Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Rajko Mitic je bio izlozen pritiscima da igra za Partizan ali nije hteo.  Verovatno zato sto je Partizan bio anti-drzavni projekat za razliku oz Zvezde.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Eto, nije hteo i nije igrao. Dedijer rekao Tempu da odjebe i to je to. Zanima me samo da li je neko pitao Mitića 1945. da li želi da igra za Crvenu zvezdu?

Link to comment

Meni je čukundeda grobar pričao kako je Partizan u to doba igrao i trenirao u starom napuštenom rudarskom basenu gde je ranije bilo bogato nalazište kurčatovijuma. Imali su mrežu sposobnih ilegalaca koji su krijući spuštali navijače konopcima, jednog po jednog, a posle tekme su noću upadali u štamparije novina i upisivali rezultat i izveštaj sa tekme.

Link to comment

Izvršni odbor Zajednice fudbalskih klubova Superlige Srbije uputiće IO FSS predlog da FK Crvena zvezda dobije uslovnu licencu za igranje u Jelen Superligi u sezoni 2014/2015.

Sednici su prisustvovali predsednik i generalni sekretar FSS, gospoda :lol:  Tomislav Karadžić i Zoran Laković. Njihovo prisustvo bilo je od velikog značaja jer su pojedine teme za raspravu arhivirane tek posle predloga prvog čoveka FSS.

 

"Zaključeno je da se zbog svih problema sa kojima se klubovi susreću uputi predlog Izvršnom odboru FSS da se klubovima omoguće uslovne licence a da se konstatovani problemi otklone u što kraćem periodu" navodi se u delu saopštenja sa današnje sednice.

 

 

A svi znamo ko je jos uvek predsednik Zajednice! :naughty:

 

Odluka se odnosi na 3-4 kluba, ali je zanimljivije ako je Zvezda u naslovu teksta.

Edited by Milosh76
Link to comment

Realno, Terza radi opasan posao. Prodao je ono deblo Milijaša u tursku drugu ligu za čitavih dvestapedeset iljada, sad možemo da uplatimo Radu osminu duga i džinovskim korakom se približimo mogućnosti da licenciramo pojačanja čiji je dolazak aminovalo tvrdo jezgro Grupe. Ako uzmemo kao neminovnost da će Joviću cena skočiti nakon EP-a, očekivano je da će njega zavaliti možda i za svih trista soma. Ipak, highlight prelaznog roka je dovođenje rezervnog beka Voždovca umesto preplaćenog Ljuba Nenadića koji će nas tužiti samo za polovinu sume koju mu dugujemo. Kvalitetnije a jeftinije, san svakog sd-a, ne samo Zvezdinog. Takođe, za pohvalu je i vešta opsena oko nedovođenja OFK-inih igrača da ne bi neko nedajbože posumnjao u Zvezdanov moral. Ipak, Planić je previše kvalitetan da bi se propustio i po cenu zlobnih rumorenja. Za razliku od Čavrića.

 

Ove godine smo, nesumnjivo, dovoljno kvalitetni da uzmemo titulu sami, Vučić može pune kapacitete da usmeri na delegiranje sudija u basketu.

Preko svih pomenutih uspeha, valja dodati i da smo sezonu u evropi pregrmeli bez poraza.

Link to comment

Eto, nije hteo i nije igrao. Dedijer rekao Tempu da odjebe i to je to. Zanima me samo da li je neko pitao Mitića 1945. da li želi da igra za Crvenu zvezdu?

Nisu ga pitali vec su ga kamdzijama naterali da potpise za Zvezdu i postane njen prvi kapiten.  Za razliku, na primer od Zlatka Cakovskog, Stjepana Bobeka, Franje Sostarica, Branka Zebeca i Rudija Belina koji su iz rodnog Zagreba nestrpljivo cekali da se osnuje Partizan pa da pohrle u Beograd i zaigraju za 'Varni paljak'.

Link to comment

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/2969/zvezda-zeli-crnogorca-jankovica-obestecenje-grblju-prepreka

 

Znam da obicno sad slijedi 'evo ga josh jedan najbolji igrac Crne Gore' prica, ali gledao sam ovoga momka desetak puta prosle godine, stvarno ima talenta. Brz, ima dribling, dosta i odgovorno igra, vraca se... Jes da je lako izgledati pristojno u ekipi koja se bori za opstanak u CG, ali ako nije preskup, ne bih se zalio da dodje kod nas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...