzajicev. Sto se tice titule, tu smo vec kupili 1 rasnog strelca Dogovora Kupiutakmicica i ako se on pokaze, a nema razloga da se ne pokaze posto je u pitanju dokazani igrac, imamo neke sanse.

 

Ova sezona ce, mislim, proci bez mene. Onog Planica sam vec posle 45 minuta akrobacija protiv Hanovera toliko zamrzo da ne mogu ni da mu se smejem, a to bi bio jedini razlog zasto bih ga gledao u Zvezdinom dresu.

Link to comment

A koja je uopšte poenta titule, što je to sad i bitno?  :lolol: 

Ja sam batalio prošle sezone jer sam na kokezinu zvezdu slabo mogao da se ložim, a ova terzina će me otprilike i definitivno izlečiti od te bolesti...

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...