Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

To je lep gest s njihove strane ukoliko i dalje misle da je Zvezda neko moodo i nešto znači. Istina, bilo bi vrlo čudno da stvarno tako misle nakon što su ovde proveli godinu dana, videli na šta taj klub liči, a iako su uspeli čak i titulu da osvoje baš nikakav angažman ne mogu da nađu. To je prilično indikativno. Baš kao ni svi ostali protagonisti i osvajači titule, valjda se samo Mrđa udomio u nekom japanskom besmislu od kluba. Ovi ostali su bliže da završe karijeru nakon Zvezde, nego što je igranje u njoj referenca za dalje. Imajući sve to u vidu, pre će biti da Pečnik i Kelhar žele da igraju bilo gde (pa čak i u Zvezdi) nego da ne igraju nigde, a ne da imaju iluziju Zvezdine veličine i značaja titule koja se ovde osvaja i o kojoj se može pripovedati jednog dana.

Igranje u amaterskim uslovima, gde je umesto novca naknada dobro druzenje sa drugarima iz kluba ima svojih cari.

Link to comment

Igranje u amaterskim uslovima, gde je umesto novca naknada dobro druzenje sa drugarima iz kluba ima svojih cari.

Kako ne, pa onda treće poluvreme u kafani...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Inace, u vezi navijaca

 

Terzić o slučaju Bosančić: Ne mogu navijači da vode klub

pre 3 sata | mozzartsport.com

Čelnik Zvezde kaže da poštuje stavove tribine i ne želi da okreće navijače protiv sebe. BSK iz Borče i zvanično filijala crveno-belih


Dugo je trajala saga oko dolaska Miloša Bosančića u Crvenu zvezdu. Iako je igrač na svoju inicijativu, posle razgovora s čelnicima kluba, raskinuo ugovor u Južnoj Koreji, kako bi ostvario veliku želju i zaigrao u crveno-belom dresu, priča se odužila zbog stava navijača da ne žele da vide u klubu nekadašnjeg prvotimca Partizana.

Na kraju, Bosančić je stigao na Marakanu, odigrao juče prijateljski meč protiv Krškog, a na pitanje novinara u Sloveniji kako je sve okončano, bio je kratak i zagonetan:
"Pa potpisan ugovor na dve godine..."

Da li se pribojavate reakcije navijača?
"Navijači ne mogu da vode klub. Oni su nam jasno stavili do znanja da i nemaju nameru da to čine. Ja sam u razgovoru s njima istakao da ne želimo da donosimo odluke koji su u suprotnosti s njihovim stavovima. Imamo previše problema da bismo se sad svađali zbog jednog igrača. Ne smemo to da radimo. To sam rekao i njima. Ne znam ko šta misli, ali oni jesu ogromna snaga Zvezde i naravno da su nam potrebni. Ne treba da ih okrećemo protiv aktuelnog rukovodstva, to bi bio autogol..."

Kako je onda došlo do saradnje s Bosančićem?
"Nisu oni bili protiv Bosančića kao Bosančića. Imaju svoje stavove i principe koje poštujem, i da sam to znao ne bih ni ulazio na priču oko Bosančića. Ali saznao sam za to kad je dogovor s Bosketom već napravljen. Četiri dana smo potrošili u razgovoru s njima. Oni su organizovani po principu za respekt. Tamo nema jednog vođe, već se se postiže konsenzus. Da su bili decidirano protiv, ja ne bih bio za dolazak Bosančića. Na kraju, drago mi je što je napravljen kompromis, i št su oni napravili ustupak. Boske je potreban Zvezdi... Ovo je bio leks specijalis jer on nije prepoznatljiv samo kao bivši igrač Partizana, nego i kao veliki navijač Zvezde. Zvonilo mu je zvono na telefonu sa Zvezdinom pesmom, držao je grb na pozadini...", objasnio je Terzić.

 

 

 

 

Link to comment

Lepo sam ja reko, jos negde na prvim stranama ovog topica, da smo mi sa uefom raskrstili jednom za sva vremena.

 

Molice nas na kolenima da se vratimo kad sledece sezone pocnemo da prodajemo ove iz izloga za desetine miliona evara... :fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

mi i fs kosova smo udarili temelje tog nekog paralelnog fudbalskog univerzuma, koji funkcionise van stega i rigidnih pravila buljasa iz fife i uefe. 

 

tumblr_mefg94AKRL1qedb29o1_500.gif

Link to comment

To je lep gest s njihove strane ukoliko i dalje misle da je Zvezda neko moodo i nešto znači. Istina, bilo bi vrlo čudno da stvarno tako misle nakon što su ovde proveli godinu dana, videli na šta taj klub liči, a iako su uspeli čak i titulu da osvoje baš nikakav angažman ne mogu da nađu. To je prilično indikativno. Baš kao ni svi ostali protagonisti i osvajači titule, valjda se samo Mrđa udomio u nekom japanskom besmislu od kluba. Ovi ostali su bliže da završe karijeru nakon Zvezde, nego što je igranje u njoj referenca za dalje. Imajući sve to u vidu, pre će biti da Pečnik i Kelhar žele da igraju bilo gde (pa čak i u Zvezdi) nego da ne igraju nigde, a ne da imaju iluziju Zvezdine veličine i značaja titule koja se ovde osvaja i o kojoj se može pripovedati jednog dana.

 

Pecnik je navodno imao dogovor sa Mariborom, tako da nije bas da ne bi mogao da igra nigde. Savrseno je jasno da nasi Slovenci o Zvezdi nemaju nikakvih iluzija buduci da su igrali u njoj, iluzije o Zvezdi su ipak forumska ekskluziva. Nesto je u toj ekipi funkcionisalo kako valja i pored idiotske uprave, eno ga i Dauda u intervjuu za sajt svog novog kluba samo u superlativima govorio o Zvezdi i godinama koje je u njoj proveo. A nije da nije imao mnogo toga loseg da kaze da je hteo. Meni je skroz OK da ti momci hoce kod nas da igraju i pored toga sto smo golo govno od kluba, oni ocigledno nalaze neko zadovoljstvo i imaju neki respekt makar jedni prema drugima i onome sto bi Zvezda trebalo da bude u skladu sa svojom reputacijom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...