Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Eto, nije hteo i nije igrao. Dedijer rekao Tempu da odjebe i to je to.

 

Dedijer je tada to mogao da mu kaze bez problema. Bas kao sto je Tempo kasnije postrojavao Bugarcica.

 

Kako to da je projekat vojske bio anti-drzavni projekat? To je u komunizmu bilo malo cvrsce nego sad u "demokratiji"

 

:kralj:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

I luka je brz, ima dribling... :)

Па Адашевић проолака за њим ономад.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

rekao bih za vas cak i odlicna. ne zbog njegovih igrackih kvaliteta vec zbog cele price oko toga da mora da ga sever odobri.

Link to comment

rekao bih za vas cak i odlicna. ne zbog njegovih igrackih kvaliteta vec zbog cele price oko toga da mora da ga sever odobri.

 

Ne misliš valjda da oni nisu dali odobrenje.

 

Meni se on ne sviđa kao igrač, mada je bolji od Savićevića. Billy će da bude srećan, Avramovski igra levom nogo, samo što nije krilo, već isto ofanzivni vezni.

Link to comment

ma gledo sam i ja dvd kasete. al reko klinac je pa ga mozda preusmere na krilo, pogotovo sto je sad u sredini pomalo guzva. ko zna, mozda i kapetan miki prihvati ponudu iz turske. tacnije, bilo bi izuzetno korisno da odu i on i rakic pa da se ova deca (i brat onjilo) malo razmasu, cisto da vidimo dal nesto znaju.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Nemoj da nam se brat Onjilo razmase, neka i on ode u Nis ili gde ga vec jure pa nek mase koliko hoce. Utakmica protiv Hanovera ce biti prenosena na SK2, pa cemo videti Bosancica na delu, nadam se.

Inace, svi nas oduvali za poslednju pripremnu utakmicu tzv generalku, pa cemo na Marakani igrati sa jos nedefinisanim protivnikom. Mozda Brodarac pristane, ako je Hajduk sa Liona zauzet.

Link to comment

slabo sam ispratio ovaj terzin prelazni rok pa ako moze neki recap za nas sa jeftinijim ulaznicama?

otisli - svi sem kapetana mikija?

dosli?

kako ce da nam izgleda prvih 11?

Edited by djuras
Link to comment

   Evo. Otišli: Bajko (valjda, još se nije udomio), Kelhi (pominje se čempionšip), Ljubo (oprostio nam pola para, ali 20k nam je omča oko vrata), Krneta, Arauho (na probi u Granadi), Nejc (još vaga ponude) kao i Nine, Mrdja u Japan (svi portali ističu da je zabio 2 komada na debiju) i Daudara u Vitese.

 

   Na izlaznim vratima su: Laza (buregdžije pominju Benfiku i 2 meleona), Onjilo (pozajmica u Real, istina sa Nišave), Rakićko, Lazić i Miki navodno imaju ponude Genka odnosno renomiranog turskog drugoligaša Manise koji u svojim redovima već gaji jednog Zvezdinog kapitena.

 

   Došli, hronološkim redom: Gavrić (spoljni iz Kruševca, desni, levi nebitno, ne bira pozicije, na Laletov lični zahtev), Despotović Đorđe (naše dete, kalio se u Spartaku, Sopotu i Belgiji, "golgeter od rase i klase"), Đorđević br.1, zaboravih ime ( desni bek Javora, cepanka koliko sam ja uspeo da zapazim), Đorđević br. 2, Stefan (rezervni levi bek Voždovca, nisam uspeo da ga zapazim), Damir Kahriman golman sa reprezentativnom karijerom iza sebe, Bogdan Planić (štoper OFK-a, strelac i nosilac crvenog kartona na debiju protivu Vašaša), Miloš Bosančić ( Delije legle na rudu, za njega mislim da bi mogao da bude sasvim, sasvim dobro pojačanje) i last but not least, Danijel Avramovski, ofanzivni vezni Rabotničkog koji je prošlu sezonu proveo na pozajmici u, valjda, Đorče Petrovu, koji je ligu završio na pretposlednjem mestu. Inače, vunderkind, bio na probi u Liverpulu, tražili ga mi još pre tri godine, ali je tada bio još zelen pa nam ga ne dadoše. Sad se otvorili za četvrt miliona.

 

    Ako ode laza može se očekivati dolazak još jednog krilnog igrača, najčešće se pominju pravo i ostavljeno krilo Terzinog OFK-a, Dražić-Čavrić, raspitujemo se za Abua i U-19 repstativca iz Vojvodine Babića koji košta 1.200.000 kao i za pečalbare Milinkovića (Slovan), Maksimovića (verona, na pozajmici u Domžalama). Naravno, kakav bi to prelazni rok bio bez neke crnogorske vedete, Jovanović iz Grblja je navodno velika želja, čija ne pitaj.

 

    Prvih 11 po mojoj slobodnoj proceni: Rajko- Petko, Savo, Lazić, Džoni- Tenk, Miki, Boske- Gavrić, neko (ja bi tu metno Jovića), Rakić. Klupa: Kahriman, Planić, Gogić, Vukan, Jović ili neko, Despot i jedan Đorđević, možda i Grujić.

 

    Ah, da, zaboravih Noleta. Trenira odvojeno, ako ga i drugi nisu zaboravili, i opipava puls tržišta.

Edited by fandorin
Link to comment

i Bosanac i Makedonac stigli. Jos da zajebemo Nejca Slovenca da se vrati...

 

Potencijalnih Makedonaca nece da vam fali.

 

 

Ne misliš valjda da oni nisu dali odobrenje.

 

Meni se on ne sviđa kao igrač, mada je bolji od Savićevića. Billy će da bude srećan, Avramovski igra levom nogo, samo što nije krilo, već isto ofanzivni vezni.

 

 

Mozda gresim ali mislim da su se samo oni pitali da on ne bi ni dosao. Ovako su ih u najgorem slucaju izgurali slicno kao sa Prosineckim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...