Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

I kasalica je otisao u koreju. Za njega i daudu smo uzeli neke pare, ostali su otisli za dz. Slicna je situacika kod dolazaka, svi sem planica i makedonca su dosli kao slobodni igraci.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

I kasalica je otisao u koreju. Za njega i daudu smo uzeli neke pare, ostali su otisli za dz. Slicna je situacika kod dolazaka, svi sem planica i makedonca su dosli kao slobodni igraci.

 

     Tačno, Kasalicu sam potisnuo iz svesnog dela mozga. Istina, otišao je i Milunović, on me nije nervirao, ali je nekako iščileo.

Link to comment

Naleteh na ovaj tekst na Guardianovom blogu. Ima zanimljivih stvari i u komentarima poput:

 

 

I was lucky enough to watch Red Star play an early round euro game the season after they won the Cup, against Apollon in Cyprus. By far the strongest memory I have of that is of the pre-game warmup; the Cypriot players were jogging from side to side of their half of the pitch, but eventually stopped to watch the Red Star 'warm up' which consisted of them standing around a bunch of balls about 35 yards out and taking turns to smash them into the top corners of the goal... Talk about psyching out the opposition!!

Their technique and, as you can see, pace, was incredible.

Link to comment

sta mozemo ocekivati od bosancica, slabiju verziju nineta ili jacu verziju lole smiljanica(kad je splavarenje u pitanju)?

Ako je suditi po tome kako igra mali fudbal, a nije, došao nam bog otac... Nikad neću zaboraviti taj turnir i njegove igre, neverovatna tehnika i talenat.
Link to comment

Ako je suditi po tome kako igra mali fudbal, a nije, došao nam bog otac... Nikad neću zaboraviti taj turnir i njegove igre, neverovatna tehnika i talenat.

 

Jankara mu decu pravio. Ja gledao. Čuj gledao, statirao.

Link to comment

Ovo što sam ja gledao je da je na turniru u malom fudbalu, sigurno u top 2, 3 u državi u toj godini po kvalitetu do finala doveo lika od 120 kila i još par amatera i poluamatera, praktično sam, svi redom iz Golubinaca. Doduše imao je još jednog lika pored njega koji je takođe jebao keve, al opet... 

Link to comment

Generalni sekretar Crvene zvezde Zvezdan Terzić smatra da je Dragan Džajić, koji je pre mesec dana podneo ostavku na mesto predsednika, uvek potreban klubu.

 

Srce i duša. Mora da se vrati u Crvenu zvezdu, od njega ima šta da se nauči jer ima veliku mudrost i ljubav, jasan je gensek crveno-belih

Link to comment

Pa nek se vrati, nek gleda tekme iz loze, gricka semenke, mahne tu i tamo skandiranjima sa severa... samo da se ne mesa u rukovodjenje kluba, tu je dovoljno uradio...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...